Forum'da ara:
Ara

Yeni reklam formatını nasıl buldunuz
olumsuz
  90%
[ 18 ]
olumlu
  10%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 20

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: YENİ REKLAM FORMATI

Sayın ilgililer sitemiz eğitim sitresi ve küçük çocuklar. Yeni reklam formatınız bizleri rahatsız etti. En azından site içeriklerine göre koymanız gerekir. Değilse bu siteleri kullanamayız. Az önce sitemi açtım en üste dudak dudağa görünen bir animal görüntü.. Bir süre sonra velilerimiz sınıf sitemize girmeyi çocuklarına yasaklayacaklar. Bizim gibi olan sitelere sadece eğitim ile ilgili reklam koyabilirsiniz. Ama diğer içerikler (şiddet içeren oyunlar ve cinselliğin ön planda olduğu içerikler) bizi bu sitelerimizi kullanmaz hale getirir. Yıllardır sizlerle beraberiz ve artık bir çoğumuz bundan zevk alır olduk ama yeni reklam formatınız herhalde ayrılık getirecek.
İlyas AKIŞ

www.sinifim-f.tr.gg
Mesaj05.11.2009, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: köy sitesi reklamlar kötü

köyümün sitesini yönetiyorum girdiğimde hiç alakası olmayan reklamlarla karşılaştım.yöneticilerimiz sesleniyorum lütfen reklamların boyutu daha küçük ve konulara göre olsun.olmasın demiyorum olsunda köy sitesi ise köyle ilgili reklam olsun okul sitesiise oku ile ilgili reklam olsun..BOYUTUDA ÇOK BÜYÜK ESNETİK OLARAK HİÇ GÜZEL DEĞİL
Mesaj05.11.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

benım sitede öle . lütfen düzeltin
Mesaj06.11.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle sitelere reklam verilecekti sonucta düzgün reklam verilmesi ve daha kücük reklamlar olması içerigi düzgün olmasında fayda olcagını düşünüyorum
Önceki mesajları göster: