Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Reklam

ya bu reklam tamam da fakat benim tasarımın arkasında gözüküyor bunun yüzünden site kapanmaz deme bana tasarım değiştir demesinlerde

Mesaj29.10.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardes Reklamın Linkide Gelmiyor..

Tasarımını Değiştir Diyebilirler.. Wink
Mesaj29.10.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu yeni reklam çok abartılı ve çok çirkin duruyor ya :S
Mesaj29.10.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yeni reklam aylar önce yabancı sitelerde vardı herkes tırstı.Cunobag demiştiki "Başka ülkelerdeki uygulamalar tr.gg'de de olacak diye bir şey yok!" sonra yeni açılan sitelerde uygulanmaya başladı şimdi de hepsinde hadi hayırlısı.Bunu iyi bir şeye yorabiliriz aslında sanırsam ücretli ekstraar gelecek Very Happy Herkes reklam kaldıracak benim işime gelir aklımdaki projeleri domain gelirse yaparım Smile
Mesaj29.10.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla para veremem hiçbir şeye. ekstraya ücret vereceğime gider host alırım Smile

biraz tadımız kaçacak gibi bu reklamla
Mesaj30.10.2009, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam kaldırma, Ekstra alan alma, Domain alma gibi şeylere para verecekseniz gidip Hosting - Domain alın istediğiniz gibi özgür özgür takılın. Bugün o ekstralara para bağlarsın yarın ne olacağı belli olmaz. Bakarsın BS kapanır bütün emeklerin çöpe gider. Joomla, WordPress vb. bir sürü BS'den daha mükemmel hazır site yapımları var.
Mesaj30.10.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Reklam kaldırma, Ekstra alan alma, Domain alma gibi şeylere para verecekseniz gidip Hosting - Domain alın istediğiniz gibi özgür özgür takılın. Bugün o ekstralara para bağlarsın yarın ne olacağı belli olmaz. Bakarsın BS kapanır bütün emeklerin çöpe gider. Joomla, WordPress vb. bir sürü BS'den daha mükemmel hazır site yapımları var.

Haklısın yarın birgün Bs nin kapanmayacağı ne malüm bu yüzden 2 haftada bi sitenin kaynaklarını yedekleyin derim Very Happy

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj31.10.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAAA GERÇEKTEN BU YENİ TASARIM İÇİN NERDEYSE AĞLIYACAKTIM YAA ÇOK ÇİRKİN OLDU.. BİRİSİ YÖNETİCİYE SÖYLESİN YAAA DEĞİŞTİRSİN BÖYLE OLMAZ ESKİDEN YİNE DE KÜÇÜK BİR YAZIYDI GÜZELDİ ÖYLE AMA BÖYLE OLAMADI ARKADARŞLAR HAKLI DEĞİLMİYİM... :!:
Mesaj31.10.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum