Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayvan Hakları Haftası (4-10 Ekim)

Seven kadar sevmeyende var ancak bu hiç bir zaman onlara şiddet uygulama hakkını hiç bir insana vermez.
Daha duyarlı olalım, ve onların en az bizler kadar bu dünya üzerinde yaşama hakkina sahip olduklarını unutmayalım.
Mesaj04.10.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resimden ve üstte yazmış olduğun yazıdanda belli oluyor ki Hayvanları koruyalım, korumalıyız.. Bizim nasıl insanlar olarak özen günlerimiz varsa onlarında bir günü Hayvanlar günüdür. Onların Gününü en azından unutmamak adabıyla buraya konu açtım. Buraya mesaj gelsin gelmesin önemli değil.. İnsanlar başlığı görüyor takmıyor bile. Neymiş efendim? Hayvanlar günü.. N'apalım? Bizim Türkiye'nin zihniyeti bu zaten.. Konunun ismini görenler tıklamıyor bile konuya. Sayfanın görüntülenme sayısından bile belli oluyor. Ama baska konulara tıklayın, sayın, mesaj atın.. Bunuda unutmayın ki biz Hayvanlar kadar bile değiliz.. Onlar en azından laf dinliyor. (: Acı ama gerçek. '' dost acı söyler '' derler ya.. Bu mesajı attım diye konuya mesaj atmaya falanda kalkmanıza gerek yok. Moderatörlerden ricam konu kilitlensin.
Mesaj04.10.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugünün Türkiyesinde İnsanlar Korunamıyor ki Hayvanlar Korunsun..! Neutral Ama keşke Kardeşlik dostluk devam etse hep..!
Mesaj04.10.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayvanları severim evimde 1 köpeğim var yakında 2 olacak Very Happy