Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: googlede üst sıralara çıkmak için acil yardım

arkadaşlar benim sitem bir köy sitesi bu zamana kadar googlede hep başdaydım köye yeni bir dernek sitesi kuruldu o site kurulunca sonlara düştüm ziyaretçilerim zor buluyor sitemi oysaki yeni kurulan sitenin ziyaretçi sayfası benim ziyaretçi sayımın onda biri anca buna rağmen niye ben gerilere düştüm üst sıralara çıkmam için acil yardım edin lütfen kodu varsa verin yapıştırıp üst sıralara çıkayım
Mesaj04.11.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

içeriğin kendine özgü olsun Wink
Mesaj04.11.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
3.Arama Motorlarında Yukselmek İçin Google pagerank için en önemli etken backlink (link değişim) dir ama sadece link değişim yaparak googlede üst sıralar hedeflenmemelidir. ilk sıralara çıkmak için şu etkenleri sıralayabiliriz.

1-Özgün İçerik (Çalıntı Olmayan)

2-Dmoz 'a eklenmek (Arkadaşlar Dmoz'a eklenirken site açıklamasını çok dikkat edin yükselmek istediğiniz kelime açıklamada kesin geçmelidir.)

3-Yüksek Pagerank Değeri olan sitelerden link almak (Çapraz Değişim olması daha faydalıdır) + (Link çöplüğü olmuş sitelerden uzak durun)

4-Meta tagları eksiksiz eklemek (gereksiz tagları eklemeyin)

5-Title, Description ve keywords taglarına dikkat etmek (anahtar kelimeleriniz 20yi geçmesin) + (title ve açıklamada yüksekmek istediğiniz kelimeyi 1 kere kullanın)

6-Url Rewrite Olayını Gerçekleştirmek (örn : img.asp?id=154, img.php?id=154 sebnemferah-resim-154.html gibi)

7-Google ve Yahoo İçin Sitemap Hazırlamak Ve tanıtmak.

8-Pagerank'ı ve Hiti yüksek sitelerin ziyaretçi defterine mesaj yazmak..

BunLarı uyguLayın.. Wink
Mesaj04.11.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve kodLa oLacak bir iş değiLdir bu! Wink