Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.10.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Kırmızı-beyaz Eyfel ırkçıları kudurttu

Fransa’daki Türkiye Mevsimi resmen başlıyor. Bu çerçevede, Eyfel Kulesi beş gün süreyle Türk bayrağının renkleri ile ışıklandırılacak. Ancak Fransa'da aşırı sağ Eyfel Kulesi'nin Türk bayrağı şeklinde ışıklandırılmasını protesto etti.

Fransa'da Jean-Marie Le Pen'in liderliğini yaptığı aşırı sağcı Ulusal Cephe, yayımladığı bir bildiriyle, Eyfel Kulesi'nin Türk bayrağı şeklinde ışıklandırılmasına izin verdiği için Paris Belediye Başkanı Bertrand Delanoe'nin Perşembe günü düzenlenecek gösteriyle protesto edileceği duyuruldu.
Mesaj06.10.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kim nederse desim müthiç müthiş eyfel kulesinin ay yıldız renkler ile fransanın ortasında ışınlanması harika paris belediye başkanına teşekkür ediyorum.Böylesine değer taşıyan bir zamnda bu jesti Türklere yapmöışlar sağcılar da kudura dursun Laughing
Mesaj06.10.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abdullah Gül Paris'e mi ne gidecekmiş.ondan dolayı 5 gün kırmızı-beyaz olacakmış.bende gazetenin yalancısıyım...
Mesaj06.10.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bayada yakışmış Mr. Green
Mesaj06.10.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Bayada yakışmış Mr. Green

Türk bayrağı bu yakışmayacağı yermi var Wink
Mesaj06.10.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

harikaymış ama ha
Mesaj06.10.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama Türk Bayrağı Yine Mükemmel Bir Yere CUK Oturmuş..! Bayıldım..! Smile
Mesaj06.10.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

zodyakcemberi yazmış:
Ama Türk Bayrağı Yine Mükemmel Bir Yere CUK Oturmuş..! Bayıldım..! Smile
Mesaj06.10.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

simdi orda olupta onu görmek için neler vermezdim
Mesaj06.10.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper Very Happy
Mesaj06.10.2009, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kim ne derse desin başta paris belediye başkanı olmak üzere bu fikri çıkaran destek çıkan ve uyan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.Gerçekten müthiş oturmuş bea Very Happy

renkler o kadar canlı ki ay yıldız o kadar harika bir yere ışıklandırılmış ki sanki Türk Bayrağımız için yapılmış bir eyfel kulesi bence 5 değil 365 gün böyle kalsın Laughing
Mesaj06.10.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]Gerçekden müthiş ya:D Cuk oturmuşş Smile Keşke hep böyle kalsa Rolling Eyes Laughing
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj06.10.2009, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Gerçekden müthiş ya:D Cuk oturmuşş Smile Keşke hep böyle kalsa Rolling Eyes Laughing

[b]aynısından TÜRKİYE ' ye yapılsa kırmızı beyaz olsa aynı bunun gibi süper olur....

yerde başkent ANKARA olsa çünkü oda fransanın başkentinde Wink
Mesaj07.10.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

müthiş bir bayrak bu kadar yakışır başka herhangi bir bayrağın bu kaleye böyle bir güzellik katacağına inanmıyorum...
Mesaj07.10.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
müthiş bir bayrak bu kadar yakışır başka herhangi bir bayrağın bu kaleye böyle bir güzellik katacağına inanmıyorum...

Katılıyorum..

Önceki mesajları göster: