Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Birblog.ac tekrar yayına giriyor :D

değerli bs üyeleri Very Happy az önce bi bakam dedim gelişme varmı diye Very Happy
SERVİSİMİZ 09.10.2009 TARİHİNDE TEKRAR AÇILACAKTIR diye not düşmüşler Very Happy acaba eski üyelikler siteler silenecekmi yok sa sil baştan?
Mesaj07.11.2009, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet böyle bir not var

SERVİSİMİZ 09.10.2009 TARİHİNDE TEKRAR AÇILACAKTIR.
SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

bence eski üyelerin siteleir olmaz sonuçta formatlanmış yedeğide yokmuş sitesi olan herkeze geçmş olsun Sad
Mesaj07.11.2009, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
evet böyle bir not var

bence eski üyelerin siteleir olmaz sonuçta formatlanmış yedeğide yokmuş sitesi olan herkeze geçmş olsun Sad

o zaman bana uyku yok xD açıldığı gibi tüm süper alan isimlerini alacam Very Happy
Mesaj07.11.2009, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
heraradiginburda yazmış:
evet böyle bir not var

o zaman bana uyku yok xD açıldığı gibi tüm süper alan isimlerini alacam Very Happy

Hadi bakalım Razz
Mesaj07.11.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
tekfurdag yazmış:
heraradiginburda yazmış:
evet böyle bir not var

Hadi bakalım Razz

kullanacağımdan değil Very Happy not edecem D: anasayfayada Very Happy bu alan ismi satılıktır dedimi oh Very HappyVery Happy gelsin paracıklar Laughing
Mesaj07.11.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteler gitti herkes sil baştan yapacak xD
Mesaj07.11.2009, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
interforce yazmış:
tekfurdag yazmış:
heraradiginburda yazmış:
evet böyle bir not var

Hadi bakalım Razz

kullanacağımdan değil Very Happy not edecem D: anasayfayada Very Happy bu alan ismi satılıktır dedimi oh Very HappyVery Happy gelsin paracıklar Laughing

gh.tc de de böyle yapan birisi vardı onamı özendin xD Mr. Green
Mesaj07.11.2009, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birblog.ac Yönetiminden,

06.11.2009, saat 11:00 civarı oldukça talihsiz bir olay yaşadık. Birblog.ac ve diğer sitelerimizin bulunduğu sunucu kesinlikle bizden kaynaklanmayan bir hata sonrası veri merkezi tarafından formatlanmıştır. Gün içerisinde elimizden gelen bütün çabayı gösterdik ancak nafile. Sadece kapanan site Birblog.ac değil. Diğer tüm web sitelerimiz yayına kapandı.

Bu güne kadar 10.000 dolardan fazla harcayarak devam ettirdiğimiz Birblog.ac'ı bu talihsiz olaydan sonra devam ettiremiyoruz.

Bu olayın bizimle hiçbir ilgilisi yoktur. Oluşan hata tamamen veri merkezin sorumsuzluğu ile ilgilidir. Bu olayda tamamen madur durumdayız.

Birblog.ac yönetimi olarak tüm kullanıcılarımızdan ve ziyaretçilerimizden özür diliyoruz. Hepimize büyük geçmiş olsun. Sizin emekleriniz kadar bizimde emeklerimiz ve çok çok büyük maddi kaybımız var. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
Mesaj07.11.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayat-ansiklopedisi yazmış:
Birblog.ac Yönetiminden,

06.11.2009, saat 11:00 civarı oldukça talihsiz bir olay yaşadık. Birblog.ac ve diğer sitelerimizin bulunduğu sunucu kesinlikle bizden kaynaklanmayan bir hata sonrası veri merkezi tarafından formatlanmıştır. Gün içerisinde elimizden gelen bütün çabayı gösterdik ancak nafile. Sadece kapanan site Birblog.ac değil. Diğer tüm web sitelerimiz yayına kapandı.

Bu güne kadar 10.000 dolardan fazla harcayarak devam ettirdiğimiz Birblog.ac'ı bu talihsiz olaydan sonra devam ettiremiyoruz.

Bu olayın bizimle hiçbir ilgilisi yoktur. Oluşan hata tamamen veri merkezin sorumsuzluğu ile ilgilidir. Bu olayda tamamen madur durumdayız.

Birblog.ac yönetimi olarak tüm kullanıcılarımızdan ve ziyaretçilerimizden özür diliyoruz. Hepimize büyük geçmiş olsun. Sizin emekleriniz kadar bizimde emeklerimiz ve çok çok büyük maddi kaybımız var. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Walla mı xD