Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu: İstifa Sinyali..

Denizli'den istifa sinyali!

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'den istifa sinyali geldi !.. Tecrübeli teknik adam "Yarın (cumartesi) Başkan ile görüşeceğim. Çözüm yollarını araştıracağız. Demirören isterse istifamı veririm. Benim için üzüntü verici bir şey olmaz. Buradan ayrılmak da gelmek gibi şeref vericidir." dedi !..

Denizli, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, Yıldırım Demirören ile bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacaklarını, istifasının da bu görüşmede gündeme gelecek alternatiflerden biri olduğunu söyledi.

İşlerin düşündükleri gibi gitmediğinden yakınan Denizli, "Bir dönüşe, iyi oyuna, bir 3 puana ihtiyacımız olan günü yakalayamıyoruz. Kazanmak, bazen bazı şeyleri hallediyor. Ama bu sene kazanma zorluğu çeken bir görüntümüz var. Bunun düzelmesi için birçok alternatif var. Bunların hepsini ortaya koymak lazım. Bunlara iç bünyemizde çözüm bulunacak" diye konuştu.

Denizli, takımın lideri ve sorumlusu olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: "İşler iyi giderken de istemediğimiz gibi giderken de bunda büyük pay sahibi olan benim. Kişilerin durumu camiaların önüne geçemez. Dolayısıyla önümüzde CSKA Moskova maçına 10 günlük süre var. Beşiktaş'ta bir şeylerin değişmesi lazım. Bunların içerisinde ben de olabilirim, bu gayet doğaldır. Bu kulübe geldiğim gün hangi gururu, şerefi yaşıyorsam, bir gün geldiğinde ayrıldığımda da aynı gururu, şerefi yaşayacağım. Sayın başkanımızla yarın geniş kapsamlı bir toplantı yapacağız. Neticede hoş bir tablo yok. Mücadeleden hiç yılmadım. Dolayısıyla çok fazla söylenecek bir şey yok. Bu takımın başındaki kişi olarak düşüncelerimi takımımla, yöneticilerimle paylaşırım. Bizim için önemli olan Beşiktaş'ın başarısıdır."

"BAŞKANA İSTİFANIZI MI SUNACAKSINIZ?"
Bir basın mensubunun "Yarın başkana istifanızı mı sunacaksınız?" sorusuna Denizli, "Başkanımızla bir durum değerlendirmesinde bulunacağız. Takımla ilgili konuları görüşürüz. Bir şeyler ters gidiyor. Ama bu söylediğiniz de alternatiflerden bir tanesidir" diye yanıt verdi.

Denizli, "Başkan, istifanızı isterse kabul edecek misiniz?" sorusu üzerine de, "Gayet tabii. Başkan ve yönetim böyle bir şey teklif ederse bunun uygulanması lazım. Bu benim için hiçbir şekilde üzüntü verici veya başarısızlığın dönüşümü olarak kabul edilecek bir şey değil ve benim için sorun teşkil etmez" şeklinde konuştu.

Taraftarların yönetimi istifaya davet ettiklerinin ve kendisine herhangi bir tepkide bulunmadıklarının belirtilmesi üzerine de Denizli, şunları kaydetti: "O tepkinin içinde benim de olmam lazım. Zaman zaman taraftarımızın tepki göstermesi doğaldır. Her zaman her yerde böyle bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Bana yapılan bir tepki yok, ama iyiyi paylaşırken, kötüyü de paylaşmamız gerekir. Ortada böyle bir tablo varken, bunun en önde olan kişisi benim. Bunu paylaşırım. Tribünlerin, takımın bana olan inancını yitirdiğini hissedersem zaten ayrılırım."

İstifa konusunun belki de masaya yatıracakları 10 alternatiften biri olabileceğini anlatan Denizli, "Bazı şeylerin değişmesi lazım. Hayatım boyu her sene şampiyonluk yaşayan bir kişi değilim. Bazen işler kötü gider. Düşüncelerin içinde birçok alternatif var, bu da bir alternatif" ifadelerini kullandı.

Alıntıdır..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj19.09.2009, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

5 Maçtır Gol Atamıyor..
Mesaj20.09.2009, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
5 Maçtır Gol Atamıyor..

Maaalesef öyle..

Mesaj20.09.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bayramda 1 Gol bile atamadı.Bence gönderilmesin.

Geçen sezonu şans eseri de olsa(bana göre) iki kupayla kapattıran teknik direktörü 6 haftada kovmak ne kadar doğru olur bilemiyorum.En azından bi kaç hfta şans verilmeli. Wink
Mesaj20.09.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

onderteam yazmış:

Geçen sezonu şans eseri de olsa(bana göre) iki kupayla kapattıran teknik direktörü 6 haftada kovmak ne kadar doğru olur bilemiyorum.En azından bi kaç hfta şans verilmeli. Wink

Bide şöyle birşey var Gçen Sene Ertuğrul Sağlamda 6.haftada gönderildi..
Bence Denizli Değil,Demirören Gitmeli..
Nedenmi 4 Yılda 60 Transferin 6 Sı Fenerli!
4 yılda 4 Teknik Drektör Getirdi!
60 transfer yaptırdıysa bunların 54 ü Vasat Çıktı!

Mesaj20.09.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
onderteam yazmış:

dediklerin doğru fakat bence Demirören gitmez. Kapısına demir örer yine de gitmez Laughing Very Happy
Mesaj20.09.2009, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

onderteam yazmış:
bscity yazmış:
onderteam yazmış:

dediklerin doğru fakat bence Demirören gitmez. Kapısına demir örer yine de gitmez Laughing Very Happy

Derdi ona olan borcumuzsa Öderiz!
Ne bu Takımın Ondan Çektiği.. Rolling Eyes

Mesaj20.09.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık taraftar olarak öyle bi yere geldik ki aramızda para toplayıp o borcu kapatırız demirörenide o koltuktan indiririz diyenler var forza forum'da Very Happy

Artık gitmeli şu adam bir kulüp düşününki başkanına borcu var o zaman bu kulup başkanı bu kulübü bir ticaret hana olrak görüyor.Hiç kendi işyerinin borçlandığı adam duydunuz mu hayatınızda acaba bizimkisi böyle başkana borcumuz var ayrıca bu tüpçü gelmeden önce herşey çok güzeldi türkiye kupası almaktan başka bir şey yapamıyoruz bu tüpçüyle(gerçi onuda alamayanlar var ama neyse Very Happy )

Gtisin tüpçü gelsin fikret orman yada nevzat demir bakın o zaman nasıl yönetiliyoruz
Mesaj20.09.2009, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstifasını verirse süper ve doğru karar olur.Hiç gol atamıyorlar. Idea

Arrow Hayırlı bayramlar.. Wink
Mesaj20.09.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
İstifasını verirse süper ve doğru karar olur.Hiç gol atamıyorlar. Idea

Arrow Hayırlı bayramlar.. Wink

İstifa etmeyecekmiş Wink