Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2009, 06:20 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme kendim radyo açmak istiyorum bu mümkünmü

sitem kendime ait radyo açmak istiyorum bu mümkünmü acaba lütfenn yardımm!!
Mesaj21.10.2009, 06:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.10.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim
Mesaj28.10.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu: siteye ait radyo ekleme

Arkadaşım o şekilde yaparsan çok uzun sürer buna emin ol!!!

Ama Eğer http://htmlkod-merkez.tr.gg/Kendi-Radyonu-Kur.htm bu adrese girip bakarsan herşey yazıyor inanmassan gir bak kesin çözüm ve resimli anlatım çok kolay[/b]
Mesaj28.10.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumu araştırısanız bulabilirsiniz Wink Lütfen Forumda Anlatılmış Olmasına Rağmen Forum Dışı Link Vermeyin!
Mesaj28.10.2009, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu: radyo yayini hakkinda aciklanmasi gerekenler var

cok guzel aciklamalar var ve goruntulu olarakta bulunmakta sayfada bu sayfanin disindada internet uzerinden search box`a yazinca bulabilirsiniz fakat su radyo yayininin engellendigi seyler var mesela wireless box tan yayin alirsaniz port acmaniz gerek onuda actik diyelim ustune birde firewall dan onay ettirmek gerek hadi onuda yaptik diyelim buraya kadar ayarlandi fakat winamptan yayin yapmak istiyorsaniz onun icinde ayri sekilde ayara ihtiyaciniz var hadi onuda yaptik diyelim olmazsa ne baska bir alternatif veya seceneginiz varmi windows vista denen allahin belasi bir program dan nasil yayin yapabilirsiniz gosterilen ve onerilen herseyi ayarladiysaniz ama hala yayin yapamiyorsaniz ne yapacaksiniz

benim gibi vazgececekmisiniz bosver diyecekmisiniz yada bana yardimci olacak birilieri varmi
firewall dan port ayari yapildi flatcast`tan radyo acildi winamp indirildi ( ha bu arada winampin 1.8.2b. programini araki internetten bulabilirsen oda ayri bir mesele) winamp taki tum ayarlar hazir ama bende galiba bir yeteneksizlik var hersey gosteerildigi gibi ayarlandi son noktasina kadar fakat hala yayin yapamiyorum cok onemli degil ama kafam takildi yazayim dedim acaba benmi sizlerin arasinda tek kaldim yoksa sizmi cok yeteneklisiniz bende sorun var

simdiden yardimci olamadiginiz veya olabildiginiz konular ve konu disindaki herseyler icin cok tesekkurler

ha birde site yetkilisi arkadastan bir rica bunlari hazir bir sablon haline getirip neden siteye dahil etmedi acaba ????
Mesaj28.10.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım winapa ne gerk var dlascast die bir site vardı oraya gidip yapsana