Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu: "Biz De Adalet İstiyoruz" [C.G Hakkında..]

Çağla Tuğaltay, Hatice Başar, Hande Çinkitaş, Gizem Sel, Damla Çelik ve Nigar Şahin... İstanbul’da son yıllarda yaşları 9 ila 14 arasında değişen 6 kız çocuğu vahşice işlenen cinayetlere kurban gitti. Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem G’nin yakalanması, gözleri bu gençlerin faillerine çevirdi.

Okul dönüşü evde boğazı kesilerek öldürülen liseli Çağla’nın annesi Gülnur Tuğaltay “Cem yakalandı, benim kızımın katili nerede” diye isyan etti.

OKUL DÖNÜŞÜ ÇAĞLA’NIN BOĞAZI KESİLDİ

Levent Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi Çağla Tuğaltay (15), 5 Haziran 2000 günü okulundan eve döndükten sonra boğazı kesilerek öldürüldü. Adli Tıp sonuçlarına göre katili Çağla’ya tecavüz etmemiş ya da edememişti. Evden bir şey çalınmamıştı, kapı zorlanmamıştı. Cinayet aleti bıçak da, parmak izi de bulunamadı. Çağla’nın ailesi iç hukuk yolları tükenince, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne başvurdu. Cinayete dair hala hiçbir ipucu yok...

AYNI ÇABALAR KIZIM İÇİN DE GÖSTERİLSİN

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’a seslenen anne Gülnur Tuğaltay, Münevver cinayetinde gösterilen çabanın kızının faili için de gösterilmesini istedi. Tuğaltay “Cinayetin onuncu yılı geliyor. Onu işleyenin ünlü bir kişi olması önemli değil, önemli olan faili bulmak. Biz de adalet istiyoruz. Zamanında bana da ‘Ekranlara çıkma’ demişlerdi. Süreyya Karabulut bunun tam tersini yaptı, sonuç aldı. Yeni emniyet müdüründen umutluyum. Kendisiyle konuşmak istiyorum, kızımın katilini de bulsun” dedi.

Bayram şekeri toplayacaklardı

Halkalı’da 2001’de bayramda ortadan kaybolan 11 yaşındaki Damla Çelik tecavüz edildikten sonra öldürüldü. Büyükçekmece’de de 2003 yılının bayramında şeker toplamak için evinden ayrılan Gizem Sel’in (9) cesedi Gürpınar yolunda bulundu. İki kızın aynı bölgede öldürülmesi katillerinin aynı kişi olabileceği ihtimalini akıllara getirdi. Ancak ipucu bulunamadı.

Cesedini babası buldu

Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu 6’ncı sınıf öğrencisi Hande Çinkitaş 2001’de üvey annesi ve babasıyla yaşadığı evde kafası çekiçle ezildikten sonra boğazı bıçakla kesilerek öldürüldü. Ailenin soruşturmayı ağırdan aldıkları iddiasıyla şikayetçi olduğu polisler savcılığa ‘Dosya hala açık, araştırıyoruz’ ifadesi verdi.

Bavula koyup yaktılar

Esrarengiz cinayetlerin son perdesi 3 yıl önce Beylikdüzü’nde yaşandı. Haydar Aslan İlköğretim Okulu öğrencisi Nigar Şahin (13) ders çalışmak için gittiği arkadaşının evinden dönmedi. Cesedi tıpkı Münevver Karabulut gibi bir çöp konteynırında bulundu. Telle boğulduktan sonra yakılan ceset bir bavul içine konulmuştu. Katil ya da katillerin yakalanması için yapılan tüm girişimler sonuçsuz kaldı.

İlk cinayet 10 yıl önce işlendi

Esrarengiz cinayetlerin ilki, on yıl önce işlendi. Arkadaşlarının ‘Melek’ diye hitap ettikleri Hatice Başar (14), 1 Mayıs 1997 günü okuldan eve dönerken, kaçırılıp tecavüz edildikten sonra boğularak öldürüldü. Cinayetin ardından gözaltına alınan Cahit Keleş (21) polise “Daha önce de Ataköy’de bir kıza tecavüz etmiştim” deyince tutuklandı. Ancak Polis Kriminal Laboratuvarı’nda yapılan testlerde, Hatice’nin cesedinden alınan sperm örneklerinin sanığın spermiyle uyuşmadığı anlaşıldı.

‘Hiçbir şey karanlıkta kalmayacak’

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, cinayetle ilgili tüm ayrıntıların titizlikle ele alındığını söyledi. Çapkın “Hiçbir şey gölgede ve karanlıkta kalmayacak. Bundan herkes emin olmalıdır” dedi. İstanbul Valisi Muammer Güler de cevap bekleyen soruların hepsinin soruşturma ve yargı aşamasında tek tek çözüleceğini açıkladı.

Kaynak : stargazete

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj22.09.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

İNŞALLAH Onlarda Bulunur..
Mesaj22.09.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

EVET BUNLARIN MÜNEVVER DEN NE FARKI VAR NEDEN BUNLARI BASIN GÜNDEME GETİRMİYOR HEM BUNLAR MÜNEVVERDEN DAHA FARKLI YAŞLARI KÜÇÜK OLAN VAR İÇLERİNDE BOĞAZI KESİLMİŞ BİRDE SEVGİLİSİNİN EVİNE KENDİ AYAKLARIYLA GİTMEMİŞ SOKAKTA DOĞRANMIŞ..!

C.G Lehine Yorum Yazan Arkadaşlar..!

Bu Yukarıda ki Yazıda Adı geçen yavrucaklar ne olacak..?

Herşeyi Pembe gözlük yerine gerçek ve sade bi gözlük takarak(yada gözlüksüz)görün.. Wink

Mesaj22.09.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

onların süreyya karabulut gibi bir babaları yok( yani şov yapacak biri)...
Mesaj22.09.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:

ona şov demeyelim bir babanın kızının katilinin bulunması için nasıl çaba gösterdi digelim...
Mesaj22.09.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
alperen-ocak yazmış:

ona şov demeyelim bir babanın kızının katilinin bulunması için nasıl çaba gösterdi digelim...

İlk başlarda "kızının katili"içindi.. Ancak sonra "SHOW"oldu.. Alperen-Ocak Doğru söylüyor.. Wink Smile

Mesaj22.09.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi bygraphix konumu dağıttın ve kendi konuna yönlendiriyorsun.

Ne demek şimdi bu meçhul cinayetlere yönlendirdin.Bunların bulunmamasıyla benim açtığım konunun ne alakası var.

Böyle saçma sapan işler yaparsan forum kirlenir kardeşim benim...

Mesaj22.09.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:

Ne demek şimdi bu meçhul cinayetlere yönlendirdin.Bunların bulunmamasıyla benim açtığım konunun ne alakası var.

Arkadaş ;

Arrow Saçma sapan..? Önce bunu bi açıkla.. Wink
Arrow Daha sonra forum kirliliğini yaratan hususları maddele.. Wink
Arrow Dahada sonra C.Gnin işlediği suçu ayrıntılı bi şekilde yayınla.. Wink
Arrow Daha daha sonra Faili Meçhulu açıkla.. Wink
Arrow Daha Dahada sonra Konu nasıl dağıtılır anlat.. Wink

"Netteki"Arkadaş sen bunları açıkla bende açıklama yapacağım daha sonra sana Wink Smile

Mesaj22.09.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
netteki yazmış:

Arkadaş ;

Arrow Saçma sapan..? Önce bunu bi açıkla.. Wink
Arrow Daha sonra forum kirliliğini yaratan hususları maddele.. Wink
Arrow Dahada sonra C.Gnin işlediği suçu ayrıntılı bi şekilde yayınla.. Wink
Arrow Daha daha sonra Faili Meçhulu açıkla.. Wink
Arrow Daha Dahada sonra Konu nasıl dağıtılır anlat.. Wink

"Netteki"Arkadaş sen bunları açıkla bende açıklama yapacağım daha sonra sana Wink Smile

Bu Ne La Mr. Green
Mesaj22.09.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı arkadaşlar forumda takıla takıla kendilerini birşey zanneder olmuşlar. Eskiden forumda böyle şeyler olmazdı. Ne bu, msnde toplu konuşmaya çeviriyorsunuz her konuyu? özellikle xxkod musun nesin sen! burası teknik bir forum, başlıklarda muhabbet edilmiyeceğini sende biliyorsun. Edilir ama adabıyla.. Her başlıkta aynı şeyler, forumu bir kaç kişi eğlenceye çevirdiniz.. Yok imzaları msn iletisi gibi kullanmalar, yok lanlı lunlu konuşmalar. Gidin bir eğlence forumunda eğlenin. Şu forumda sadece adam gibi Serbest bölge var burayıda bozmayın! Ayrıca artık bu Münevver, Cem muhabbetlerindende bıktım şahsen. Haberlerde yeterince görüyoruz, burdada görmiyelim artık. Yada bir başlık altından olsun sadece. Abarttıldı.
Mesaj22.09.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Münevver, Cem muhabbetlerindende bıktım şahsen. Haberlerde yeterince görüyoruz, burdada görmiyelim artık. Yada bir başlık altından olsun sadece. Abarttıldı.

Aynı şeyi bende söyledim ancak "netteki" & "sanal bilmem ne " adlı arkadaşlardan tepki aldım.. Smile merakla sana ne diyeceklerini bekliyorum Smile

Mesaj22.09.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Bazı arkadaşlar forumda takıla takıla kendilerini birşey zanneder olmuşlar. Eskiden forumda böyle şeyler olmazdı. Ne bu, msnde toplu konuşmaya çeviriyorsunuz her konuyu? özellikle xxkod musun nesin sen! burası teknik bir forum, başlıklarda muhabbet edilmiyeceğini sende biliyorsun. Edilir ama adabıyla.. Her başlıkta aynı şeyler, forumu bir kaç kişi eğlenceye çevirdiniz.. Yok imzaları msn iletisi gibi kullanmalar, yok lanlı lunlu konuşmalar. Gidin bir eğlence forumunda eğlenin. Şu forumda sadece adam gibi Serbest bölge var burayıda bozmayın! Ayrıca artık bu Münevver, Cem muhabbetlerindende bıktım şahsen. Haberlerde yeterince görüyoruz, burdada görmiyelim artık. Yada bir başlık altından olsun sadece. Abarttıldı.

evet ya kimmiş bu xxkod gelsin bi dövüyüm şunu Mr. Green
Mesaj22.09.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
net-tr yazmış:

Hala aynısın, gırgırdasın. Devam et..
Mesaj22.09.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
desingxxkod yazmış:
net-tr yazmış:

Hala aynısın, gırgırdasın. Devam et..

Evet haklısın @net-tr, biraz bile olsa ciddi olmak gerekir..
Mesaj22.09.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm özür dilerim
Önceki mesajları göster: