Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sol tarafta görmek istemediğim sayfalar

arkadaşlar merhaba..gerçekten ilgilerinize şimdiden çok teşekkürler ki gerçekten yardımcı oluyorsunuz...

www.turkbirdev.tr.gg sitemde sol tarafta temsicilikler sayfasında illeri yayınlamak ve onlara ayrı sayfalar oluşturmak istiyorum.Ama eklemek istediğim her sayfa sanırım sol tarafta gözükme zorunda

böyle olunca aşağıya çok inmek zorunda kalıyorum.

bağımsız sayfalar oluşturamazmıyım??

ya da o butonları arkada tutup kod eklerek başka ana başlıklara ait butonlar yapamazmıyım??

teşekkürler...
Mesaj14.09.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginize teşekkürler ama olayı anlamadım tam olarak...sonuçta oraya sayfa olarak ekleiğim herşey sol taratfta çıkmayacak mı?

düz sayfa ekleyebiliyormuyuz..?
Mesaj14.09.2009, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tam olarak dediğinizi yapabilmeniz için css tasarıma geçerseniz daha iyi olur ama css tasarımı kullanmasını biliyorsanız tabii
Mesaj15.09.2009, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki css tasarımına nasıl geçilir ve bu bahsettiğim olayları yapan tr.gg siteleri ypok mu?

siteler 100lerce sayfa ekliyorlar ancak heosş sol tarafta menü olarak gözükmüyor..

ben bağımsız sayfalar yapmak istiyorum

ya da sol tarafa o menülerin üzerini kaplayacak tasarım penceresi ve üzerine istediğim kadar menü butonu eklesem olur sanırım ancak bu kolay olan yöntem..

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
Mesaj15.09.2009, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki css tasarımına nasıl geçilir ve bu bahsettiğim olayları yapan tr.gg siteleri ypok mu?

siteler 100lerce sayfa ekliyorlar ancak heosş sol tarafta menü olarak gözükmüyor..

ya da sol tarafa o menülerin üzerini kaplayacak tasarım penceresi ve üzerine istediğim kadar menü butonu eklesem olur sanırım ancak bu kolay olan yöntem..

Mesaj15.09.2009, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkbirdevgebze yazmış:

sayfalarımı değiştir seçenekler - esktren link olmayan sonra onu alt sayfa olarak goster tamamdır
Mesaj15.09.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyor arkadaşlar anlatamıyorum sanırım...

başka herşeyi unutun soruyu şöyle değiştiriyorum

ekleyeceğim her sayfa sol tarafta görünmek zorunda mı?

bir sayfa olusturcam ve sadece ıstedıgım yere lınk koycam

sımdıden tesekkurler
Mesaj15.09.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25695

buradan bakabilirsin css tasarımına
Mesaj19.09.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar kabaca yaptım ve tam istediğim şey oldu.

css ye geçmeden sadece sol tarafı gizledim ve yaptığım tabloyu oraya ekledim...

yardımlarınız için teşekkürler..
Önceki mesajları göster: