Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Saygıdeğer Bedava-Sitem Yöneticileri Lütfen Bir Bakın

Saygıdeğer Bedava-Sitem yöneticileri. Son zamanlarda Yeni bir reklam formatına geçiş yaptığınızı öğrendik Smile Lakin çoğu kişi reklam boyutlarının 728 x 90 olmasından dolayı css tasarımında sorun yaşamış görünüyor. Ben de bu sorunu yaşayan arkadaşlardan birisiyim. Bu reklam boyutunun eski hale getirilme ihtimali varsa getirilmesini rica ediyorum. İrtibat için e-posta adresim:

okanbekar( at )live.de

Lütfen eğer eski hale çevirmek için link vb. yöntem varsa bu başlık altında bana paylaşınız Wink

Saygılarımla,
Okan BEKAR
Mesaj04.11.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.) Forumda Msn adresi veriLmesi yasaktır..
2.) Bu rekLam boyutLarını değiştirme gibi bir hakkımız şu anda buLunmamaktadır.
3.) RekLamı kaLdırma kodLarı buLunuyor.Ama rekLamı kaLdırdığınız anda siteniz siLinir.. Wink

Umarım gerekLi cevapLarı vermişimdir..
Mesaj05.11.2009, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bırakaın arkadaslar yaktılar bizi okadar emegimiz bosa gıttı
kardesdim okadarda buyuk reklam banneri olurmu sitenin ustunde siteleri maffettiler inanin
Mesaj05.11.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
1.) Forumda Msn adresi veriLmesi yasaktır..
2.) Bu rekLam boyutLarını değiştirme gibi bir hakkımız şu anda buLunmamaktadır.
3.) RekLamı kaLdırma kodLarı buLunuyor.Ama rekLamı kaLdırdığınız anda siteniz siLinir.. Wink

Umarım gerekLi cevapLarı vermişimdir..

Kardeşim sen mod musun bilmiyorum, ama bu reklam boyutlarının çok büyük olması iyi bir durum değil bence. Bedava-Sİtem [TR.GG] yaklaşık olarak 2,5 Milyon kullanıcı bulabiliyor ve bundan da oldukça karlı çıkıyor. Maddi kaynaklar tabi ki çok yüksek oluyor. Ama bizim onca emek verdiğimiz sitelerin üstünde o kadar büyük banner olması görüntü kirliliği ortaya çıkarıyor. Şu anda bu reklam boyutunu küçültme diye bir hakkınız yoksa eğer neden büyüttünüz? Ya da şöyle söyleyeyim, neden buna ihtiyaç duydunuz? Confused Bence Tr.GG gereken maddi desteği yeteri kadar alıyordur. Sizin adınıza konuşayım ben olsam büyültmezdim, birçok kullanıcı buna isyan etti. Ben şuan için birşey demiyorum. 1 değil 100lerce kişinin emeği gidiyor. Saygılarla... Cool
Mesaj05.11.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok ben mod değiLim bende sizin gibi bir kullanıcıyım.Bende sizin gibi Düşünüyorum ama sorunuzu cevapLadım..

Ben siteme yönLendirme kodu ekLeyeceğim..

Tr.gg'Nin rekLamLarına tıkLanmaması için..

SiLinirse siLinsin../ En azından bu onLara bir ikaz oLur ama dikkate aLacakLarını sanmıyorum.. Wink
Mesaj05.11.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya madem reklamı silmeyecekler bari acık secik kadın resimleri olmayan olsun dini siteler cok zor durumda kalıyor bu reklamdan biri de benim

Mesaj05.11.2009, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

menzililahileri yazmış:
ya madem reklamı silmeyecekler bari acık secik kadın resimleri olmayan olsun dini siteler cok zor durumda kalıyor bu reklamdan biri de benim

Evet birde o sorun var..Açık seçik olmasa keşke.. Exclamation Exclamation Neutral
Mesaj05.11.2009, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem anlaşılan text şeklindeki reklamlardan pek para kazanamıyor ve işi iyice abarttı.Bedava site veriyorlar diye böyle kocaman bir banner çok saçma

Yazar Başvuru Yeri   Yazarlarımız
Mesaj05.11.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Son Reklam Kampanyası

Arkadaşlar. Ben Reklamlar Konusunda Gerekli Birimle İletişime Geçtim. Ne Yazıkki Cevap Olumsuz. Sitelerimizin Üzerinde Hem Çirkin Duran Hemde Bazen Uygunsuz İçrik Sağlayan Reklamlar Malisef Duracakmış.

Aşağıda İletişim Mailim Bulunmaktadır. Reklam - Werbung Support..?‏
Alıntı:
Kimden: Emailsupport webme.com (support-de( at )webme.com)
Gönderme tarihi: 05 Kasım 2009 Perşembe 15:52:52
Kime: Fatih GÜNEY (acrobat.tr( at )live.com)

Merhaba, üzgünüm reklamlari degistiremiyoruz, ayrica lütfen türkce mailleri "support-tr( at )webme.com" adresine gönderiniz. Viele Grüße, Hakan ---------------- Hakan Kocak,Supportmitarbeiter der webme GmbHRichard-Wagner-Straße 291054 Erlangen Sitz der Gesellschaft: 91054 ErlangenRegistergericht: Amtsgericht Fürth, HRB 11178Geschäftsführer: Andreas Wohlmuth Fatih GÜNEY schrieb:> *TR - TÜRKÇE - TÜRKEY - Türkei*> ** > *Merhabalar.> > Öncelikle Ö.m Den Rahatsız Ettiğim İçin Kusuruma Bakmamanızı İstiyorum> Yeni Reklam Kappanyaları Sitemizde Hoş Durmamaktadır. Eski Reklamlara > Dönebilirmiyiz. Bu Konuda Kiminle İrtibata Geçebiliriz. Yada Reklamları > Biz Kendimiz Uygun Bir Yere Koysak. Mesela Benim Sitede Sağ Kolon Uygun. > Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz.> > Sayg.*

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj06.11.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu: REKLAM VE ÇIPLAKLIK

arkadaslar bu konuda lütfen ısrarcı olalım kı dıkate alınsın reklam muhakak olacvckatır yanlız bu boyut bu tür reklamlar sitelerimiz hiç yakışmıyor rahatsızlık burad umarım yetkililer sesımızı duyarlar yoksa cok sıte kapanıp baska bloklara falan gıdecek ben arayıs ıcıne gırdım bıle...
Önceki mesajları göster: