Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Reklam Formatı

Değerli Bedava Sitem Yöneticileri ve site sahibi arkadaşlar; Malumunuz Bedava Sitem de bulunan siteler 05.11.2009 tarihi itibarıyla yeni reklam formatına geçti. Benim şahsen yeni reklam formatından bir rahatsızlığım var. Reklam formatında yayınlanan reklamlarda siteme uygun olmayan görüntüler (bana göre erotik, en azından müstehcen) var. Bedava Sitem Yöneticileri benim sitede reklam yayınlanmasından bir sıkıntım yok, ama belirttiğim konuda duyarlılığınızı ve ilginizi bekliyorum.
Mesaj05.11.2009, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli Bedava Sitem Yöneticileri ve site sahibi arkadaşlar; Malumunuz Bedava Sitem de bulunan siteler 05.11.2009 tarihi itibarıyla yeni reklam formatına geçti. Benim şahsen yeni reklam formatından bir rahatsızlığım var. Reklam formatında yayınlanan reklamlarda siteme uygun olmayan görüntüler (bana göre erotik, en azından müstehcen) var. Bedava Sitem Yöneticileri benim sitede reklam yayınlanmasından bir sıkıntım yok, ama belirttiğim konuda duyarlılığınızı ve ilginizi bekliyorum.

arkadaşıma katılıyorum. benım sitemde okul sitesi buda hoş bı durum oluşturmuyor. bu konuda duyarlı olmanızı beklıyorum
Mesaj05.11.2009, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar bosuna kendinizi yormayın reklamlara el atmazlar adamlar bundan para kazanıyo kişiye özel reklamda olmuyo haklısınız ama bişey yapcaklarını sanmıyorum
Mesaj05.11.2009, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar bu reklam nasıl reklam erotik icerikli kırk cesit donuyor yok arkadas bul yok uye bune sacmalık adam gibi reklam panosu yapin saga veya sola yerlestirelim ana sayfaya iyice baksınlar birde flash olursa sevinirim ?????
bu siteye coluk cocuk giriyor bakıyor boyle ahlaksızlık olurmu adam gibi reklam bolumu yapın arkadaslar ne var bukadadar zormu ALLAH sonumuzu hayırlı etsin okadar emek verdim tamam bedeva ????? sitemiz )gardasım reklam yapilacaksa guzel bir reklam tablosu yapın uygun biyere konsun
Mesaj05.11.2009, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam baneri

Mesaj05.11.2009, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: reklam baneri

esme-alifuatyolu yazmış:

ya arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var.lüften yardıme edin.
Konu:
Sitem Açılırken İntroyu Geçtikten Sonra Anasayfaya geçerken abaut/blank durumuna dönüyor.nedeni nedir?lüften yardım.... http://www.umit-ergul.tr.gg

burası yeri değil ama forumda bulamadım.acilen yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler...
Mesaj06.11.2009, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu: başlıktaki reklam

Saygı değer site yöneticileri öncelikle kolay gelsin, işlerinizde başarılar. Benim ve benim gibi yüzlerce kişinin sorunu olarak düşündüğüm şu başlık resmini tamamen kapatan reklamlar. Elbetteki reklamlar sizin kazanç kapınız fakat bizlerde bu siteyi bu hale getirmek için aylarımızı verdik günlerce , sitemiz güzel görünsün, kullanıcı sayımız artsın, diye emek verdik gece geç saatlere kadar uykusuz kaldık. Amacımız para kazanmak değildi bizim fakat elbetteki sizlerin reklamlardan kazanmanız en doğal hakkınız. Ne var ki şu son reklam anlayışı bizleri çok üzdü. Aylarca emek verdiğimiz sitemizin tabiri caizse içine etti. Günlerce uğraştığım başlık resmim olduğu gibi reklamla kapanmış ve görünmüyor. Bu sizce etikmidir. Madem reklam atılıyor bari uygun yere atılsaydı ya. Üstelik boy boy ara ara erotik kadın fotoğrafları çıkıyor. Bu durum sanırım epey bi kullanıcının canını sıkacak gibi gözüküyor. Sayın site yönetici arkadaşlarımızdan bu büyük ebattaki reklamların yerini dha küçük yazı şeklinde önceki reklamlar gibi olması için girişimde bulunmalarını ve bu konuda duyarlı olmalarını rica ederim. Neticede reklam reklamdır. Boy boy erotik resim ve büyük boyutlarda başlık resimlerini tamamen kapatacak türden reklam koyulmaması için bir şeyler yapmalarını umuyorum. İnanın o reklamları görünce siteye girmek bile istemez oldum ve siteme bu reklamlar koyulduğundan buyana kullanıcılarım bile pek sık girmez oldu. Yönetici arkadaşlardan istirhamım şu reklamlara bi el atmaları. Önceki reklamlardan memnunduk ama şimdikiler gerçekten çok abartılmış ve ebatları büyük ve renk renk verilmiş üstelik erotik içerikli birçoğu. Tekrar işlerinizde başarılar diler saygılar sunarım....
Mesaj07.11.2009, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni reklam

ben de aynı konudan hiç uygum olmayan reklamlardan rahatsızlık duyanlardaım.sitem eğitim amaçaı ve yüzlerce öğrencinin girip çıktığı bir site,bu böyle devam ederse malasef sitelerimize müstehcen dir diye kimse girmeyecektir.saygılar
Mesaj09.11.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: başlıktaki büyük boy hareketli reklamlar hakkında

Sayın site yöneticileri sitemizdeki başlık bölümüne konulan büyük boy ve hareketli sürekli değişen rengarenk reklamların kaldırılması yada önceki gibi cümleler yada kelimeler şeklinde sade reklam konulması için bir girişimde bulunmayacaklar mı? Bu büyük boy reklamlar sitemizin başlık resimlerini kapatıp görsel olarakta çok kötü duran bu reklamların tekrar kaldırılmasını ve önceki reklam anlayışına dönülmesini rica ederiz. Saygılar...
Mesaj09.11.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: başlıktaki büyük boy hareketli reklamlar hakkında

kizilomerlikoyu yazmış:
Sayın site yöneticileri sitemizdeki başlık bölümüne konulan büyük boy ve hareketli sürekli değişen rengarenk reklamların kaldırılması yada önceki gibi cümleler yada kelimeler şeklinde sade reklam konulması için bir girişimde bulunmayacaklar mı? Bu büyük boy reklamlar sitemizin başlık resimlerini kapatıp görsel olarakta çok kötü duran bu reklamların tekrar kaldırılmasını ve önceki reklam anlayışına dönülmesini rica ederiz. Saygılar...

DedikLeri gibi (ModLarın) bu rekLamLarı kaLdırmak yasak.Ek oLarak buraya yazdığınız şeyLer dikkate aLınmıyor.Çünkü Forumda yönetici yok..

BU açıdan ÜcretLi EkstraLarı bekLeyeceğiz.Biz ne kadar tepkide buLunsakta dikkate aLınmıyor..Amaç burda PARA kazanmak..

Bu yüzden ÜcretLi EkstraLarı bekLemeLiyiz..O zaman rekLamı kaLdırabiLiriz.(Para iLe..) Wink
Mesaj09.11.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İNŞ. BEKLEYELİM HAYIRLISI İLE BURADA SENİN BENİM BİR ÖNEMİMİZ YOK İLK ÖNCE BUNU ANLAYTIN CÜNKÜ ONLARIN NİYETİ PARA BİZİM NİYWETİMİZ İSE MADDİ SIKINTISI OLANLAR DA DAHİ ÜCRETSİZ BİR YERDEN HOBİLERİMİZİ VESAİRE BİLGİLERİMİZİ PAYLASMAK ONUN İCİN DERİM Kİ MECBUREN BU DEVEYİ GÜDECEZ BASKA YOLU YOK GİBİ İNŞ. ÜCRETLİ EKSTARALARDA BİŞEYLER YAPARLARDA SEVİNDİRSİNELR BARİ BİZİ

Mesaj10.11.2009, 00:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle yıllık em çok toplam olarak 50 ytl ödeyeceğimiz. İstediğim yerlere reklam alıp para kazanabileceğimiz bir site kurmak için neler yapmalıyız.
Önceki mesajları göster: