Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Sebep?

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=130750
Şu başlığı açtım. Ben o başlıktada belirttiğime göre ; Hoşuma gitti açtım. Sizlerlede paylaşmak istedim. O makalenin içinde geçen bazı cümleler bana komik geldi Bazı insanlar anlar, bazıları anlıyamaz o ayrı mesele.. Orasını geçtim. Makalenin içinde geçen şahıs ; Burak Babayiğit'in zodyakçemberi adlı sitenin sahibi olduğunu bilmiyordum. Yani bilin ki o amaçla açmadım. Ama tr.gg'den birisi olduğunu bılıyordum en azından. Çünkü makalenin içinde tr.gg'li birisi geçiyordu.. Forum'da aktif olan bir insanında çıkması tamamen tesadüftür. Şimdi bu sorum Bedava-sitem Forumu yöneticilerine, özellikle kilitleyen Moderatör'e ; Öncelikle şunu söyliyeyim. Bedava-sitem'de yıllardan beri varım. Hiç işim gücüm yok GH.TC'midir nedir oraya üye olacak halim yok. Nede amacım reklam böyle anlanmasın. Şimdi soruyorum ; Başlığı kiltilediniz, neden kilitlendi? Zora giden birşeyler mi var? GH.TC'ye üye mi gidecek yoksa? ondan falan mı tereddütlendiniz.. Smile Yoksa amaç başka mı ? Başlıkta ben bir tartışma göremiyorum, kilitlenme amacınıda merak ettim. Sorayım dedim.. Şimdi bunu soruyorum ya. Bu başlıkta kilitlenecektir elbet.. Ama kilitlemeden önce bir açıklama getirin bu soruya.. Hep klasik söylenen şeyleri dile getirmeyin.. Başlık boşa kilitlenmez falan. Adam gibi bir cevap mümkünse.. Özellikle KİLİTLEYENDEN. Bu başlığı açtım diye beni banlamazsanız sevinirim.. Smile Cevap bekliyorum. Ayrıca Moderatör olmayan ama bu başlıkta klasik cevap vericek insanlar başlığa cevap yazmasın mümkünse..
Mesaj05.10.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkandayım Emin. Arkadaşın Açtığı Her konuyu Kilitliyorsunuz ve Onun Hakkında Açılanlarıda Kilitliyorsunuz Amaç Ne Açıklarmısınız?
Mesaj05.10.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
Arkandayım Emin. Arkadaşın Açtığı Her konuyu Kilitliyorsunuz ve Onun Hakkında Açılanlarıda Kilitliyorsunuz Amaç Ne Açıklarmısınız?

Kişisel başlık yasaktır.
Mesaj05.10.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
gencfbcafe yazmış:

Kişisel başlık yasaktır.

Başlatma kişisel başlığına.. Ne dedim ben? Kişisel başlıkla ne alakası var? Sus, bak işine! Moderatörlük taslamana gerek yok.. Oku, öyle konuş!
Mesaj05.10.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
gencfbcafe yazmış:

Kişisel başlık yasaktır.

Başlatma kişisel başlığına.. Ne dedim ben? Kişisel başlıkla ne alakası var? Sus, bak işine! Moderatörlük taslamana gerek yok.. Oku, öyle konuş!

Sende kendini yazar sanmana gerek yok! Kilitlenmesinin elbet bir sebebi vardır.Forum kurallarını okuyup öyle gelin!
Mesaj05.10.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
gencfbcafe yazmış:

Kişisel başlık yasaktır.

Konu Seni İlgilendiriyor Sus!