Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2009, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Fenerbahçe'den Osmanlı Usulü Kutlama :)

Lig lideri Fenerbahçe, 11. haftada Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Ligin derbi maçında dün akşam Galatasaray'ı 3-1 yenen sarı-lacivertli ekip, Can Bartu Tesisleri'nde neşeli geçen 1,5 saat süren bir çalışma yaptı.

Derbide forma giyen futbolculara dinlenmeye yönelik program uygulanırken, diğer futbolcular antrenör Ayhan Tumani yönetiminde el topu, çift kale maç ve şut çalışmaları gerçekleştirdi.

Antrenman sırasında basın mensuplarının odasını ziyaret eden teknik direktör Christoph Daum, uzun bir süre gazetecilerle sohbet etti.

Antrenmana hafif sakatlığı bulunan Lugano, tedavisi süren Deivid ve sakatlığı bulunan Önder katılmadı.

Yarın izin yapacak sarı-lacivertliler, Kayserispor maçının hazırlıklarını 28 Ekim Çarşamba günü sabah antrenmanıyla sürdürecek.

ALEX TAHTA OTURDU, PADİŞAH KAVUĞU GİYDİ

Fenerbahçe'de maçın adamı seçilen futbolculara yapılan kutlama, Alex için daha önce görülmemiş bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Saha içinde antrenman malzemeleriyle sembolik olarak tahtı andıran ve madalya kürsüsünün yer aldığı bir platform oluşturuldu. Teknik heyetin maçın adamı seçtiği Alex, birincilik kürsüsüne otururken, antrenör Roland Koch, Brezilyalı futbolcuya padişah kavuğu giydirdi.

Daha sonra Alex'in bir yanına önce Güiza, sonra da Roberto Carlos oturdu. Koch bu futbolculara da birer kaval verdi. Üç futbolcu bir kase içindeki şekerleri önlerinden sırayla geçen futbolculara dağıttı. Güiza ve Roberto Carlos'un futbolcuların geçişinden önce ellerindeki kavalı çalması neşeli görüntüler oluşturdu. Bu sırada antrenör Tumani'in elindeki zurna da dikkat çekti.

Kutlama aynı zamanda esprilere de sahne oldu. Vederson üç futbolcunun önünde eğilerek yere kapanırken, Semih dilenci taklidi yaparak şeker istedi. Selçuk ise Alex'in elini öptü.

arkadaşlar kutlamanın videosunu aşağıda verdiğim linkten izleyebilirsiniz.Mod arkadaşlardan lütfen konuyu kilitlememelerini istiyorum.Şurada paylaşım yapıyoruz gs liler ilede tartışmaya girmeyelim fb liler ve diğer kulüplerden taraftarlar konuyla alakalı yorumlar yapsınlar şimdiden teşekkür ediyorum.Ama komedi ya hele guizanın kaval çalışı tam kopma noktası Mr. Green

http://www.yazete.com/Fener-Sultani--color-redAlex-de-Souza-_27634.html
Mesaj26.10.2009, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper Bişi Ya.

İşte Ben Bundan Fenerbahçeliyim...

Mesaj26.10.2009, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodtoplist yazmış:
Süper Bişi Ya.

Mesaj26.10.2009, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodtoplist yazmış:
Süper Bişi Ya.

evet yıllardır bende fenerbahçeliyim taaaaa doğuştan ve takımımdan çok ama çok memnunum en başta fenerbahçemizde

kardeşlik,sevgi,saygı,hoşgörü,sıcak kanlılık,dayanışma ve en önemliside insanlık var

tüm oyuncular bir bütün galiba milyonlarca kişide bu yüzden fenerbahçeli

şimdi fenerbahçeye bi.r kez daha beni ve tüm camiayı mutlu ettiği için teşekkür ediyorum

TEŞEKKÜRLER FENERBAHÇE
Mesaj26.10.2009, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

heheeh gelen gecen carlos un kafaya vuruyo hehe ne guldum yaa Mr. Green Mr. Green
Mesaj27.10.2009, 02:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dünyanın başka neresinde var böyle bir takım yav
EN BÜ YÜ K
|||||||||||||||||||||||||||
FENERBAHÇE
Mesaj27.10.2009, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet izlemiştim bu videoyu fenerli olmak böle bişi işte.....
Mesaj27.10.2009, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumsuz.
Mesaj27.10.2009, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
Yorumsuz.

galatasaraylıların bu baslığa yazamıyacağını bilmiyormusn
Mesaj27.10.2009, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
rebulitew0w yazmış:
Yorumsuz.

"Bravo Yiğit :

Rasmussen gibi bir şerefsiz nasıl Nato genel sekreti olup, Peygamberimiz (s.a.v) 'ın karşıtı, aşağılayıcı hatta küfürler ile ilgili olan karikatürene 'ifade özgürlüğü" diyor ise bana şerefsiz deme hakkınıda o vermiş olur. "

Anlatıcı oldu mu?

"........ Deniz :

Rasmussen gibi bir şerefsiz nasıl Nato genel sekreteri olup, Peygamberimiz
(s.a.v) 'ın karşıtı, aşağılayıcı hatta küfürler ile ilgili olan karikatürüne 'ifade özgürlüğü' diyor ise benimde bu başlığa yorumsuz demeye hakkım var. "

Hepinize duyrulur !

Mesaj27.10.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
rebulitew0w yazmış:
Yorumsuz.

"Bravo Yiğit :

Rasmussen gibi bir şerefsiz nasıl Nato genel sekreti olup, Peygamberimiz (s.a.v) 'ın karşıtı, aşağılayıcı hatta küfürler ile ilgili olan karikatürene 'ifade özgürlüğü" diyor ise bana şerefsiz deme hakkınıda o vermiş olur. "

Anlatıcı oldu mu?

"........ Deniz :

(s.a.v) 'ın karşıtı, aşağılayıcı hatta küfürler ile ilgili olan karikatürüne 'ifade özgürlüğü' diyor ise benimde bu başlığa yorumsuz demeye hakkım var. "

Hepinize duyrulur !

Ben Bunu Karnına Gülmekten Ağrı Girdiği İçin Yorum Bile Yazamadın O Yüzden Yorumsuz Dedin Yani Okadar Çok Beğendin Ki Yorum Bile Yapsam Bu Bile Fenerbahçemize Yetmez Dedin Razz
Mesaj27.10.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
rebulitew0w yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
rebulitew0w yazmış:
Yorumsuz.

"Bravo Yiğit :

Anlatıcı oldu mu?

"........ Deniz :

Hepinize duyrulur !

Ben Bunu Karnına Gülmekten Ağrı Girdiği İçin Yorum Bile Yazamadın O Yüzden Yorumsuz Dedin Yani Okadar Çok Beğendin Ki Yorum Bile Yapsam Bu Bile Fenerbahçemize Yetmez Dedin Razz

Ne alaka ? İki gün önce şaka diyip 1-2 yalanı bi'anda söyleyen sen değilmiydin? Bu yazıyı okuduktan sonra yüzü şişen sen değilmiydin?
Mesaj27.10.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
iceblueking yazmış:
rebulitew0w yazmış:
cengizhanayaz yazmış:
rebulitew0w yazmış:
Yorumsuz.

"Bravo Yiğit :

Anlatıcı oldu mu?

"........ Deniz :

Hepinize duyrulur !

Ne alaka ? İki gün önce şaka diyip 1-2 yalanı bi'anda söyleyen sen değilmiydin? Bu yazıyı okuduktan sonra yüzü şişen sen değilmiydin?

Şimdi Senin Dediklerini Gerçekten Üzerime Alınsaydım Şimdiye Degil Senle Konuşmak Burayaa Bile Girmezdim..

İlgilenmem Bile Cool

Mesaj27.10.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen arkadaşlar yapmayın özel meselenizi v yansıtmayın dostluk birlik beraberlik içersinde devam edelim yorumlara lütfen....
Mesaj27.10.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

cennet-turkiyem yazmış:
lütfen arkadaşlar yapmayın özel meselenizi v yansıtmayın dostluk birlik beraberlik içersinde devam edelim yorumlara lütfen....

Zaten İlgilenmiyorum..

Yorumlara Devam Smile