Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: konyada deprem

Konya'da saat 21.29 sularında 4,5 şiddetinde deprem meydana geldi. İlk bilgilere göre herhangi bir bina çökmezken, paniğe kapılan yüzlerce vatandaş hastaneler akın etti.

Evlerde dolapların devrilmesi sonucu bazı vatandaşların vucudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar hastanelere getirildi.

abi acayip hissetik yaw bir an çokecek sandim ev
Mesaj10.09.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

konyada deprem nerdeyse hiç olmuyor diyebilirim bu yüzdende konya halkı pek alışık değil Smile geçmiş olsun hepinize...(ahmet mete'nin dediği gibi dolapları,televiyozları sabitleyin...depreme karşı gardınızı alın) bi kere tekirdağ'da olmuştu alt taraftan vurdu deprem ilk dfa böyle birşey yaşamıştım Smile alttan vurdu aniden o zaman kötü olmuştum zıplamıştım resmen:P normal depremlere alışığız... Rolling Eyes
Mesaj10.09.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: konyada deprem

mr-genc yazmış:
Konya'da saat 21.29 sularında 4,5 şiddetinde deprem meydana geldi. İlk bilgilere göre herhangi bir bina çökmezken, paniğe kapılan yüzlerce vatandaş hastaneler akın etti.

Evlerde dolapların devrilmesi sonucu bazı vatandaşların vucudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar hastanelere getirildi.

abi acayip hissetik yaw bir an çokecek sandim ev
Mesaj10.09.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

konya da deprem hiç olmadi denecek kadar az.

tmm bizim sille/selçuklu kısımında olmus .
Mesaj10.09.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-genc yazmış:

alışın yapcak birşey yok...sel'e birşey yapabildiler mi? doğal afet bu...
Mesaj10.09.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-genc yazmış:

ben de baktım bi yerde sille diyo, bi yerde meram bi yerde selçuklu.
konyanın büyük bölümü 5.derece ve sadece batısına gidildikçe tehlike artıyo ama tam merkezde böyle orta şiddette deprem ilginç oldu.
Mesaj12.09.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

son gunlerde ii sallandi konya .
Mesaj12.09.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 dene deprem oldu 700 kişi ölüyodu oda camdan balkondan pencereden atlayanlar Mr. Green
Mesaj12.09.2009, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilkamanlilar yazmış:
2 dene deprem oldu 700 kişi ölüyodu oda camdan balkondan pencereden atlayanlar Mr. Green

ne 2 denesi knk çok oldu ancak depremde olmeyen halkımız olmeye çok meraklılar galiba camdan pencereden atlıyorlar. Crying or Very sad
Mesaj12.09.2009, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-genc yazmış:
yesilkamanlilar yazmış:

ne 2 denesi knk çok oldu ancak depremde olmeyen halkımız olmeye çok meraklılar galiba camdan pencereden atlıyorlar. Crying or Very sad

bi 4.5 bide 4.7 olmadımı 2.1 leri ne sayıyorsun onlar hissedilmiyo vbile Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.09.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilkamanlilar yazmış:
mr-genc yazmış:
yesilkamanlilar yazmış:

bi 4.5 bide 4.7 olmadımı 2.1 leri ne sayıyorsun onlar hissedilmiyo vbile Mr. Green Mr. Green

3.5 oldu knk

2.7 ler felan hissedilir 3 km aşşağidan olmus nasıl hissedilmesin.
Mesaj12.09.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim kayıtlarıma 4.0 üzeri deprem olarak geçiyor 3.9 deprem degil bana göre xD