Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemdeki Google Reklamı Hakkında

İyi Akşamlar Öncelikle,Benim Arkadaşım Öğretmendir,Bende Onun Sınıfı İçin Buradan Web Sitesi Yapıyorum,Fakat Üstteki Google Reklamı Evlilik Hakkında Neticede Burada Okul Hakkında Bir İş Yapıyoruz,Benim sorum şu,Diğer Sitelerdeki Google Reklamları Text ve Link Şeklinde,Bende Reklamımın Böyle Olmasını İstiyorum,Bu Konuda Ne Yapabilirim?
Mesaj11.10.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen bende
Mesaj12.10.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

buna daha çözüm bulamadılar ama inşallah bedava sitem ekibi en kısa zaman eski haline çevirir.. Bu yeni reklamlar insanın zevkini kaçırıyor.Sad
Mesaj12.10.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemdeki Google Reklamı Hakkında

akilkupleri yazmış:
İyi Akşamlar Öncelikle,Benim Arkadaşım Öğretmendir,Bende Onun Sınıfı İçin Buradan Web Sitesi Yapıyorum,Fakat Üstteki Google Reklamı Evlilik Hakkında Neticede Burada Okul Hakkında Bir İş Yapıyoruz,Benim sorum şu,Diğer Sitelerdeki Google Reklamları Text ve Link Şeklinde,Bende Reklamımın Böyle Olmasını İstiyorum,Bu Konuda Ne Yapabilirim?

Siz şu an bir şirketin sağladığı Bedava-Host siteleri kullanıyorsunuz..Bütün yetkiler Bedava-Sitem.Com adresine ait.Bunu değiştiremez veya kaldıramazsınız.. Wink
Mesaj konusu: Re: Sitemdeki Google Reklamı Hakkında

benimsitem1993 yazmış:
akilkupleri yazmış:

Siz şu an bir şirketin sağladığı Bedava-Host siteleri kullanıyorsunuz..Bütün yetkiler Bedava-Sitem.Com adresine ait.Bunu değiştiremez veya kaldıramazsınız.. Wink

EkLeme yapayım isterLerse onLar ya rekLamLarı kaLdırır yada sitenin her tarafını rekLamLa doLdurur.OnLarın biLecekLeri iş.. Wink
Mesaj konusu:

Bedava Sitem Babasının Hayrına Beles Domain Vermez
Adamlar gelir elde etmek istemis
eski google reklamları iş görmedi Tabi Çözüm aradılar
Text [ Banner Reklam ] Şeklinde koydular e Tabi yeni açılan siteler için
Bunun Kodları Vardı Forumda Tasarım Media Verdi Ama Ban Yedi
Sizde Yersiniz eğer küçültmeye kalkarsanız ama siz bilirsiniz

Konun Özü Bu Mümkün Deil
Mesaj12.10.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki öle kalsın sorun değil bana jooomla ve tasarim yapmayı ögretecek olan kişiye sitemde kapana kadar reklamnı yayınlayacam anasayfada yeni açacagım forumda 1 sene yayınlayacagım abnner ortaklıgı ve sitemde yani forumujda adminlk vercem
Önceki mesajları göster: