Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi Kodu Güvenlik Kodunu Kaldırma [YARDIM]

S.a. arkadaşlar.

Ziyaretçi defterinde yorumu yazdıktan sonra çıkan güvenlik kodunu kaldırmak mümkünmü ?
Mesaj01.11.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilen yokmu dur ??
Mesaj01.11.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.11.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncellendi , umarım bu sefer bir cevap gelir , günlerdir bakıyorum ama birşey yazan yok...

Hayırlı günler.
Mesaj03.11.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel ..
Mesaj03.11.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

o spam mesaj içindir sanırım kaldırılmıyor Wink
Mesaj03.11.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodla yazılan şey kodla kaldırılır benim görüşüm , bilen kişiler size sesleniyorum bakın artık şu soruya lütfen..

Hayırlı günler ..
Mesaj03.11.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

spam korumasıdır arkadaşım saldırı olmaması açısından ama yok
ben illede kaldırcam diyorsanda sana güzel bir öneri

ziyaretci defteri almak

nasıl dersen?

incele Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=81626
Mesaj03.11.2009, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler, ancak ihtiyacımı karşılayan cevap bu değil..
Mesaj03.11.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
o spam mesaj içindir sanırım kaldırılmıyor Wink
Mesaj03.11.2009, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden kaldırılmasın kardeşim siz herşeye böylemi bakıyorsunuz :S sitelere eklenen birşey elbet tabi olarakta kaldırılabilir Very Happy Bu konuda bedava-sitem yetkililerinin hiçbir yasağı ile karşılaşmadım.Yani bu güvenlik kodunu kaldıra bilirsek yasak değil.Legal yol olduğu için bs sorumlularından güvenlik kodlarını kaldırabilmemizi sağlayan kaynak kodlarını bekliyorum...

Bedava-Sitem
Yetkililerine duyurulur...

Hayırlı günler..
Mesaj03.11.2009, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tugsoft-news yazmış:
Neden kaldırılmasın kardeşim siz herşeye böylemi bakıyorsunuz :S sitelere eklenen birşey elbet tabi olarakta kaldırılabilir Very Happy Bu konuda bedava-sitem yetkililerinin hiçbir yasağı ile karşılaşmadım.Yani bu güvenlik kodunu kaldıra bilirsek yasak değil.Legal yol olduğu için bs sorumlularından güvenlik kodlarını kaldırabilmemizi sağlayan kaynak kodlarını bekliyorum...

Bedava-Sitem
Yetkililerine duyurulur...

Hayırlı günler..

tam emin degilim ama bi dene
eksraları degistır tıkla ordan Ziyaretçi defteri eksraları degistır tıkla gelişmis ayarı tıkla orda ziyaretçi bir giriş yapmadan önce bir metin onaylasın mı secenegi var onun işaretini kaldır
Mesaj04.11.2009, 01:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok o değil kardeş , o normalde seçili olmuyor zaten , yinede sağol ...
Mesaj04.11.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel...
Mesaj04.11.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

GüNCeL ............................................................................

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Önceki mesajları göster: