Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi Bilgisayarımdaki Dosyayı Siteme Koysam

Kendi bilgisayarımdaki bir dosyayı veya herhangi bir şeyi dowland veya rapidshere olark siteme koysam

bu yasak mı

AMA KENDİ BİLGİSAYARIMDAKİ BİR ŞEYİ[b]
[/b]

Mesaj31.10.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendine ait (Kendin yaptığın) bir şeyse sorun yok.. Wink
Mesaj31.10.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi Dosyanı İstediğin Bir Siteye Upload Ederek Sitende Yayınlayabilirsin
Mesaj31.10.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarımdaki bir oyunu koysam ?

AMA VRAR ŞİFRESİNEDE PAYLASİM78 YAZSAM YSK MI
[/b]

Mesaj31.10.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl sorular bunlar =)

Oyunları upload mı edeceksin? Bir çok siteler bunu yapıyor yasak olduğunu sanmıyorum
Mesaj01.11.2009, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Telif Hakkı Açık Olduktan Sonra Bütün Dosyaları Koyabilirsin Fakat Erotizm İçin Geçerli Olduğunu Düşünmüyorum

Saygılarla;)
Mesaj01.11.2009, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yasak Değildir Smile
Mesaj01.11.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitemin KuraLLarını Okumanızı Rica Ediyorum... Kendi Dosyanız Olmadan Başkasınınkini Yayınlayamazsınız Aslında Telif Hakkı Olmayanlar Yayınlanabilir Fakat B-S Çalışanları Buna Bakmadan Direk Banlayada Bilir Kendi Oyununuzu Uploadlarsanız Ozmn Sorun Çıkmaz Smile
Mesaj01.11.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın oyun meseLa Demo sürümü (Ücretsiz) ise onun dowloand linkini vermenizde bir sorun yok bildiğim kadarı ile..

Birde telif hakkı size ait oLan her şeyi ekLeyebiLirsiniz..(Ama sizin olması gerekiyor..)
Mesaj01.11.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Bakın oyun meseLa Demo sürümü (Ücretsiz) ise onun dowloand linkini vermenizde bir sorun yok bildiğim kadarı ile..

Birde telif hakkı size ait oLan her şeyi ekLeyebiLirsiniz..(Ama sizin olması gerekiyor..)

eveT Yani FuLL Sürüm Eklerseniz Bile Telif Hakkınız Yok... Yani Çok Şanssız Olsanız O Oyunun SAhibi Görse Mahkeme... (Görceğini Hiiiç Zannetmiyorum ama xD )
Mesaj01.11.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarismafirst yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

eveT Yani FuLL Sürüm Eklerseniz Bile Telif Hakkınız Yok... Yani Çok Şanssız Olsanız O Oyunun SAhibi Görse Mahkeme... (Görceğini Hiiiç Zannetmiyorum ama xD )

Görür görmez.BS kullanıcıLarından herhangi biri tutup support'a şikayet etse sitesi silinir.. Wink