Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg de forumlardaki gibi üyelik sistemi bulundu

selam arkiler ben bu olayı bir çok forum sitesinde gördüm ancak ilk defa bir tr.gg sitesinde gördüm
lütfen yardımcı olun
http://korsan-turkiye.tr.gg/Ana-Sayfa.htm
Bakın sitenin sağ taraftaki sayfalar linklere tıklayınca bu sayfayı görüntüleyebilmeniz için üye olmalısınız.Üye olmak için tıklayın.Zaten üye iseniz giriş için tıklayın yazıyor lütfen yardımcı olun mod arkadaşlarımız umarım bunu yapabilirler. bu sitenin sahibi kardeşim lütfen görürsen bu sayfayı yardımcı ol çok ama çok sevinirim...
bekliyorum iyi forumlar
Mesaj17.09.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralardan forum ekstrasını aktif ederek üyelik sağlayabilirsiniz.

ya da ekstralardaki saklı sayfalardan kendiniz üyelik ayarlayıp kullanıcılara şifrelerini kendiniz verebilirsiniz.

ekstaların kullanımı için daha detaylı bilgi bu linkte.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=34125
Mesaj17.09.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu zaten vardı ama sen ilk defa görüyorsun galiba Very Happy

Mesaj17.09.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: fds

aklı sayfaları aktif ettim ama ozamanda sayfaları saklıyor bu sistemde sayfaları saklamıyor ::S:S
Mesaj17.09.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfaları gızlemıyor kardesım sadece sana uye gırısı yapman ıcın ımkan verıyor bıde hangı sayfaya kımın gırebılecegını ayarlıyorsun
Mesaj17.09.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım saklı sayfalar ekstrasını aktif et.

sayfaları değiştirden istediğin sayfaları "sayfa özellikleri"nden sadece loginle giriş yapmış olanlara gösteri seçin.

daha sonra ekstraları değiştirden Kendi 404-Eror sayfanı aktif et ve Giriş yapmak için tıklayın falan diye link ve yazılar ekle. (Bu 404 Erro sayfası gizli sayfa linklerine tıklanınca görülecektir.)

ve son olarak yazılara gizli sayfanın linkini ver. kulanıcı giriş yapınca o sayfa linklerine tıklayınca sayfalar görülecek, giriş yapmayanlar Üye girişi yap veya üyi ol (404-Error) sayfana koyduklarını görecektir..

iyi çalışmalar..

Mesaj17.09.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sistemi bende profosyonel olarak kullandığım için kendi yöntemlerim ile anlattım.

iyi çalışmalar..

Mesaj17.09.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu: de

deniycem inş. olur teşekkürler ilgilenen arkadaşlar
Mesaj17.09.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ds

denedim sonuç hüsran :S:S
aynen saklı sayfaları aktif ettim dediklerinizi aynen yaptım sol sıradaki sayfalarıma sadece login ile giriş yapanlar dedim ama sol taraftaki sayfalarım ziyaretçilere görünmüyor oysa benim size anlattığım farklı birşeydi ben hem butonlar görünsün hemde tıklanınca üyelik istesin ben bunu sormuştum
Mesaj17.09.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ds

hvli yazmış:
denedim sonuç hüsran :S:S
aynen saklı sayfaları aktif ettim dediklerinizi aynen yaptım sol sıradaki sayfalarıma sadece login ile giriş yapanlar dedim ama sol taraftaki sayfalarım ziyaretçilere görünmüyor oysa benim size anlattığım farklı birşeydi ben hem butonlar görünsün hemde tıklanınca üyelik istesin ben bunu sormuştum

Arkadaş Çok Detaylı Anlatmış Aynısı Anlatmak İstemiyorum Ama Birde Ben Anlatayım

Ekstralardan Kendi 404-Eror Sayfanı Aktif Et. Üyelik İsteyecek Sayfalarda Ne Yazmasını İsteyecekse Buraya Yazın...
Sonra Ekstralardan Saklı Sayfaları Aktive Edin Üye Olanların Kullanıcı Adı İle Şifresini Buradan Yazarak Onaylıyacaksınız...
Sonra İşte Bir Sürü Forum Veren Siteler Var Oralardan Bir Forum Alın Veya İletişimden De Olabilir Siz Belirleyin Sonra Kullanıcılar Oradan Üye Olsunlar...
Hangi Sayfanın Üyelere Gözükmesini İstiyorsanızda Sayfalarıma Değiştire Gelip O Sayfanı Seçin "Seçenekleri Göstere" Basın Oradanda "Sadece Loginle Giriş Yapmışlara Göstere Tıklayın" İşte Bu Kadar Arkadaşın Anlattığını Hatta Biraz Kaba Şekilde Anlattım
Mesaj18.09.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım ne demek istediğini anladım sanırım üyelik sistemini arkadaşlar gayet net anlatmış evet sayfalarını saklıyor çünkü ıcebluede deniyorsun ama hem buton görünsün hem loginle giriş olsun istiyorsan ya css seç yada sol butonları değilde kendi hazırladığın linklere yap bunu ozaman hem görünür hem üyelik ister ıceblueden sol butonlara denersen ozaman sayfaları saklar görünmez sadece üye girişi yapınca görünür bende ilk başta buna baya uğraştım sol taraftaki sayfaları saklıyordu ama baktım sağdakileri saklamıyor yani anlaşılan şu kendi linklerine yapacaksın yada css seçiceksin yeterince açık sanırım bende bukadar biliyorum yanlışta olabilir Wink Wink
Mesaj27.09.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkürler işime yarıyacak
Mesaj28.09.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar sitenizden daha ıyı yararlanmak ıcın uyelık falan bos ıs bırakın ısteyen ıstedıgı gıbı gırıp alsın alacagını uyelık oluyoda ne oluyor sankı
Mesaj29.09.2009, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kadir-58- yazmış:
arkadaslar sitenizden daha ıyı yararlanmak ıcın uyelık falan bos ıs bırakın ısteyen ıstedıgı gıbı gırıp alsın alacagını uyelık oluyoda ne oluyor sankı

kendinize ait ücretsiz forum yada bedava sitemin forumunu kullanıyorsanız üyeler sitenizde bişeyler paylaşabilir üye girişiinin amacı budur
ama bedava sitem forumu yada alt sayfa gizleme kullanıyorsanız
google o sayfaları 404 hatası olarak gördüğü içinde indexlemez
Mesaj01.10.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşar foruma kategori açınca gizli olup olmayacağı gösterilyor ya onu konular için yapamaz mıyız ? bi sitede gördüm ben orda üye girişi yapmadan konulara da yazamıyorsunuz. benimkinde ise yazılııyor ? yardımcı olur musunuz ?