Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: TüM SiTé SaHiPLeRé DUYURU ! - LütfeN -

Öncelikle birazdan bahsedeceğim oluşumun gerçekleşmesi gerçekten çok zor olduğundan emek isteyen bir çalışmak olacak. Hatta belki ciddiye alınmazsa gerçekleşmeyedebilir. Ama - LütfeN - bu çalışmaya yardımcı olalım çünkü herkes için çok faydalı olacağına inanıyorum.

Aklımda işini iyi yapan site sahiplerine hakettiği değeri verdirecek bir fikir var. Bundan bahsedersem;

Farklı kategorilerde güzel tasarım, kaliteli içerik, güncellik ön planda olmak şartıyla bir kaç siteyi aynı çatı altında toplayarak bu sitelerin kalitesini ve ziyaretçi sayısını attırmayı amaçlayan bir proje diyebilirim. Sitelerin üst bölümüne diğer ortak sitelerin linkleri yazılarak ve mümkün olan yerlerde reklamlarını yaparak karşılıklı ziyaretçi sayısı ve kalitesi ( mesela pr değerini ) arttırılabilir. Bunun ayrıntısı karşılıklı fikir alışverişi ile konuşulur. Her kategoride bir site olacak ve en iyi siteyi anketlerle hep birlikte seçebiliriz.

Bir nevi banner ve reklam ortaklığı gibi düşünülebilir ama aradaki fark bu sitelerin gerçekten birbirlerine bağlı olarak çalışması ve aralarında bir bağ yakalanması hedefi.

Düşündüğüm Kategoriler;

Alışveriş - Bilgisayar - Eğlence Mizah - Haber - Dini - Kültür_Sanat - Eğitim - Müzik - Oyun - Spor ve Kulüp_Taraftar Siteleri
Bu kategorilere isteğe ve talebe göre azaltılıp çoğaltılabilir.

BENCE DENEMEYE DEĞER.

NOT: BİR KUSURUM VARSA HERHANGİ BİR KONUDA; AFFOLA Smile

KİMSENİN UMRUNDA OLMAZSA DA HERKESİN CANI SAĞOLSUN BENİMKİ SADECE BİR FİKİRDİ.
Mesaj26.09.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse takmadı bile canınız sağolsun..
Mesaj26.09.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu yanlış yerde değilmi sence ?

Mesaj26.09.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

nereye açmalıyım yardımcı olursan orayada açarım ?
Mesaj26.09.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Promosyonda Açabilirsin..!

Ayrıca Güzel Fikir Katılabilirim..!
Mesaj26.09.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerin için teşekkür ederim.

Bu fikri olabildiğince çok site sahibine ulaştırıp bunu başarmak istiyorum. Gerçekten herkes için çok faydalı olacaktır.
Mesaj26.09.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ecet faydalı olabilir ... Idea
Mesaj26.09.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda 3 farklı yerde bu başlıkla aynı konuya değindim. Cevap atan özel mesajla bana ulaşan bu konuyu mantıklı bulan içinde yer almak isteyen sitelerle bu işi yapmak istiyorum. Bu konuyuda bi şekilde gündemde tutmak istiyorum.

Ben eminim ki eğer bu düşünce başarılı olursa bu gruptaki siteler diğerleri tarafından imrenilerek bakılacak bir hal alacaktır. Çünkü sadece banner takas değil tüm yönlerden ortak olunucak ve bilgi paylaşımı hatta sıkı dostluk ortamı sağlanacaktır diye düşünüyorum ve umuyorum.
Önceki mesajları göster: