Forum'da ara:
Ara

Bana katılıyormusunuz ?
Evet
  87%
[ 7 ]
Hayır
  12%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem PHP destekliyor AMAAA

Merhaba arakadaşlar,
Aslında bedava sitem php kodlama destekliyor ama bizim sitemizde neden çalışmadığını merak etmişsinizdir. Sebebi şu çünkü bedava-sitem adminleri bizlere sadece .htm uzantısı kaydetmemize izin vermişler. Eğerki .php uzantısı kaydetmemize izin verselerdi bizde sitemizde php kullanabilirdik. Gelin el ele verelim bedava-sitemden .php uzantısı kullanmamıza izin vermesini isteyelim.
Bedava-Sitem iletişim: support-tr( at )webme.com lütfen mesaj atınız istekte bulununuz bende bulunucam istek çok olursa belki yaparlar

AÇIKLAMA: Peki ben php desteklediğini nereden biliyorum? İşte cevabı:
CEVAP: Biz bedava-sitem kullanıcıları tr.gg sitelerinin alt siteleriyiz yani alt domainiyiz. ADRES çubuğuna tr.gg yazarsanız www.bedava-sitem.com açılıyor bileniniz vardır çünkü açılmasaydı sitelerimiz olmazdı. Neyse asıl meselaye geleyim o tr.gg sitesi PHP dil destekliyor çünkü linklerde PHP uzantısı var bizde alt domain olarak php kullanabiliriz ama .php uzantısı kaydetmemize izin verirlerse.
Mesaj19.09.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-Sitem PHP destekliyor AMAAA

karizma18 yazmış:
Merhaba arakadaşlar,
Aslında bedava sitem php kodlama destekliyor ama bizim sitemizde neden çalışmadığını merak etmişsinizdir. Sebebi şu çünkü bedava-sitem adminleri bizlere sadece .htm uzantısı kaydetmemize izin vermişler. Eğerki .php uzantısı kaydetmemize izin verselerdi bizde sitemizde php kullanabilirdik. Gelin el ele verelim bedava-sitemden .php uzantısı kullanmamıza izin vermesini isteyelim.
Bedava-Sitem iletişim: support-tr( at )webme.com lütfen mesaj atınız istekte bulununuz bende bulunucam istek çok olursa belki yaparlar

AÇIKLAMA: Peki ben php desteklediğini nereden biliyorum? İşte cevabı:
CEVAP: Biz bedava-sitem kullanıcıları tr.gg sitelerinin alt siteleriyiz yani alt domainiyiz. ADRES çubuğuna tr.gg yazarsanız www.bedava-sitem.com açılıyor bileniniz vardır çünkü açılmasaydı sitelerimiz olmazdı. Neyse asıl meselaye geleyim o tr.gg sitesi PHP dil destekliyor çünkü linklerde PHP uzantısı var bizde alt domain olarak php kullanabiliriz ama .php uzantısı kaydetmemize izin verirlerse.

böle birşey mümkün değil.eğer .php gelirse sitelerimiz hacklenme ihtimali atar...
Mesaj19.09.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ztn fazla güvenli degil bs
Mesaj19.09.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayır hacklanmaz !!!

Merhaba,
Arkadaşım eğer kod açığı vermessen hacklanmas.
Mesaj08.10.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hayır hacklanmaz !!!

karizma18 yazmış:
Merhaba,
Arkadaşım eğer kod açığı vermessen hacklanmas.

yanlış düşünüyorsun..
çünkü bizler php 'nin olmadığını bilerek haraket ediyoruz yani kod açığı felan umrumuzda değil..
kod açığından yararlanılsaydı (ki mümkün değil çünkü php destekli değil siteler) hacklenme ihtimali çok fazla olurdu..