Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem İkinci Yılını Kutluyor !!!

Merhaba arkadaşlar
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=126593

Yukardaki linkte webmenin yaş günü kutlamalarına özel sayfayı görebilirsiniz

vay be dolu dolu 2 sene geçmiş bu 2 senede nerelere gelmiş bedava-sitem

iyi yada kötü bu hizmeti bize vermeye çalışan home page ile başlayan bedava

sitem serüvenine ilk benjamınle tanışmıştık şimdi ise ikinci yılını kutlayan

bedava-sitemin yeni sahibi webme ile ikinci yılımıza girdik ben bu 2 yılda tüm eski yeni tr.gg arkadaşların söyleyecek bir sözü olduğunu düşünerek bu başlığı açmış bulunuyorum
Mesaj10.09.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Knu Açılmıştır Bir daha Açılmasına Gerek Yok
Mesaj10.09.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

TÜM BEDAVA-SİTEM AİLESİNİN İKİNCİ YAŞI KUTLU OLSUN
Mesaj10.09.2009, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

barisdiyari yazmış:

arkadaşım açılan başlık haber başlığı ve kilitlenmiş ben bu güne özel arkadaşlarımızın birşeyler yazmaları için serbest bölgeye özel yazdım
Mesaj10.09.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
barisdiyari yazmış:

arkadaşım açılan başlık haber başlığı ve kilitlenmiş ben bu güne özel arkadaşlarımızın birşeyler yazmaları için serbest bölgeye özel yazdım
Mesaj10.09.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 yıldır Bedava-sitem'deyim..
- O Bedava-siteni tanıt bölümündeki başlıklar unutulmaz.. Her Cuma günü Cuma kutlanır, bayramlarda bayram mübarek edilir.. Kandillerde de aynı şekilde.. Özel günlerde başlıklara resimler yollanır..
- Bedava-siteni tanıt bölümü kapandı insanlara yardım etmek için gözüme uyku girmezdi.. Yatağa yatardım, uyuyamazdım, tekrar bilgisayarı açıp Bedava-sitem'e girerdim..
- Her yattığımda Bedava-sitem'de yarın ne yaparım ? diye düşünürdüm..Sabah o hevesle kalkar, gece o hevesle yatardım..
- Tatile gideyim, maça gideyim o yerdeki internet cafeye gidip Bedava-sitem'e girerdim. Girmeden duramazdım..

İyisiyle, kötüsüyle çok anımız geçti..
Bu anılarda emeği geçen Yönetime teşekkür ederim..
Halan daha anılarımız devam ediyor.. Bu günlerin kıymetini bilelim.. ((:
Mesaj10.09.2009, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Her yattığımda Bedava-sitem'de yarın ne yaparım ? diye düşünürdüm..Sabah o hevesle kalkar, gece o hevesle yatardım..

Bende Valla
Önceki mesajları göster: