Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Sizce Ödül NE Olsun

Sitemde Büyük Yarışmalar Düzenleyeceğim Fakat Klasik Hediyeler Vermek İstemiyorum Css Tasarım yok tk domain felan kontör vereiblirm bot Ziyaretçi Vereiblirim 1 Ay Günlük 100 tekil ziyaretçi (Bot)

Başka Fikiri olan varsa yazsın Lütfen
Mesaj03.11.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

100 ZİYARETÇİ DEMİŞSİN :S BOT OLUNCA NE ANLAMI KALIYORKİ HİT CANAVARIDA BU İŞLEVİ GÖRÜOR.
Mesaj03.11.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Zaten Bir Anlamı Olmuyor Ama Seo ve Googlede Yükselme Şansın Artıyor Evet Hit Canavarı da Yapıyor Fakat Uğraşmak Lazım Ben Size Direk Vericem Neyse Dağıtmıyalım

Sizce Ne Olabilir ?
Mesaj03.11.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

up up
Mesaj03.11.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarismafirst yazmış:
Ya Zaten Bir Anlamı Olmuyor Ama Seo ve Googlede Yükselme Şansın Artıyor Evet Hit Canavarı da Yapıyor Fakat Uğraşmak Lazım Ben Size Direk Vericem Neyse Dağıtmıyalım

Sizce Ne Olabilir ?

hit canavarı veya bot kullanırsan Google gerizekalı değil direk anlar ve yükselme demişin, daha çok en dibe gidersin...
Mesaj03.11.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
yarismafirst yazmış:

Sizce Ne Olabilir ?

hit canavarı veya bot kullanırsan Google gerizekalı değil direk anlar ve yükselme demişin, daha çok en dibe gidersin...

Google zararlı site olarak algılar
"Uyarı- bu siteyi ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir!"
karşınıza bu yazı veya
"Saldırgan olarak bildirilmiş site!"
bu yazı cıkabilir Razz