Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Geri sayım başladı.

Okulların açılmasına az bir süre kaldı.
Bugün Cumartesi, okullar Perşembe günü açılıyor. Gördüğüm kadarıyla çoğu arkadaşlar okul sebebiyle çoğu zaman online olamıcaklar. En azından bugünlerdeki kadar diyebiliriz. Bu yazın ki bazı başlıklarda da dedim. Bugünlerin kıymetini bilelim, okul zamanı bugünlerdeki kadar eğlenemeyebiliriz.
Evet.. Geri sayım başladı. Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba..
Perşembe okul başı. (:
Son ' 3 ' gün. Bazı arkadaşlar Bayram'da çeşitli yerlerde olucağı için yine giremiyecekler. Onlara şimdiden Güle Güle diyelim.

Bu başlık veda değil, '' geri sayım '' başlığıdır. Öyle algılayalım yani.. Veda demek tamamiyle gitmek demek. (:
İyisiyle, kötüyüsüyle bir Ramazan'ı ve bir Yaz tatilide böyle geçti.. Okulu olan arkadaşlara sınavlarında bol kopya dilerim.. Razz
Mesaj19.09.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Geri sayım başladı.

net-tr yazmış:
Okulların açılmasına az bir süre kaldı.
Bugün Cumartesi, okullar Perşembe günü açılıyor. Gördüğüm kadarıyla çoğu arkadaşlar okul sebebiyle çoğu zaman online olamıcaklar. En azından bugünlerdeki kadar diyebiliriz. Bu yazın ki bazı başlıklarda da dedim. Bugünlerin kıymetini bilelim, okul zamanı bugünlerdeki kadar eğlenemeyebiliriz.
Evet.. Geri sayım başladı. Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba..
Perşembe okul başı. (:
Son ' 3 ' gün. Bazı arkadaşlar Bayram'da çeşitli yerlerde olucağı için yine giremiyecekler. Onlara şimdiden Güle Güle diyelim.

Bu başlık veda değil, '' geri sayım '' başlığıdır. Öyle algılayalım yani.. Veda demek tamamiyle gitmek demek. (:
İyisiyle, kötüyüsüyle bir Ramazan'ı ve bir Yaz tatilide böyle geçti.. Okulu olan arkadaşlara sınavlarında bol kopya dilerim.. Razz

O kadar oldumu Razz

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj19.09.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef Bende Online Olamicam.
Haftada (Belki) 1 Saat Online Olurum Oda Ödev İçin...
Kısaca "Maraton Başladı" ...

Mesaj19.09.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ağlamak İstiyorum Okullar Açılmasın xD
Mesaj19.09.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz online olamıyorsunuz... Ben bilgisayarın yanına bile yaklaşamicam Very Happy

Güle Güle diyelim ozaman belki 1 ay içinde 3 kere en fazla online olabilicem oda belki...
Mesaj19.09.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Çok Nadir Gireceğim...
Yaz Tatilinde Geldiğimde Sitemin Pagerankının Artmasını Umuyorum Very Happy Ama Bu Mümkün Değil Sanırım Mr. Green
Mesaj19.09.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarist yazmış:
Bende Çok Nadir Gireceğim...
Yaz Tatilinde Geldiğimde Sitemin Pagerankının Artmasını Umuyorum Very Happy Ama Bu Mümkün Değil Sanırım Mr. Green

Ben sitemi Allaha emanet edicem Mr. Green

Mesaj19.09.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs ıssız mı kalıcak kısın :S

Şeval deel,Şevval!
Mesaj19.09.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merak etmeyin siteleriniz bize emanet siz egitim ve ögretiminize önem verin bedava-sitem hiç bir yere gitmiyor hep burada olacak .

sevgili net-tr nin demek istedigi gibi kopya olmadan çalışarak yaptıgınız derslerinizde başarılar dilerim... Razz Very Happy

Mesaj19.09.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Merak etmeyin siteleriniz bize emanet siz egitim ve ögretiminize önem verin bedava-sitem hiç bir yere gitmiyor hep burada olacak .

sevgili net-tr nin demek istedigi gibi kopya olmadan çalışarak yaptıgınız derslerinizde başarılar dilerim... Razz Very Happy

Bu imkansız Razz

Mesaj19.09.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim için hava hoş valla Razz bilişim teknolojileri bölümü 11. sınıf öğrencisiyim. Haftada iki kez atölye yani bilgisayar var. O zamanlarda b-s'de olabilirim. Very Happy
Mesaj19.09.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:

Ben sitemi Allaha emanet edicem Mr. Green

Mr. Green Mr. Green
Mesaj19.09.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

güle güle bs ii günler geçirmiştik Crying or Very sad
Mr. Green Mr. Green
Mesaj19.09.2009, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde üniversite başlıyor Yeditepe Üniversitesi hazırlık okucam haftada 60 saat ingilizce dersi var yandım bn Crying or Very sad Crying or Very sad

bende giremem heralde sık Sad

çokk özlücem Sad
Mesaj19.09.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

astroloji-diyari yazmış:
Benimde üniversite başlıyor Yeditepe Üniversitesi hazırlık okucam haftada 60 saat ingilizce dersi var yandım bn Crying or Very sad Crying or Very sad

bende giremem heralde sık Sad

çokk özlücem Sad

Sanada bi çeleng Mr. Green
Bizim çiçekçi zengin oldu.
Ama bayram harçlığımda bana haram oldu Razz

Önceki mesajları göster: