Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Dabbe 2 Geliyor !

İlk çıktığı dönemlerde inanılmaz bir ün yapan ve herkesin beğenisini kazanan korku filmi Dabbe’nin 2. serisi çok yakında bizlerle olacak. Bu haberi r10′da okuduktan sonra hemen araştırmaya başladım çünkü ilk serisi beni gerçekten çok etkilemişti, ne zaman nerede olursa olsun “Korku Filmi” denince ilk söylediğim filmler arasında yer alıyor Dabbe gerçekten kaliteli bir yapımdı. Hiç şüphem yokki 2. seriside adına yakışır bir yapım olacak. İlk serisi beni o kadar etkilemişti ki 2-3 gün bilgisayarı açamamıştım neredeyse, anlayın artık . 2. serisi o kadar etkileyici olacak mı bilinmez ama fragmanını gayet güzel yapmışlar. Dabbe 2′nin vizyona giriş tarihide belli oldu, Hasan Karacadağ‘ın yönetmenliğinde çekilen Dabbe 2 filmi, 25 Aralık 2009′da gösterime girecek. İlk seride olduğu gibi gene Hasan Karacadağ’ın yönetimiyle çekilecek olan film sayesinde Hasan Karacadağ bir marka haline gelecek gibi çünkü Dabbe’nin yanı sıra Semum’unda yönetmenliğini kendisi yapmıştı.

( Film Gösterim Tarihi : 25 Aralık 2009 )
( Fragman : www.izlesene.com/video/sinema-dabbe-2-fragman/1134462 )
Mesaj21.09.2009, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşallah Güzel Olur Teşekürler..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj21.09.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah ilk serisinden daha güzel olur. Laughing

Paylaşımın içinde sağol. Wink
Mesaj21.09.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi canım Laughing Laughing

İlki fenaydı 2. ci de güzel olur mutlaka Razz
Mesaj21.09.2009, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dabbe'yide izledim,Semum'uda ikiside Hasan Karacadağ yapımıydı ve ikiside çok güzeldi.

Zaten Hasan Karacadağ Kur-an'ı Kerimde olan gerçekleri göstermesiyle gerçekten çok takdirimi kazandı.

Dabbe 2 'de inşallah diğerinden daha korkunç ve daha çok bilgi verir.

Mesaj21.09.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Semum 2'de çıksa fena olmaz açıkçası..O filimde hoşuma gitmişti.
Mesaj21.09.2009, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dabbe'yle ilgili kötü bir anım vardır.
O filmi ilk çıktığı dönemlerde akşam evde arkadaşlarla izlerken bir anda elektrikler gitti,O an inanın benim yerimde olmak istemezdiniz Mr. Green Mr. Green
İkinci filmini dört gözle bekliyorum Laughing
Mesaj21.09.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Film'in ilk serisini acıkcası hiç beğenmedi Türk insanının içinde kötülük yok bunu yabancılar daha iyi yapıyo Mr. Green Bakın Şabanoğlu Şaban en iyi komedi seçilmiş Mr. Green
Mesaj21.09.2009, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dabbeyi en az 5 kere full izledim gene olsa gene izlerim ikinci versiyonunu burdan duyuyorum inşallah güzeldir sabırsızlıkla bekliyorum inanılmaz güzeldi
Mesaj21.09.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabırsızlıkla Bekliyorum..

Mesaj21.09.2009, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

dabbeyi ilk olarak kankalar - kız arkadaşlar fln izlemiştik. Biri bayılmıştı.. Mr. Green Dabbeyi duyunca hep onu hatırlıyorum.Ona ikincisini de izlettirmek için sabırsızlanıyorum. Mr. Green Laughing
Mesaj21.09.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Semum izlemitim ve hayran kalmıştım.Dabbe yi izlemedim ancak bu haberi gördükten sonra izlicem.tabi evde birileri olursa Very Happy
Mesaj21.09.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkürler..
Bu arada @Gokseen bizde abilerimle izlemiştik..
Bizdede elektrikler kesilmemiştide şalter atmıştı..
Bende yastığa sarılmıştım, kuzenimde balkona çıkmıştı Laughing
Mesaj21.09.2009, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

harika bişidir ya düşünsene çok korkunç bir film üstelik Türk yapımı xD en deşet verici sahnede elektirler kesliyor.Herkes 10 saniye sessiz sonra bir iki çığlık haha süper xD
Mesaj21.09.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdestek yazmış:
Sabırsızlıkla Bekliyorum..
Önceki mesajları göster: