Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi google ye bir türlü veremedim yardımcı olun resimli

arkadaşlar yaw meta tagı bedava sitemde nereye yapıştırcaz bi anlatsanız rresimli olarak
Mesaj26.02.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bunun için ne resmi lazım ben sana açık anlatayım googleye gir google kayıt yaz arattır ilk link egir
url kısmına sitenin adresine alt kutuya da açıklamalarını yaz enter bu kadar kolay gelsin

Mesaj28.02.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemi google ye bir türlü veremedim yardımcı olun resim

http://www.google.com.tr/addurl/?hl=tr&continue=/addurl

bu adrese giriyorsun

resimden bişey anlamıyorsan birde yazılı anlatıyım

o verdiğim linke tıkla

url yazan yere sitenin linkini http://www dahilinde yazacaksın

açıklamalarada sitenin açıklamasını yazacaksın

en altada güvenlik kodunu yazacaksın

2 hafta sonra açıklamalar yazan yere yazdığın şeyi yada sitenin alan adının uzatmasını silerekten yazdığında siten googlede çıkmıyorsa aynı işlemleri birdaha yapacaksın
Mesaj28.02.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemi google ye bir türlü veremedim yardımcı olun resim

aslibilgisayar yazmış:
arkadaşlar yaw meta tagı bedava sitemde nereye yapıştırcaz bi anlatsanız rresimli olarak

metataglar için Arrow extralar Arrow metatagler aktive ediyorsun

açıklama site açıklaması olcak altınada sitenın hangi armalarda çıkmasını istiyorsan o anahtar kelimeleri yazıyorsun kaydediyorsun Wink
Mesaj28.02.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.webbank.tr.gg

Ayrıntılı Bilgi Burda Wink
Mesaj28.02.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

webbank yazmış:
www.webbank.tr.gg

Ayrıntılı Bilgi Burda Wink

çiğneyin kuralları çiğneyin bakalım nereye kadar gideceksiniz,bedava-siteni tanıt başlıgında yapınız reklamınızı. Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj25.04.2009, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr.gg siteyi google a ekleme

Arkadaşlar çoğunuz yanlış anlatmışsınız. arkadaşımın resimle anlattığı siteye girdikten sonra sitemizi intro varsa kaldırım tasarımımızı css design yapacağğız daha sonra tr.gg xml li sitemapları kabul etmediği için bir tane sitemap oluşturma sitesine gireceğiz zaten sitemaplar sadece googlenin bizim sitemizde yayınlayamadığı şeyleri googlede görüntülemektir.... daha sonra sitemapımızı googlede doğrulatmak zorunda değiliz şimdi meta tagler ekstrasını aktive edeceğiz
not: css design i eski tadsarımımıza dönüştürebiliriz sitemizi doğruladıktan sonra
arkadaşlar blerek sitelerin urlsinin vermedim beni bannlarlar daha yarsdımxcı olmaya calışırım.... Laughing
Mesaj25.04.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş senin anlattığın tarihte kaldı doğrulamay artık html olarakta yapıyoruz buda sabit başlıklarda anlatılmıştır
Mesaj04.05.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: www.bilisim-bilgi.tr.gg

sana en açıkanlatıma buradan ulaşabilirsin www.bilisim-bilgi.tr.gg burdaki anlatım alıntıdır saygılarımla
Mesaj04.05.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tr.gg siteyi google a ekleme

biztavsanliliyiz yazmış:
Arkadaşlar çoğunuz yanlış anlatmışsınız. arkadaşımın resimle anlattığı siteye girdikten sonra sitemizi intro varsa kaldırım tasarımımızı css design yapacağğız daha sonra tr.gg xml li sitemapları kabul etmediği için bir tane sitemap oluşturma sitesine gireceğiz zaten sitemaplar sadece googlenin bizim sitemizde yayınlayamadığı şeyleri googlede görüntülemektir.... daha sonra sitemapımızı googlede doğrulatmak zorunda değiliz şimdi meta tagler ekstrasını aktive edeceğiz
not: css design i eski tadsarımımıza dönüştürebiliriz sitemizi doğruladıktan sonra
arkadaşlar blerek sitelerin urlsinin vermedim beni bannlarlar daha yarsdımxcı olmaya calışırım.... Laughing
Mesaj23.10.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben ekledım sıtemı googleye tşk www.cemildirem.tr.gg
Mesaj26.10.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem

ben ekledimde googlede nezaman cıkar arkadaslar bilgisi olan varmı ?? Laughing
Mesaj26.10.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu: www.cemildirem.tr.gg

dost sitesi olmak isteyenler msj yazsın arkadaslar sayfamıda ziyaret ede bilirsiniz Smile www.cemildirem.tr.gg
Mesaj28.10.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Sİz KAtmayı Bilmiyorsunnuz Ben Web Sİtemi 5 Dk Bilemediniz 10 İçinde İndexletiyorum
Mesaj28.10.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Meta Tagı alman için onu kopyalayacaksın.Daha sonra tasarım ayarlarından css desing pek sevilmeyen tasarımını seçeceksin.Gelişmiş ayarlara gireceksin.En altta css kodu yeri var .Oraya meta tagı başına </style> yazacaksın.Sonra tamam dieceksin.Sonra Googleden siteyi doğrulatacaksın.Doğruladıktan sonra tasarımını eski haline getirebilirsin.Siten gene googleye kayıtlı olarak durur sen korkma.Başarılar...
Önceki mesajları göster: