Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2009, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu: İnternet sokaklarda bedava olacak! [ Teknoloji Haber ]

TTNet Smart Street projesiyle İstanbul'da belirleyeceği bir kaç cadde üzerinde ADSL kullanıcılarına ücretsiz internet hizmeti sağlayacak

TTNet Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk, geçekleştirdikleri sohbet toplantısında 'Smart Street' projesinin müjdesini verdi. Proje kapsamında pilot olarak belirlenecek İstanbul'un birkaç önemli caddesinde boydan boya internet hizmeti sağlayacaklarını söyledi.

Bu caddelerin Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi gibi İstanbul'un en önemli caddelerinden birkaçı olması planlanıyor. Çok kısa bir sürede başlaması planlanan hizmet ilk etapta vatandaşlara ücretsiz olarak sunulacak.

3G TAMAMLAYICI BİR UNSUR OLARAK ALGILANMALI

Türkiye'deki operatörlerin 'ADSL'ini kapat 3G'ye geç' izlenimi verdiklerini belirten Onuk, ABD ve Avrupa'daki 3G uygulamaları ile ilgili böyle bir hava oluşmadığına dikkat çekti. Onuk, 3G ülkemizde uygulanmaya başlayınca insanlar ADSL aboneliklerini iptal edip herkesin 3G'ye geçeceği ve ADSL abone sayılarında düşüş olacağı sanıldı. Fakat kullanıcı rakamlarını incelediğimizde durumun böyle olmadığını görüyoruz. Biz kullanıcı sayısında büyümeye devam ediyoruz dedi.

TTNet'in müşterilerine sağladığı servisler ile kullanıcıların tüm internet ihtiyacını karşılamayı hedeflediğini anlatan Onuk, Biz evde ve işyerinde ADSL bağlantısı, dışarıda da Wi-Fi bağlantı noktalarıyla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu noktada 3G acil internet ihtiyaçlarında, hareket halindeyken kullanılmak üzere tamamlayıcı bir hizmet olarak algılanmalı dedi.

3G ADSL'NİN YAYGINLAŞMASINA DESTEK OLUYOR

Murat Onuk konuşmasında 3G teknolojisinin Türkiye'ye gelmesiyle birlikte 3 operatör ve TTNet'in 30-40 milyon dolar reklam harcaması gerçekleştirdiklerini söyledi. Yapılan bu harcamaları sayesinde internet kullanımının da özendirildiğini ve bu sayede ADSL kullanımının da arttığını açıkladı.

DÜNYADA ÜZERİNDE İNTERNET TİCARET HACMİ 20 TRİLYON DOLAR

TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz ise tüm dünya üzerindeki internet ticaret hacminin 20 trilyon dolar gibi ciddi bir boyuta ulaştığını söyledi.

Yılmaz açıklamasında, TTNet olarak Türkiye'de de bu pazarı büyütmeye çalışıyoruz. 2010 yılında öncelikli hedeflerimizden birisi de Türkiye'deki 'bilgisayarlaşma' oranlarını yükseltmek. Başlangıç olarak insanların bilgisayar alması ve bilgisayar ihtiyacını hissetmeleri gerekiyor. Bu doğrultuda yapacağımız AR-GE çalışmalarıyla 6 milyon ADSL kullanıcımız için kullanışlı servisler geliştireceğiz dedi.
Mesaj28.10.2009, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sokakta laptop lamı gezicez yani Laughing Laughing

Samsung JéT'im olsa iş değişir tabi Laughing Laughing
Mesaj28.10.2009, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bişey olmaz Rolling Eyes
Sokoklara seyyar internet cafe kurarlar ! Razz
Türk değişmi... Razz
Mesaj28.10.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Türk değişmi... Razz

Mr. Green Mr. Green

BiLgiLendirme için teşekkürLer..
Mesaj28.10.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Türk değişmi... Razz
Mr. Green Mr. Green
Mesaj28.10.2009, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
interforce yazmış:
Türk değişmi... Razz
Mr. Green Mr. Green

bende okudum bu haberi
artık ttnet kullananlar azalıyo ben sahsen laptop aldım bide WINNN aldım tamamdır heryerde giriyom...
hepınıze tavsıye ederım
Mesaj28.10.2009, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

TTNet devam ben Laughing Vericeğiz keriz gibi mecbur parayı çünkü uğraşmak istemiyorum Surprised
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj29.10.2009, 00:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
TTNet devam ben Laughing Vericeğiz keriz gibi mecbur parayı çünkü uğraşmak istemiyorum Surprised

En iyisi WINN
Dağda, bayırda, ovada, çayırda, havada, karada, denizde, gölde, çölde.
Hattın çektiği her yerde çekiyor, bide ucuz.
Mesaj29.10.2009, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Bir iki laptop alan gelir. Kiralık diye
Mesaj29.10.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

para-bank yazmış:
royalfm yazmış:

En iyisi WINN

,wınn 'a ne kadar oduyorsunuz
Mesaj29.10.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy iği olur böle bişi olsa.
Mesaj30.10.2009, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

kadir-58- yazmış:
para-bank yazmış:
royalfm yazmış:

En iyisi WINN

,wınn 'a ne kadar oduyorsunuz

30tl civarı
Önceki mesajları göster: