Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Seyirmax TV süper yayınlarla yayın hayatında

Mesaj19.09.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten 3 tane konun var, hayla neden konu açıyorsun ki ?
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj19.09.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:

katılıoyrum Sad
Mesaj19.09.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaster-html-kod yazmış:
royalfm yazmış:

katılıoyrum Sad

Bunun için mesaj yazılır mı? Sad

SİZDE FORUMDA SÜREKLİ BAŞLIK AÇARAK FORUM KİRLİLİĞİ YAPMAYINIZ!

FORUM KURALLARINA UYUNUZ! Wink

Mesaj19.09.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı olsun Smile
Mesaj19.09.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
webmaster-html-kod yazmış:
royalfm yazmış:

katılıoyrum Sad

Bunun için mesaj yazılır mı? Sad

SİZDE FORUMDA SÜREKLİ BAŞLIK AÇARAK FORUM KİRLİLİĞİ YAPMAYINIZ!

FORUM KURALLARINA UYUNUZ! Wink

ben ona bişi demiorm ama sırf reklam için konu açıo sitemi değerlendirin bile demio Confused
Mesaj19.09.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşler dediklerinizde haklısınız ama o konular çok eski ve ben flood yapmıyorum açılış tarihlerine bakın eski dosyalara önem verilmiyor ben bu siteyi açarken bir söz verdim ve sözü tuttuğıma inanıyorum bence forum kirliliği ypmıyorum !...

Ama ne yaparsamda yaranımıyorum bs artık eskisi gibi değil çok değişmiş kullanıcıları birbirini ezmek için veya mod olmak için forumda reklam yapmak yasaktır veya flood yapma veya birden fazla başlık açma,eskilere önem verme diyerek kendince ii yaptığını sanıyor peki siz eskilere önem vermediğiniz bende flood yapmadığım içn bizde farklı başlılar altında konu açıyoruz ve yorum bekliyoruz kötü mü yapıyoruz?..Bir arkadaşta çıkıp o konular eskidi artık yeni açmalısın haklısın demiyo..
Mesaj19.09.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

filmizlebirtc yazmış:
hayırlı olsun Smile

Saol
Mesaj19.09.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
kardeşler dediklerinizde haklısınız ama o konular çok eski ve ben flood yapmıyorum açılış tarihlerine bakın eski dosyalara önem verilmiyor ben bu siteyi açarken bir söz verdim ve sözü tuttuğıma inanıyorum bence forum kirliliği ypmıyorum !...

Ama ne yaparsamda yaranımıyorum bs artık eskisi gibi değil çok değişmiş kullanıcıları birbirini ezmek için veya mod olmak için forumda reklam yapmak yasaktır veya flood yapma veya birden fazla başlık açma,eskilere önem verme diyerek kendince ii yaptığını sanıyor peki siz eskilere önem vermediğiniz bende flood yapmadığım içn bizde farklı başlılar altında konu açıyoruz ve yorum bekliyoruz kötü mü yapıyoruz?..Bir arkadaşta çıkıp o konular eskidi artık yeni açmalısın haklısın demiyo..

SEN HİÇ BİR KULANICIYI VE B-S HALKINI KÖTÜLEME HAKKINA SAHİP DEĞİLSİN Evil or Very Mad
Mesaj19.09.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Be kötülemiyorum sadece öneri veriyorum neyse bu konu tartışmaya gidiyo
Mesaj19.09.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
Be kötülemiyorum sadece öneri veriyorum neyse bu konu tartışmaya gidiyo

evet tartısmaya gidio

sİTEN ÇOK GÜZEL BAŞARILAR DİLERİM Mr. Green Mr. Green Wink