Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Domuz Grip Oluyor Aşısını Bize Vuruyorlar [Eğlence]

Domuz Grip Oluyo Aşısını Bize Vuruyolar xD

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Mr. Green Mr. Green Mr. Green

En son desingxxkod tarafından 18.10.2009 12:48:24 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj17.10.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw 15 ile 25 arasındakilere vurmuyorlardı sanki yoksa o aradakilere mi vuruodular Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.10.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam 15 Deyim Ben Vurulcam I Sağlık Bakanlığı İlkokul,Ortaokul,Yüksekokul'larda Aşı Vurulucağnı Söyledi..Wink
Mesaj17.10.2009, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hahahah resim süper ya Laughing Laughing
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj17.10.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi o zaman aşı istemeyen olmasın. Sonra istemeyenler öteki dünyada görüşürler.
Mesaj17.10.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Tam 15 Deyim Ben Vurulcam I Sağlık Bakanlığı İlkokul,Ortaokul,Yüksekokul'larda Aşı Vurulucağnı Söyledi..Wink

Benim Yaşda 15

Sana Tavsiyem Aşıyı Olma

Çünkü
yabancı ülkelerden aldık bunu
yani aldığımız ülkede bu aşıyı kimse kullanmamış.

deney fareleri olarak TÜRK leri kullanıyorlar..

buradan söylüyorum.
aşı olmak için ikna etmeye çalışanlar olursa karşı çıkın.
çünkü aşı nın yan etkileri var.

bunların en başında bağışıklık sistemini zayıflatıyor..

domuz gribinden kurtulalım derken gribal enfeksiyondan ölebiliriz...

lütfen dikkat edin.. Wink
Mesaj17.10.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Ramazan.
(Neden Foruma Yazdığımın Açıklaması İmzada)

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj17.10.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
odev-arsivleri yazmış:

Benim Yaşda 15

Sana Tavsiyem Aşıyı Olma

Çünkü

buradan söylüyorum.

bende olmuycam amerikalı bilim adamları deney sakıncalı diyomuş durum çok ciddi
Mesaj17.10.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bscity yazmış:
Teşekkürler Ramazan.
(Neden Foruma Yazdığımın Açıklaması İmzada)

Bişi Degil.. Doğukan Wink
Mesaj17.10.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
desingxxkod yazmış:
odev-arsivleri yazmış:

Benim Yaşda 15

Sana Tavsiyem Aşıyı Olma

Çünkü

buradan söylüyorum.

bende olmuycam amerikalı bilim adamları deney sakıncalı diyomuş durum çok ciddi

En İyisi Olmamak Wink
Mesaj17.10.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

YANLIŞIM YOKSA AŞININ İÇİNDE DOMUZ KATKILARIDA ARMIS ASININ YA BU DOMUZ GRİBİ SOLUNUM YOLUYLA MI BULASIR BENİM ETRAFIMINDA DOMUZLA İŞİ OLAN ZATEN YOKTA KASAP ALİ BİZE YUTTURMASIN DOMUZU DANA DİYE:)Smile

Mesaj17.10.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

menzililahileri yazmış:
YANLIŞIM YOKSA AŞININ İÇİNDE DOMUZ KATKILARIDA ARMIS ASININ YA BU DOMUZ GRİBİ SOLUNUM YOLUYLA MI BULASIR BENİM ETRAFIMINDA DOMUZLA İŞİ OLAN ZATEN YOKTA KASAP ALİ BİZE YUTTURMASIN DOMUZU DANA DİYE:)Smile

Kasap Domuz Gribi Bana Bulaşır Diye Ne Domuzu Keser Nede Domuzu Satar Mr. Green
Mesaj17.10.2009, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,

Size tavsiyem aşıyı ne olursa olsun olmamanız

Çünkü ;

Yan etkileri var ve Türk Gençliği Kobay olarak kullanılmaya çalışılmakta ; Bakın yıllar önce ki bir olayı anlatayım..Hatırlayanlar vardır belki ama ben bilmeyenler için anlatacağım..

bundan sadece 3-5 yıl önce Çin ekonomisi Amerika Birleşik Devletleri(A.B.D)'nin ekonomisini katlamıştı..Amerika Çin'e bi virüs yolladı ve insanlar virüs yüzünden hastalanmaya başlandı.Daha sonra Yine Amerikan Hükümeti "İlacın Devası Bizde"Diyerek "domuz gribi aşısı türünde"bi ilaç yolladılar.Ve Çin'de ölümler başladı..Ancak Çin Daha sonra amerikanların oyununu anlayarak durumu bertaraf ederek düzelttiler..

Amerika Bunu Neden Yaptı ..? ;

Dünya ekonomisinin imparatoru olarak kabul edilen ve bu sayede Dünya Lideri Amerika..bundan sadece 3-5 Yıl Önce Çin'e bunu kaptırmamak için bunu yaptı..

Ve Sonuç..! ;

Amerika emeline ulaştı çin 2 yıl ayağa kalkamadı.
Amerika insanların ona "Köle"olması eylemini gerçekleştirebildi..!

Bunu Neden Anlattım ..?

Şu anda Türkiye Dünyanın Lideri olabilecek güçte..

Hem Siyasi,Hem Askeri,Hem Ekonomik,Hemde Taktik Açısından.. Wink Ve işin en garibi Amerikanın kendi vatandaşına yaptırmadığı aşıyı bizlere yollaması ve tüm dünyanın denenmiş ve olunmuş bir ilaç ile aşı olmuş olması ..

Ancak nedense Türk Vatandaşına "Yan Etkileri Yüksek"-"İlacın Dozu Artırılmış"Bir şekilde gönderiliyor..

Ulu Önderimizin : Gelecek nesil Gençlerindir.. demesi gibi ; Gelecek Nesil'e sahip olacak gençler olmaz ise ne olur?Türkiyenin Geleceği Olmaz.. Wink

Ben sizlere bunları söylemiş olayım arkadaşlar,umarım anlatabilmişimdir. Smile

Ben Size Aşıyı Olmayın Diyorum..Öğretmeniniz mi zorluyor..? Zorlayamaz Hakkı Yok Wink Hakkınızı Arayın.. Wink

İyi Eğlenceler ..! Smile

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj17.10.2009, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Arkadaşlar,

Size tavsiyem aşıyı ne olursa olsun olmamanız

Çünkü ;

Yan etkileri var ve Türk Gençliği Kobay olarak kullanılmaya çalışılmakta ; Bakın yıllar önce ki bir olayı anlatayım..Hatırlayanlar vardır belki ama ben bilmeyenler için anlatacağım..

bundan sadece 3-5 yıl önce Çin ekonomisi Amerika Birleşik Devletleri(A.B.D)'nin ekonomisini katlamıştı..Amerika Çin'e bi virüs yolladı ve insanlar virüs yüzünden hastalanmaya başlandı.Daha sonra Yine Amerikan Hükümeti "İlacın Devası Bizde"Diyerek "domuz gribi aşısı türünde"bi ilaç yolladılar.Ve Çin'de ölümler başladı..Ancak Çin Daha sonra amerikanların oyununu anlayarak durumu bertaraf ederek düzelttiler..

Amerika Bunu Neden Yaptı ..? ;

Dünya ekonomisinin imparatoru olarak kabul edilen ve bu sayede Dünya Lideri Amerika..bundan sadece 3-5 Yıl Önce Çin'e bunu kaptırmamak için bunu yaptı..

Ve Sonuç..! ;

Amerika emeline ulaştı çin 2 yıl ayağa kalkamadı.
Amerika insanların ona "Köle"olması eylemini gerçekleştirebildi..!

Bunu Neden Anlattım ..?

Şu anda Türkiye Dünyanın Lideri olabilecek güçte..

Hem Siyasi,Hem Askeri,Hem Ekonomik,Hemde Taktik Açısından.. Wink Ve işin en garibi Amerikanın kendi vatandaşına yaptırmadığı aşıyı bizlere yollaması ve tüm dünyanın denenmiş ve olunmuş bir ilaç ile aşı olmuş olması ..

Ancak nedense Türk Vatandaşına "Yan Etkileri Yüksek"-"İlacın Dozu Artırılmış"Bir şekilde gönderiliyor..

Ulu Önderimizin : Gelecek nesil Gençlerindir.. demesi gibi ; Gelecek Nesil'e sahip olacak gençler olmaz ise ne olur?Türkiyenin Geleceği Olmaz.. Wink

Ben sizlere bunları söylemiş olayım arkadaşlar,umarım anlatabilmişimdir. Smile

Ben Size Aşıyı Olmayın Diyorum..Öğretmeniniz mi zorluyor..? Zorlayamaz Hakkı Yok Wink Hakkınızı Arayın.. Wink

İyi Eğlenceler ..! Smile

bu olayı biliyorum.. Wink

benim demek istediğimde bu az mantıklı düşünürsek kendi insanının aşı olup kurtulması yerine aşıları bize veriyorlar...

aşı yarası ilk kendi ülkelerine aşıyı yapmazlar mı
Mesaj17.10.2009, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ben olmıyacağım şahsen.Sizinde olmamanızı tavsiye ederim.Ama illede olcam derseniz kendi bileceğiniz iş.. Rolling Eyes
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Önceki mesajları göster: