Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayattan Zevk Almak??

Sizce hayatta zevk alamak nedir nasıldır kuralları neledir.görüşlerinizi alalım. xD

herkesin görüşü kendisindir.
Mesaj21.09.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Genel olarak bir açıklaması olmasını düşünürsek

Hayattan zevk almak istediğin şekilde yaşamak demektir Wink

Daha çok yazmak isterdimde kalemim kırıldı Very Happy
Mesaj21.09.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

benım için hayattan zevk almak dünyada interneti en hızlı ülkede yaşaıp ordan bir abonelik almak olabilir xD
Mesaj21.09.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
benım için hayattan zevk almak dünyada interneti en hızlı ülkede yaşaıp ordan bir abonelik almak olabilir xD

Benim İçin Bedava-Sitem Razz

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj21.09.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
hyperend yazmış:

bscity bırak şimdi reklamı yedin bitirdin bizi yapma böyle Very HappyVery Happy
Mesaj21.09.2009, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
bscity yazmış:
hyperend yazmış:

bscity bırak şimdi reklamı yedin bitirdin bizi yapma böyle Very HappyVery Happy

Ne reklamı yav bende reklam yapacak halmi var Razz

Mesaj21.09.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hehe xD en büyük zevk bence emmy ödüllerine katılmak ve sarah silvermanı ve gossip girli görmektir xD
Mesaj21.09.2009, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Büyük Zevk ..

ee... Biraz Düşünürsek .. ee....

ee...

heh !!!

En Büyük Zevk Kendime GöreSevdiklerinle Yanyana Olup Onlarla Vakit geçirmek bence
Mesaj21.09.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bide Denize Mayosuz Girmek Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj21.09.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayattan zevk almak bence istediğin işi yapabilmek ve istediğin kişiyle evlenebilmektir (: ha birde japonyada yaşamak olabilir (bkz.: son teknoloji pcler,en hızlı internet,4g...)
Mesaj21.09.2009, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
ha birde japonyada yaşamak olabilir (bkz.: son teknoloji pcler,en hızlı internet,4g...)

Süper Bi Fikir Wink
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
(: ha birde japonyada yaşamak olabilir

Adına Yakışanı Yapıyosun Mr. Green

Mesaj konusu:

frkn-fan yazmış:
En Büyük Zevk ..

ee...

heh !!!

En Büyük Zevk Kendime GöreSevdiklerinle Yanyana Olup Onlarla Vakit geçirmek bence

Şimdiye kadarki en mantıklı ve en doğru olan cevap arkadaştan geldi bu arada ben genel için bir açıklama yaptım ama kendim için söylemedim Very HappyVery Happy

BENİM İÇİN EN BÜYÜK ZEVK BİR GÜN GOOGLEYİ GECECİ40 OLARAK HACKLEYİP KENDİ İNDEXİMİ KOYUP TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR HİTE ÇIKIP BS SAYACINI DURDURMAK OLUCAKTIR. MERAK EDİYORUM ÇÜNKÜ BU SAYACIN SONU DAHA NEREYE KADAR GİDİCEK Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.09.2009, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
frkn-fan yazmış:
En Büyük Zevk ..

ee...

heh !!!

Şimdiye kadarki en mantıklı ve en doğru olan cevap arkadaştan geldi bu arada ben genel için bir açıklama yaptım ama kendim için söylemedim Very HappyVery Happy

BENİM İÇİN EN BÜYÜK ZEVK BİR GÜN GOOGLEYİ GECECİ40 OLARAK HACKLEYİP KENDİ İNDEXİMİ KOYUP TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR HİTE ÇIKIP BS SAYACINI DURDURMAK OLUCAKTIR. MERAK EDİYORUM ÇÜNKÜ BU SAYACIN SONU DAHA NEREYE KADAR GİDİCEK Mr. Green Mr. Green

Güzel Fikir Mr. Green

Mesaj21.09.2009, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
japon-cocuk yazmış:
(: ha birde japonyada yaşamak olabilir

Adına Yakışanı Yapıyosun Mr. Green

Ya Zaten Japon Lakabı Benim Gözlerimin Çekik Olmasından Geliyor Ancak Ailede,Sülalede Böyle Olan Bi Ben Varım Mr. Green Ancak Bir Gün Japonya ve Amerikada Kalmak İstiyorum.Zaten Okul vs. Bitince Türkiye'den Ayrılmayı Düşünüyorum...