Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu: http://raqmatix.tr.gg/'in Kapanamasını İstiyorum

http://raqmatix.tr.gg/'in Kapanamasını İstiyorum..

BEDAVA SİTEM YÖNETİCİLER raqmatix.tr.gg Benim sitemin tasarımın çaldığı için sitesinin cezalandırılmasını istiyorum anket numarasına kada benimkiyle aynı lütfen yardımlarınızı bekliyorum..

Artıq ne yaparsanız yapın size kalmış ama lütfen bu sorunu çözmenizi bekliyorum....
Mesaj26.10.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım sanamı aitti ?
Mesaj26.10.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım

Tasarım bana ait değildi ama İçindeki Ankete Kadar Sitenin alt kısmında msn iletişim var orada bile benim msn ile iletişim kurma daha oldugu gibi duruyor....

Anket

Daha Sayfanın yapısı fln bana ait..
Mesaj26.10.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım

raplifex yazmış:
Tasarım bana ait değildi ama İçindeki Ankete Kadar Sitenin alt kısmında msn iletişim var orada bile benim msn ile iletişim kurma daha oldugu gibi duruyor....

Anket

Daha Sayfanın yapısı fln bana ait..

Eğer onları değiştirirse bir şey yapman mümkün değil diye düşünüorum
Mesaj26.10.2009, 14:28 (UTC)    

Ama içideki ankete iletişime kadar benim 1 ay ugrastıgım tasarım işleri içindeki reklam ver daha ne deyim anket iletişim fln tüm benim site tasarımına baktınmı raplifex yazan yer ile alttaki Desiqn Q-omer Yazan yer silinmiş Farkında isenn......
Mesaj26.10.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım

raplifex yazmış:
Ama içideki ankete iletişime kadar benim 1 ay ugrastıgım tasarım işleri içindeki reklam ver daha ne deyim anket iletişim fln tüm benim site tasarımına baktınmı raplifex yazan yer ile alttaki Desiqn Q-omer Yazan yer silinmiş Farkında isenn......

O ZAMAN BİLEMEM ...

Arrow

KOLAY GELSİN...

Mesaj26.10.2009, 15:06 (UTC)    

Ankete Raplifex.tr.gg Yazdım bakın onun sitesindede aynısı yazıyor...
Mesaj26.10.2009, 15:07 (UTC)    

En basiti çaldıgı nereden belli sitenin en alt kısmında alt menü var orada yazıların birinsinde "Desiqn Q-omer" yazıyor...
Mesaj26.10.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçektende baya bir çalmış.Hemen sildirmen gerek yoksa düzeltir tasarımı silmezler
Mesaj26.10.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarikvesinifi yazmış:
gerçektende baya bir çalmış.Hemen sildirmen gerek yoksa düzeltir tasarımı silmezler

pardon siteyi silmezler
Mesaj26.10.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla anketi bile senin sitenin adı Smile)) yani çok yapmacık site olmuş alıntı olduğu belli
Mesaj26.10.2009, 15:16 (UTC)    

Orada Normalde Sitemizi NASIL BULDUNUZ yazıyordu Anket Yönetim Panelinden Raplifex.tr.gg Nasıl Buldunuz Yazdım Alıntı Oldugu Belli Olsun diye
Mesaj26.10.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben daha fazla yazmam sen şikayetini support a yap o bilir
Mesaj26.10.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim anketimde toplasan 10 tane kötü oy bulunmaz iken şimdi 30'u geçti onun sitesinden ankete oy verdiler mi otomatikmen benim ankete oy vermiş oluyorlar....
Mesaj26.10.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afadersiniz ama bu o...Çocukları Siteleri çalıyolar geri Bedava-Sitem yöneticileri işleri ile ilgilenmeyip bu siteler ile ilgilenmiyorlar şahsen benim tasarımım çalsalar ortalıgın a....qorum!!!!
Önceki mesajları göster: