Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Artık Güzel Türkçemize Sahip Cıkıcaz...(Boykot)

O Kadar Güzel Türkçemizi (Bende Dahil Olmak Üzere) Hepimiz Kirletiyorduk Ama Artık Bu Türkçe Kirliliğine Son Verelim Ve Türkçemizi Koruyalım
Mesaj04.11.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sende İmzana Ekle :

Kod:
[url=http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=644589#644589/][img]http://img.webme.com/pic/s/sesli-fikra/boykot10.jpg[/img][/url]

Mesaj04.11.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yüzlerce kez yayınlandı tmm sahip çıktık
Mesaj04.11.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kombikoyun yazmış:
yüzlerce kez yayınlandı tmm sahip çıktık

Bu Senin Dediğin Kadar Kolay Bir Şey Değil !

100 lerce değilce 10000 lerce yayınlansada bu türkiyenin resmi lisan'ı ! Wink
Mesaj04.11.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önce Sen TÜRKÇE'Ne Dikkat Et Wink
Mesaj04.11.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAK İŞİ SİYASETE SOKMAK İSTEMEM AMA BİRİNCİSİ KULALNDIGIMIZ DİL TÜRKCE DİYORUZ EYVALAH AMA KARMA BİR DİL İNGİLİCESİZ VAR FARSCASI VAR ARAPCASI VAR VAR BABAM VAR SONRA BU İŞİ BANNER VEYA LOGOLARLA ÇÖZÜLMEZ İŞ YUKARDA BİTER YAS AYANİ BİZDEN YAPIALACAK TEK SEY DUA BASKA SEY BİZİ KURTARMAZ İNŞ.

Mesaj04.11.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:

Bence sende et.

menzililahileri yazmış:
BAK İŞİ SİYASETE SOKMAK İSTEMEM AMA BİRİNCİSİ KULALNDIGIMIZ DİL TÜRKCE DİYORUZ EYVALAH AMA KARMA BİR DİL İNGİLİCESİZ VAR FARSCASI VAR ARAPCASI VAR VAR BABAM VAR SONRA BU İŞİ BANNER VEYA LOGOLARLA ÇÖZÜLMEZ İŞ YUKARDA BİTER YAS AYANİ BİZDEN YAPIALACAK TEK SEY DUA BASKA SEY BİZİ KURTARMAZ İNŞ.

Öncelikle o dua edeceğimiz, Allah'tan dileyeceğimiz şey için çaba göstermeliyiz. Çabasız hiç birşey olmaz hayatta. Çaba göstermeden dua edersek olucağını mı zannediyorsunuz? O zaman herşeye dua edelim herşey olsun. Siz birşey üzerine dua ettiğinizde o şey hemen oluyor mu ? Olmuyor. Unutmayın ki; '' Dua,çaba ve gayretin yerine değil,çaba ve gayretle birlikte olmalıdır.''
Mesaj04.11.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

film-tr yazmış:
iceblueking yazmış:

Bence sende et.

menzililahileri yazmış:

Öncelikle o dua edeceğimiz, Allah'tan dileyeceğimiz şey için çaba göstermeliyiz. Çabasız hiç birşey olmaz hayatta. Çaba göstermeden dua edersek olucağını mı zannediyorsunuz? O zaman herşeye dua edelim herşey olsun. Siz birşey üzerine dua ettiğinizde o şey hemen oluyor mu ? Olmuyor. Unutmayın ki; '' Dua,çaba ve gayretin yerine değil,çaba ve gayretle birlikte olmalıdır.''

bu dünyada amacımız allaha ibadet etmektir türkçeyi sahip çık diye banner eklemek içi değil tabi bende isterim sahip çıkmak ama hergün kim dinliyo adam çok haklısınız ben banneri ekliyom diyo msnde konuş hemen slm nbr bunlar ney 1 bannerden hiç bişey DEĞİŞMEZ ben nasılsam öyleyim bir bannerle kendimi değiştirmem

@menzililahileri
helal olsun çok güzeldi
Mesaj04.11.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

film-tr yazmış:
iceblueking yazmış:

Bence sende et.

menzililahileri yazmış:

haklısın
Mesaj04.11.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkçe,Türkçem,Türkçemiz !
Her Türlü Başlık Açılıyor.
Bende Desteklerim.
Beni Tanıyanlar Çok İyi Bilirlerki İyi Olan Herşeyi Desteklerim.
Bunuda Destekliyorum Ama..
Bana Bu Kadar Başlık Abartı Gibi Geldi.
Forumda Arasanız En Az 90-100 Tane Böyle Başlık Bulursunuz..
Biz Korumayacakmıyız ?
Elbette Koruyacağız,
Ama Bu Kadar Başlık Açmak Çözüm Değil..
Bırakın Türkçe Konuşmayıpta turkche Konuşanlar Hallerine Acısınlar..
Dediğim Gibi Ben Her Şeyi Desteklerim Ama Abartılmadıkça..
İtirazı Olan Yazsın..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Önceki mesajları göster: