Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: FIFA 2010 Demosu çıktı. İndirin!

Heyecanla beklenen FIFA 2010'un demosu nihayet hazır: İşte dikkat çekenler ve indirme bağlantısı.

FIFA 10'un demosu sonunda yayınlandı! Oyuncuların merakla beklediği oyun konsollardan sonra PC'leri de şenlendirecek. Bu oyunla birlikte oyuncular, artık Rus ligini de oynayabiliyor.

Gelişen FIFA 10'da oyuncu, sahadaki oyuncular üzerinde çok daha rahat kontrol sahibi oluyor. Animasyonlar geliştirilmiş ve etkileyici görünüyor. Önceki FIFA oyunlarına göre büyük aşama kaydedilmiş.

Ayrıca oyunun simülasyon yanı da gelişmiş fizik motoruyla güçlenmiş. Oyunda futbolcuları gerçekçi bir şekilde kontrol etmek gerekiyor; çünkü hem futbolcuların yetenekleri birbirinden farklı, hem de fizik kuralları oyuna çok iyi entegre edilmiş görünüyor.

gerçekten ben çok heyecanlandım fifa severler de kuşkusuz ki heyecanlanmışlardır.İndirmek isteyen arkadaşlar

http://www.bilisimcini.net/haber/3893-FIFA-2010-Demosu-cikti-Indirin

adresinden indire bilirler.
Mesaj11.09.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAOL
Mesaj11.09.2009, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj11.09.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yararlanmak isteyuen arkadaşlar için ne mutlu bana mutlaka demoyu deneyin orjinal sürüm çıkasıya kadar idare eder herhalde Very Happy
Mesaj11.09.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya çok bekliyodum gereçkten bir fifa delisiyim.Ellerine sağlık
Mesaj11.09.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaramaztv1 yazmış:
Ya çok bekliyodum gereçkten bir fifa delisiyim.Ellerine sağlık

umarıum faydalı olmuşumdur güle güle kullanın demosuda süper diye tahmişn ediyorum biraz geç iniyor ama olacak o kadar boyutu nede olsa 2 GB i,ndirip güle güle kullanın Wink
Mesaj11.09.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyunun Full'ü ne zaman çıkıyor bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim. Very Happy
Mesaj11.09.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ulan adama reklam yapmıs biz yapınca ban oluo ne güzel onun sitesi bilsimci oh ne ala valla
Mesaj11.09.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaramaztv1 yazmış:
Oyunun Full'ü ne zaman çıkıyor bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim. Very Happy

Very Happy Very Happy yıllardır fıfa oynarım fifa serileri hep ekimin son haftası ile kasım ayının herhangibir günü arasında çıkar yani bir buçuk ayda sabretmen de yarar var Mr. Green
Mesaj11.09.2009, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

alcndgn yazmış:
ulan adama reklam yapmıs biz yapınca ban oluo ne güzel onun sitesi bilsimci oh ne ala valla

lütfen terbiyemizi takınalım ARKADAŞLAR! Wink
Mesaj11.09.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

alcndgn yazmış:

siz nasıl böyle konuşabiliyorsunuz Question

anlamıyorum nereden geliyor bu samimiyet ve bu ahlaksızlık Question

ayrıca o kimin sitesi ya Question ansıl ve nereden uyduruyorsunuz anşlam veremiyorum okuma yazmanız yok da bu kadar da belli etmeyin bak bakalım o sitenin ismi ne benim sitemin ismi ne Question

ayrıca indirin diye verdik beğenmiyorsan indirme link vermeden ansıl indireceksin ki sen burada resmen taşkınlık yapıyorsun Evil or Very Mad
Mesaj12.09.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
alcndgn yazmış:

siz nasıl böyle konuşabiliyorsunuz Question

anlamıyorum nereden geliyor bu samimiyet ve bu ahlaksızlık Question

ayrıca o kimin sitesi ya Question ansıl ve nereden uyduruyorsunuz anşlam veremiyorum okuma yazmanız yok da bu kadar da belli etmeyin bak bakalım o sitenin ismi ne benim sitemin ismi ne Question

ayrıca indirin diye verdik beğenmiyorsan indirme link vermeden ansıl indireceksin ki sen burada resmen taşkınlık yapıyorsun Evil or Very Mad

tamam k.bakma ama bana ö.m yoluyla küfür den falan tazminat bas ediyorsun sorarım sana ulan bnm ayılığımdan söylenmiş bir kelimedir kabul ediyor ve özür diliyorum ama ciddiye alıanacak bir küfür-hakaret-ırkçlık gibi bişiy söz konusu değildir.