Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden site yapıyorsun?

arkadaşlar ben bunu çok uzun süre düşündüm ve neden site yaptığımı bulamadım. ancak farkına vardımki ben site yapmaktan çok buyuk zevk alıyorum ayrıca bu işi seviyorum.bu işi maddi açıdan yapan arkadaşlarda var peki siz neden site yapıyorsunuz?sizi site yapmaya teşvik eden şey nedir? biraz düşünün ve burada paylaşalım.ilginç bir başlık olacak gibi...
Mesaj18.09.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt bende sitemle uğraşmaktan düzenlemekten tasarım ayırmaktan çok zevk alıyorum

Mesaj18.09.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlık daha önce açılmıştı.. Wink

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj18.09.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Bu başlık daha önce açılmıştı.. Wink

görmemişim kusura bakmayınSad neyse devam edelim
Mesaj18.09.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz Bi Konu Kilit Lütfen Smile Böyle Konulara Kafa Yormayın Sitesini Açmak İsteyen Açıyor Kimse Kimseyi Zorlamıyor Bu Duruma.
Mesaj18.09.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfriend yazmış:
Gereksiz Bi Konu Kilit Lütfen Smile Böyle Konulara Kafa Yormayın Sitesini Açmak İsteyen Açıyor Kimse Kimseyi Zorlamıyor Bu Duruma.

kafa yormak isteyen yorar.o tercih size kalmış birşey değil kafa yormak isteyen kişiye kalmış birşey.ben sadece neden site yapıyorsunuz diye bi soru sordum eminim bir sürü değişik ve güzel cevaplar gelecek yazmak isteyen yazar yazmak istemeyende yazmaz benkimseyi zorlamıyorum lütfen bilip bilmeden konuşmayalım!