Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu: yardıımmm

arkadaslar ccs desing yapımımında anlatıldığı gibi bir tasarım yaptım onu siteme nasıl uygulicam ( kodlarını nasıl ayırıcam acaba)?
Mesaj22.09.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok zor gibi görünen bu işlem aslında çok basittir. Tasarımımızı Bedava-Sitem Editörüne ekliyoruz İçerik Kısmına herhangi bir şey örneğin add-url yazdık sonra kaynak deyip kodlardan add-url yazısını buluyoruz add-url üstündeki kodlar tasarım üstüne altındaki kodlar ise tasarım altına eklioruz çok basit demiştim.
Mesaj22.09.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben iste oyara yazamıyorum birde photoshoptan yaptığımız tasarımı nasıl eklecez kodlamaya ihtiyac duymadan
Mesaj22.09.2009, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

denemelix yazmış:
ben iste oyara yazamıyorum birde photoshoptan yaptığımız tasarımı nasıl eklecez kodlamaya ihtiyac duymadan

photoshop tasarımı kodlamadan kullanamazsınız kodlamanız gerekir kodlamak basit
Mesaj22.09.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopdan yaptığın tasarımı imageready e geçip html olarak kayıt edeceksin sonra resimlerini bir siteye yükleyeceksin.kodları açıp resim url lerini değiştieceksin.

sonrada add-url nin dediğini yapacaksın.
Mesaj22.09.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ownzstyle yazmış:
photoshopdan yaptığın tasarımı imageready e geçip html olarak kayıt edeceksin sonra resimlerini bir siteye yükleyeceksin.kodları açıp resim url lerini değiştieceksin.

sonrada add-url nin dediğini yapacaksın.

yalnız ilk önce slice tool ile tasarımı parçalara ayıracaksın menüyü ayrı banneri ayrı içerik kısmını ayrı yapıcaksın sonra ctrl+shift+alt+s kısa yoluyla imageready e geç sonra ordan png-24 yap resim kalitesini sonra save tıkla orda dosya türünden images and htmls seçeneğini seç kaydet de sana resimleri ve html yi vericek sonra sen resimleri upload ediceksin sonra htmlde gereken yerlere resimlerin url lerini yapıştırıcaksın

eksiklik var diye anlattım Wink