Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Alisan web sitesi yeni konuları ve değişmiş anasayfası ile..

arkadaşlar sitemin anasayfasını ve konularını yeniledim çok başarılı bir çalışma oldu.Gerekse alişan hayranları gerekse bs liler çok beğendiler bakmayanlar tekrar baksın çünkü gerçekten harika bir çalışma oldu www.alisanwebsitesi.tr.gg çok güzel yenilikler yaptım müzik dinle bölümünü komple değiştirdim sizinde yorumlarınızı bekliyorum:D Cool
Mesaj13.10.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi hayırlısı bakalım..

GüzeL kodLamışsın..

BaşarıLar.. Wink
Mesaj13.10.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Hadi hayırlısı bakalım..

GüzeL kodLamışsın..

BaşarıLar.. Wink

teşekkür ederim Smile
Mesaj14.10.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yorum yazarsanız sevinirim o kadar kişi girmiş sadece 1 yorummu?
yoruma meraklı olduğumdan istemiom sitemi nasıl bulduğunuzu merak ediorm istek bişiler varsa söyleyin çekinmein :Dyada şikayet:D
Mesaj14.10.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
yoruma meraklı olduğumdan istemiom sitemi nasıl bulduğunuzu merak ediorm istek bişiler varsa söyleyin çekinmein :Dyada şikayet:D
flood yapma!
Mesaj14.10.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood yapma .. Millete akıl veriyosun elimde 7 kere üst üste kendi konuna flood yaptığın ss'ler var ! Ayrıca insanları özelden tehdit etme bilmiyorum yaşın kaç ama seni kimse sevmiyor bunu bil ! Böyle mod. gibi millete artistik yaparak özel mesajlar atmaya devam edersen senin elimdeki bütün ss'leri support'a göndericem daha önce 1 tanesini foruma koydum devamını da koyarım. Attığın özel mesajlarıda silmedim gerekirse ss koyarım. .. Wink
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj14.10.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Flood yapma .. Millete akıl veriyosun elimde 7 kere üst üste kendi konuna flood yaptığın ss'ler var ! Ayrıca insanları özelden tehdit etme bilmiyorum yaşın kaç ama seni kimse sevmiyor bunu bil ! Böyle mod. gibi millete artistik yaparak özel mesajlar atmaya devam edersen senin elimdeki bütün ss'leri support'a göndericem daha önce 1 tanesini foruma koydum devamını da koyarım. Attığın özel mesajlarıda silmedim gerekirse ss koyarım. .. Wink

Bu konuda Haklısın
İnsanlar kendini möderatör zannetip laf atıyor sonra konu dağılıyor sanane kardesim flood yapıyorsa bs böle kisiler çok daha öncede demistim böle tiplere giciqim diye xD yav möderatör falan olcaksan basvuru yapsınlar royalfm sende o ss yollamaya basla en iyisi xD

Mesaj14.10.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:
flood yapma!

arkadaşlar flood yapmak için yazmamıştım o yazıyı yanlış anlamışsınız yorum yokmu manasında bi yazıydı Wink
Mesaj14.10.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ASLINDA GÜZEL SİTE BASARILAR

Mesaj15.10.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

menzililahileri yazmış:
ASLINDA GÜZEL SİTE BASARILAR

teşekkürler beğendiğine sevindim Very Happy
Mesaj15.10.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana Sayfayı geliştirmelisin Wink
Mesaj16.10.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
Ana Sayfayı geliştirmelisin Wink

bence anasayfa çok güzel yani sadece bence ddiil herkez tarafından en çok anasayfa beğenilio sen neden beğenmedin acaba? Confused
Mesaj16.10.2009, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj16.10.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehmet-altiner yazmış:
Çok basit ve sıradan

anasayfam bence çok güzel sitenin en güzel ve hoş sayfası.Bu arada sitenin orgınallıği anasayfada anasayfayı kesinlikle değiştirmem yani x)
Mesaj16.10.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkcası Sağdaki Menü Hoşuma Gitmedi Wink (Çok Klasik Bişe Gibi Geldi)Tabi Sen Bilirsin