Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.11.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Reklamları

Sayın Adminler Sayın Moderatörler;
Son Zamanlarda Banner Reklam Uygulamasına Geçilmiştir. Ancak Burada Sıkıntı Tasarımların Üzerinde Hoş Durmamaktadır. Önceki Gibi Yazı Şeklinde Olması Daha Güzel Ve Yaptığımız Tasarımlara Uymaktaydı. Ama Banner Şeklindeki Reklamlar Tasarımı Bozmaktadır. Sad Sad Sad
Reklamları Eski Haline Getirebilirmiyiz.

Saygılarımla.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj01.11.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapıcakları Bir Şey Yok Kardeşim =)
Hepimiz İsterdik Önceki Gibi Olmasını =)
Mesaj01.11.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ahh ahh! bu tasrımı bozdu sanki sitemizdeki üst bannermiş gibi duruo Sad

Mesaj01.11.2009, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;
Sayın Okuyucular BedavaSİtem.Com'un Yeni Reklam Anlayışı İle Mod Arkadaşlarımızın Hiç Bir Alakası Yoktur O Reklamlarla İlgilenen Teknik Destek Ekibidir...
Saygılarımla;
Wink The-Nuke
Mesaj01.11.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman o destek ekibine nereden ulaşılır. Hiç kullanıcıların dedikleri önemli değilmidir????

Yani biz bu siteyi kullanmassak onlar ceblerine giren reklam paralarını nasıl elde edecekler????

Madem Modların bir alakası yok , O zaman iletişim ve sorunlar için ulaşabileceğimiz bir yer de mi yok???

Sürüyle bununla ilgili konular açılıyor acaba neden???
Mesaj01.11.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Arkadaşlar Sizlere Bedava Hizmet Sunuyorlar Yani Elbette Böyle Bir Uygulama Yapabilirler... Yani Siz Siteleri Para İLe aLmıyorsunuz...
Mesaj01.11.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elbette Bunun Bilincindeyiz. Bedava Alan. Ama Birde Yaptığımız Sitelerin Güzelliğinden de sorumluyuz. Şöyle Bir Baktığımızda Çok Sayıda Tasarımı Hoş Durmayan Bir Sürü TR.GG Siteleri Var. Ancak Varını Yoğunu Ortaya Koyup Güzel İş Çıkarabilen Arkadaşlarımızın Tasarımları da Bu Yeni Reklam Uygulamasıyla Birlikte Ziyan Oluyor. Baksanıza Benizm Site Siyak Tasarımın Üzerinde Beyaz Reklam. Hiç Hoş Değil.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj01.11.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu reklamları webme yayınlıyor bilginize :)
Mesaj05.11.2009, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslarb reklam yapmasınlar demiyoruz tabi her hizmetin bir karsılıgı vardır ama sitenin uygun bir bolumne yapsınlar yada kodu versinler biz ekleyelim anasayfanın uygun kosesine degilmi yani saygılar
Mesaj05.11.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Sorunu

Sayın Yetkililer.
Lütfen Rica Ediyoruz. Bedava Sitem Kulanıcıları Olarak Rica Ediyoruz:. Reklam Sorununu Çözelim. İlla Reklam Olacaksa Biz Uygun Yere Kendimiz Koyalım. Eğer Reklam Anlaşmasını Kabul Etmeyecek Olanların Site Açmalarına İzin Vermeyin. Tasarımlarımız Emeklerimiz Ziyan Oluyor. Yada Yol Gösterin Kime Ulaşılacaksa Ulaşalım. Yada Eski Reklamlara Geri Dönülsün. Ayrıca Yayınlanan Mesajlar Web Sayfalarımızın İçeriğine Aykırıdır. Alakası Olmayan Reklamlar Yer Almaktadır. Üstelik Reklamlar Web Sayfamızın Banneri Gibi
.

Mesaj05.11.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet artık bu soruna bir el atılmalı , bu konular ile Hakan bey ilgilenirmi bilmiyorum ama , bir mesaj atıcam,sizlerde şikayetlerinizi bildirin

support-tr( at )webme.com

Ya reklamlar eski haline dönsün,yada reklam lar tasarım altına felan yerleşsin.

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj05.11.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar

Ben Hakan Beyle İletişime Geçtim. Cevap Malisef Hüsran.
Keşke Biz Kullanıcıların İstekleri de Onlar İçin Öenmli Olsaydı.
Kimden: Emailsupport webme.com (support-de( at )webme.com)
Gönderme tarihi: 05 Kasım 2009 Perşembe 15:52:52
Kime: Fatih GÜNEY (acrobat.tr( at )live.com)

Alıntı:
Merhaba, üzgünüm reklamlari degistiremiyoruz, ayrica lütfen türkce mailleri "support-tr( at )webme.com" adresine gönderiniz. Viele Grüße, Hakan ---------------- Hakan Kocak,Supportmitarbeiter der webme GmbHRichard-Wagner-Straße 291054 Erlangen Sitz der Gesellschaft: 91054 ErlangenRegistergericht: Amtsgericht Fürth, HRB 11178Geschäftsführer: Andreas Wohlmuth Fatih GÜNEY schrieb:> *TR - TÜRKÇE - TÜRKEY - Türkei*> ** > *Merhabalar.> > Öncelikle Ö.m Den Rahatsız Ettiğim İçin Kusuruma Bakmamanızı İstiyorum> Yeni Reklam Kappanyaları Sitemizde Hoş Durmamaktadır. Eski Reklamlara > Dönebilirmiyiz. Bu Konuda Kiminle İrtibata Geçebiliriz. Yada Reklamları > Biz Kendimiz Uygun Bir Yere Koysak. Mesela Benim Sitede Sağ Kolon Uygun. > Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz.> > Sayg.*

Mesaj05.11.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya tamam madem reklamalrı değiştirmiyonuz bari su karı kız resimli reklamlar olmasın

Mesaj05.11.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu eteği üfLe kaLsın gibi rekLamLarı kaLdırın ya..

TıkLanıLsın diye bu kadarda oLmaz ama..

Bari fikrimiz aLınmıyor bu dediğimiz yapıLsa..

AsLında boşa yazıyoruz,dikkate aLınmayacağı için..

Gene kendiLerinin biLdikLerini yapacakLar.. Cool
Mesaj05.11.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen bu reklamlara bir çözüm bulunsun.benim sitem sınıf sitesi ,dolayısıyla
bu reklamlardaki resimler hiç de hoş görünmüyor. Büyük ihtimalle siteyi kapamak zorunda kalıcam
Önceki mesajları göster: