Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu: SİZCE BU REKLAMLAR SITEMIZE YAKISIYORMU

merhaba sevgılı musluman dınkardeslerım selamunaleykum arkadaslar bu reklamlarneya banermıs olurmu sızce boyle baner adamlar bızım sırtımızdan dunyanın parasını getırıyolar ama bıze verılen hızmet bumu yanı ben dını bır sıte kuram veya koyume bır sıte kuracam bunlar yarın acık sacık banerlerde korlar bundan emın olunkı bunu yapacaklar varmı bır anlasmamız yok ısıne gelıyorsa dıyecekler ısınegelmıyorsa uyeolma kardesım dıyecek sevgılı arkadaslar buna bır son verelım burda bır eylem yapma zamanı gelmıs turkıde sıtesıolanlar bır gun sıteye gırmesın bakın nasıl sesgelıyor bu banerler nasıl kalkıyor ortadan bırgun herkez sıtesıne gırmesın ıntrodan sayfasını bos bır alana yonlendırsın bakın neler oluryor herkezden duyarlılık beklıyorum
Mesaj05.11.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakışmıyor ama neden diye sorarsanız;Bedava-sitem.com daha çok kazanç sağlamak için ve iyi bir hizmet vermek için. Wink
Mesaj05.11.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Yakışmıyor ama neden diye sorarsanız;Bedava-sitem.com daha çok kazanç sağlamak için ve iyi bir hizmet vermek için. Wink

Kazanç İcin Cok abartılı reklamlar Smile Sitelerde var forumda var Direk girişde var sitene girişde Daha neresi kaldı yakında her sayfaya eklerler artık tasarım üstü yetmez belki Very Happy
Mesaj05.11.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru söylüyorsunuz ama elimizden bişey gelmez Rolling Eyes
Mesaj05.11.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: NIYE

ARKADASIM ADAMLAR HERSAYFAYA KOYACAK BU SITEYE KOYDEN VE BASKA BIR SEYDEN ANNELERIMIZ BACILARIMIZ GIRECEK BUNLAR EROTIK REKLAMLARIDA YAYINLARLAR BUNA SON VERMENIN ZAMANI GELMEDIMI SIZ BILIRSINIZ EYER SIZ BOYLE GOZ YUMARSANIZ ADAMLAR NE KORSALAR HAKLILAR
Mesaj05.11.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bsbagimlisi yazmış:

Kazanç İcin Cok abartılı reklamlar Smile Sitelerde var forumda var Direk girişde var sitene girişde Daha neresi kaldı yakında her sayfaya eklerler artık tasarım üstü yetmez belki Very Happy

Aynı fikirdeyim..

Daha iyi hizmet vermek isteseLerdi,önce ücretLi ekstraları getirip,ondan sonra bu reklamLarı ekLeseLerdi..Ama iLk rekLamLarı getirdiLer..

İyi hizmetten oLduğunu düşünmüyorum,para kazanmak için.. Wink
Mesaj05.11.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
bsbagimlisi yazmış:

süper söylemişsin Very Happy
Mesaj05.11.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende hiç memnun değilim ama elimizden ne gelir kardeş Rolling Eyes
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj05.11.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu: OZAMAN

herkez arkadasına soylesın sadece 24 saat kımse sıtesıne gırmesın bakın neler oluyor neler bunlar parayı sadece tr kazanıyolar almanyada bu sıtenın adını duymayab bılevar herkez duyarlı olsa 24 saat sıtene gırmeyelım sesgelecek emınım
Mesaj05.11.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: OZAMAN

caglarkoyumuz yazmış:
herkez arkadasına soylesın sadece 24 saat kımse sıtesıne gırmesın bakın neler oluyor neler bunlar parayı sadece tr kazanıyolar almanyada bu sıtenın adını duymayab bılevar herkez duyarlı olsa 24 saat sıtene gırmeyelım sesgelecek emınım

Arrow Bence saçma bir fikir.Admin zaten bs ile fazla ilgilenmiyor.Ayırca bedava-sitem'e kimin gireceği kimin umurunda?
Mesaj05.11.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu: yanılıyorsun

sen buraya 24 saat gırme bs kaybını gor yanlıs dusunuyorsun admınle bır alakası yok buısın bak kardesım sının sıteye her tıklaman ona her bır para demek ok
Mesaj05.11.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yanılıyorsun

caglarkoyumuz yazmış:
sen buraya 24 saat gırme bs kaybını gor yanlıs dusunuyorsun admınle bır alakası yok buısın bak kardesım sının sıteye her tıklaman ona her bır para demek ok

Evet,bs'ye her tıklamam para demek ama siteyi tıkladan nasıl düzelteceğiz? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj05.11.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: yonlendır

sıtenı yonlendır
Mesaj05.11.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bn bundan sora bs nin birtek resim upload sistemini kullanırım Very Happy
Mesaj05.11.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

sonuc ıtıbarıyle oylede olsa bız bu reklamları seve seve kabul edıyoruz yanı ben kabul etmıyorum ve ben bs ayrılıyorum hakkınızı helal edın ben bu sacma sapan reklamları aileme ve cevreme ızletemem somme com bır alan adı aldım sımdı orayı duzenleyecem sıze tavsıyem sızde bıryerlerden bırseyler yapın yıne ınsanlarımıza faydalı bılgıler sunmaya devam edelım
Önceki mesajları göster: