Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Sizi Seviyorum filmi

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Yapım: Komedi, Romantik, Türkiye 2009 90 Dakika, Türkçe
Oyuncular: Emre Altuğ, Irmak Ünal, Kerem Kupacı, Durul Bazan, Zeynep Beşerler

Konu : Sizi Seviyorum”, bulunduğu durumun ve yaşadığı ilişkinin kıymetini bilmeyen bir adama kadınlar tarafından verilen eğlenceli bir dersin hikayesi.

Çapkın bir adam olan Erkut, sevgilisi tatildeyken onu bir başkası ile aldatmaktadır. Kız arkadaşı Eda’nın eve erken dönmesi Erkut’u yakalamasına sebep olur. Eda Erkut’a hala aşıktır ve ona sorar; Neden? Erkut’un açıklaması ise çok cüretkardır; “Biz erkekler böyleyiz, hep aynı kadın hep aynı ilişki sıkılıyoruz, seni seviyorum ama bu durum bu gerçeği değiştirmiyor” diye karşılık verir. Eda yıkılmıştır, bir taraftan Erkut’tan vazgeçmek istememekte diğer taraftan ise böyle yaşamak istememektedir. Onu terk eder.

Eda durumu arkadaşı Aylaya açtığında Ayla’nın aklına tek gelen intikamdır. Erkut tıpış tıpış geri dönmelidir. Bunun için daha önceden kendisine tavsiye edilen bir fal kafe’de çalışan Hatice’yi bulur. Hatice bir çözüm bulacağını söyler. Sonrasında Eda eve döner. Erkut şaşırmıştır. Ama keyiflenir, sevgilisi kendisinden vazgeçmemiştir.

Erkut’un arkadaşı Gökhan kadının intikam almak için dönmüş olabileceğini ve Erkut’un bir yerlerini keseceğini düşünür. Erkut’u da bu konuda telaşlandırır, hatta gece uyumamaya çalışır ama yine de dayanamayıp uyur. Ertesi sabah keyifle kalkar. Her yeri sağlamdır ama yan tarafa döndüğünde şok bir manzara ile karşılaşır. Eda’nın yerinde bir başkası yatmakta ve Eda olduğunu iddia etmektedir ve Erkut hakkında her şeyi biliyordur. Erkut nasıl bir belayla karşı karşıya olduğunu anlayamaz ama başına gelecekler henüz yeni başlıyordur...

Fragman için ; http://www.dailymotion.com/relevance/search/sizi+seviyorum+fragman/video/xa7jcn_sizi-seviyorum-fragman_shortfilms
Mesaj21.09.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Sizi Seviyorum Very HappyVery Happy Emre Altug varsa izlenir (:

Mesaj21.09.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emre Altuğ'yla ilginç bir film olmuş.
Gidicem bugün, görüşlerimi yazarım buraya..
Mesaj21.09.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Emre Altuğ'yla ilginç bir film olmuş.
Gidicem bugün, görüşlerimi yazarım buraya..

Güzel olur.Bende sinemaya gitmeyi düşünüyorum iyi bir filimse buna giderim..

Güzel bir filme benziyor.. Wink
Mesaj21.09.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fragmandan güzel bir filme benziyor. Emre Altuğ'un dün açıklamasını izliyordum. Her gün bir kızla yatıp, kalkmak isteyen erkekler ; Bu filmi izlesinler.. Laughing
Merak ettim gerçekten. Yaş sınırı yok sanırım. En fazla olsa olsa +13'dür. 13 yaşından küçük olan arkadaşlarda üzülmesin, sinemalar sokuyor zaten. +18 filmlere devalarca girdim. Laughing
Mesaj21.09.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Filme gittim. Her erkeğin izleyip ders alması gereken bir film. Laughing
Ben ders aldım şahsen.. Kaçırmayın derim.. Smile
Mesaj21.09.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

filmde sexi sahneler olduğunu düşünüyorum gitmeliyim Smile
Mesaj21.09.2009, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
filmde sexi sahneler olduğunu düşünüyorum gitmeliyim Smile

Yok öyle sahneler..