Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2007, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Css bilgilendirme sitesi

Selin hanım tasarımdan anlayan birilerini görevlendirsenizde css ile ilgili billgi veren bir site açsalar iyi olmazmı forum sistemi çok karman çorman oluyor en azından istedğimiz bilgiye rahat ulaşırız.
Mesaj02.09.2007, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css bilgilendirme sitesi

mavikalem yazmış:
Selin hanım tasarımdan anlayan birilerini görevlendirsenizde css ile ilgili billgi veren bir site açsalar iyi olmazmı forum sistemi çok karman çorman oluyor en azından istedğimiz bilgiye rahat ulaşırız.

bence acılsa bıle aynı konular ordada acılacaktır
Mesaj02.09.2007, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne kadarda olsa forumdan iyi olur en azından googledan bulduklarımızdan iidir.
Mesaj02.09.2007, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavikalem yazmış:
Ne kadarda olsa forumdan iyi olur en azından googledan bulduklarımızdan iidir.

olabılır(:
Mesaj02.09.2007, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hersey icin farkli bir site mümkün degil.. ama yakinda bedavasitemyardim sitesi yayina basliyor, belirli konulari orda sabit sekilde yazariz.
Mesaj03.09.2007, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

herşeyi mod ve yoneticilrden niye bekliyoruzki kendimiz hazırlayalım pdf şeklinde

free hosta atarız selin beğenirse kullanır doğru değilmi ama
VARMI yardımm eden
Mesaj03.09.2007, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Hersey icin farkli bir site mümkün degil.. ama yakinda bedavasitemyardim sitesi yayina basliyor, belirli konulari orda sabit sekilde yazariz.

Tabi herşey için ayrı site olmaz yardım sitesinde yeterli bilgi olsun yeter.
Mesaj03.09.2007, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet her konu icin yeni site acmayalim, ama belirli bir böl+üm icin hazirladiklariniz, yardim sitesine aliriz, tabi ki altina yazarlara hakettikleri referansi vererek...
Mesaj03.09.2007, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
evet her konu icin yeni site acmayalim, ama belirli bir böl+üm icin hazirladiklariniz, yardim sitesine aliriz, tabi ki altina yazarlara hakettikleri referansi vererek...

guzel olur
Mesaj08.09.2007, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: selin hanım

artık bir şeyleri de kendimiz yapmamız gerekir değilmi siz çok yoruluyarsunuz bazı şeyleri birlikte yapmalıyız bence
Mesaj08.09.2007, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: selin hanım

artık bir şeyleri de kendimiz yapmamız gerekir değilmi siz çok yoruluyarsunuz bazı şeyleri birlikte yapmalıyız bence
Mesaj08.09.2007, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle bi site selin izinvermeden de açılabilir bence birkaç kişi bir olur açar tabikisi bilgisiolan birkaç kişiden bahsediyorum.
Mesaj08.09.2007, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabi ki herkes acabilir, ama benim yardimimi istemiyorsaniz reklamini da siz yaparsiniz o zaman, farki orda Razz

teklif var israr yok, istediginizi yapmak da serbestsiniz.
Mesaj10.09.2007, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: BUTON VE BANNER TASARIMI VE YUKLENMESI HAKKINDA

arkadaslar ,oneline bedava buton ve banner Tasarlayindan istedigim butonu olusturduktan sonra kopyalayip sayfalardan birine yapistirmama ragmen netice sifir nerede hata yaptim bir yardim lutfen Laughing
Mesaj11.09.2007, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu: OKUMADAN GECME

ARKADASLAR ZATEN HTML ILE ILGILI ARKADASLARIMIZIN YAPTIGI BIR COK SITE VAR BUNU BILEN ARKADASLARIMIZINDA CSS BOLUMU KOYARAK SITELERINE BIZIM ICIN YARDIMCI OLABILIRLER BENIM 3 TANE SITEM VAR YAKINDA GEREKLI ARASTIRMALARI YAPAR BIR BOLUM ACARIM SIZIN ICIN DIGER BILEN ARKADASLARDA BANA YARDIMCI OLSUNLAR YETER BENIMDE ZATEN FAZLA BIR BILGIM YOK AMA CALISARAK BUNUDA YAPARIM...
Önceki mesajları göster: