Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Hainleri Gelmişini Geçmişini Geleceğini Gideceğini Soracağını Alacağını Vereceğini S.... xD
Mesaj09.11.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
desingxxkod yazmış:
Küfür Etmeyim Etmeyim Etmeyim Diyorum,Bu kadarınada Küfürden Başka Hiç Birşey Denilmez... Sad

BAN Yememek İçin ALLAH BELALARINI Sersin Demekten Başka Bişi Diyemiyorum...

Ban dedikleri o şeyi yememek için devletimize sesimiz çıkmayacakmı? Evil or Very Mad Gelsin kim banlıyosa banlasın umrumda değil..Ama bilsin ki beni bu konuda ki konuşmalarım yüzünde banlayanlar "Şerefi olmayan hain"lerdir..!

böyle konuşarak hem modları hem de kullanıcıları mağdur duruma düşürüyorsun. tamam senin de suçun olmuyabilir bunları söylemek hakkın ama modların ne suçu var teknik bir forumun modu olmak ve görevlerini layıkınca yerine getirmeye çalışmak mı?türk milleti olarak bu durumlarda birbirimizle tartışmak deil anlamaya çalışmalı ve dayanışma için de olmalıyız.Burda herşeyi siyasete bağlama diyenlerde belki düşüncelerine katılıyor ama herşeyi siyasete bağladığını düşündükleri için böyle diyorlar...neyse.bence adam hayatını kurtarıyor dağdan inerek durum burda ölen şehitlerimize ve gazilerimize hakaret gibi geliyor benim düşüüncem bu.ölen şehitlerimiz töreristlerin cezalarını çekmesi yargılanaması için öldüler onları kahraman gibi karşılamak bide üstüne 5.000 TL verilmesi beni gücendiriyor şehit ailelerine ve gazilere ALLAH kolaylık versin ...
Mesaj09.11.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım sen demek istediğimi anlamadın heralde. Sen hala benim karşı görüşlü felan olduğumu düşünüyorsun. Kim olursa olsun eğer bu şerefsizlere o kadar para verirse onun gözümde değeri " 0 " dır. Lütfen sanki ben o hainlere para verilmesini istiyormusum gibi konusma.
Mesaj09.11.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
O Hainleri Gelmişini Geçmişini Geleceğini Gideceğini Soracağını Alacağını Vereceğini S.... xD

Sizin Bu Yaptığınız Terbiyesizliktir.Toplumda, -sanal veya real hayat farketmez- bu tür kelimeleri kullanmak seviyesizliktir...
Mesaj09.11.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
desingxxkod yazmış:

Sizin Bu Yaptığınız Terbiyesizliktir.Toplumda, -sanal veya real hayat farketmez- bu tür kelimeleri kullanmak seviyesizliktir...

Peki Ben NORMAL İnsanlara Yani Bunlar Gibi Olmayanlara Bu Sözleri Söylüyormuyum ( HAYIR. )

Ancak Senin Yaşadığın Ülkeyi Elinden Almak İsteyenlere Bence Bu Dediklerim Bile Az. Wink
Mesaj09.11.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne dağmış bee.. Bizde çıksaydıkta 5 bin lira, toki'den ev, iş sahibi olurduk en azından. Çıkardık dururduk bi'kaç saat inerdik yani.
Mesaj09.11.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Ne dağmış bee.. Bizde çıksaydıkta 5 bin lira, toki'den ev, iş sahibi olurduk en azından. Çıkardık dururduk bi'kaç saat inerdik yani.

Walla Çıkardık Boşa 2 Ateş Atardık.
Sonra Para İçin İnerdik.

Ohh Asgari Ücretten İyi Walla 1 Yıl Çalışmadan Dağ'a Çıktı 1 Yıllık Asgari Ücreti Karşılıyo ( 10 AY )

Mesaj09.11.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
japon-cocuk yazmış:
desingxxkod yazmış:

Peki Ben NORMAL İnsanlara Yani Bunlar Gibi Olmayanlara Bu Sözleri Söylüyormuyum ( HAYIR. )

Ancak Senin Yaşadığın Ülkeyi Elinden Almak İsteyenlere Bence Bu Dediklerim Bile Az. Wink

Dikkat Ettiysen "Toplum İçinde Bu Sözleri Söylemen Yanlıştır" dedim...
Mesaj09.11.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
desingxxkod yazmış:
Küfür Etmeyim Etmeyim Etmeyim Diyorum,Bu kadarınada Küfürden Başka Hiç Birşey Denilmez... Sad

BAN Yememek İçin ALLAH BELALARINI Sersin Demekten Başka Bişi Diyemiyorum...

Ban dedikleri o şeyi yememek için devletimize sesimiz çıkmayacakmı? Evil or Very Mad Gelsin kim banlıyosa banlasın umrumda değil..Ama bilsin ki beni bu konuda ki konuşmalarım yüzünde banlayanlar "Şerefi olmayan hain"lerdir..!

sen buraya bu konuyu açtın bunları söyledin diye çözüldü sorun.
Mesaj09.11.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxkodtoplist yazmış:
net-tr yazmış:

Sonra Para İçin İnerdik.

Ohh Asgari Ücretten İyi Walla 1 Yıl Çalışmadan Dağ'a Çıktı 1 Yıllık Asgari Ücreti Karşılıyo ( 10 AY )

Bizim ülkemizde 2 Üniversite bitirmiş insan iş bulamıyor. Dağdan inen, asker öldüren hem iş buluyor, hem 5 bin lira maaş hemde ev.
Mesaj09.11.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
desingxxkod yazmış:
japon-cocuk yazmış:
desingxxkod yazmış:

Dikkat Ettiysen "Toplum İçinde Bu Sözleri Söylemen Yanlıştır" dedim...

Tamam Bende Toplum İçinde Bunları Söylemediğimi Sana BELİRTTİM... Wink
Mesaj09.11.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
xxkodtoplist yazmış:
net-tr yazmış:

Sonra Para İçin İnerdik.

Bizim ülkemizde 2 Üniversite bitirmiş insan iş bulamıyor. Dağdan inen, asker öldüren hem iş buluyor, hem 5 bin lira maaş hemde ev.

Devir Bunlar Gibi HAİNLERİN Devri.
Adamların İçlerine İşlemiş Artık.

Mesaj09.11.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Bize verin desek git çalış et derler yardıma ihtiyacı olana ver dsek siz bakın derler yardım yapan kurumları kapatırlar bu ülke'yi koruyan insanlara ödül verirler !aa ATATÜRK aaa nerdesin yaın yine anıcaz seni ama yoksun işte bak geride braktıklarına bir bak neler ypıyorlar !
Mesaj09.11.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
net-tr yazmış:
Bize verin desek git çalış et derler yardıma ihtiyacı olana ver dsek siz bakın derler yardım yapan kurumları kapatırlar bu ülke'yi koruyan insanlara ödül verirler !aa ATATÜRK aaa nerdesin yaın yine anıcaz seni ama yoksun işte bak geride braktıklarına bir bak neler ypıyorlar !
Cmle düşüklüğü olmuş bu ülkeyi koruyan askerlerimizi öldürenlere ödül verirler pardon Very Happy
Mesaj09.11.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dağdan inelim diyelim paranızı aldınız Gerisini iç düşünmüyorsunuz Hapishanelerde yatarsanız belkide asarlar (Ama Türkiyede malesef bu yok)
Herkes bakıyorum'Da başlığa dağa cıksak insek 5 bin lira alsak Cık in al 5 bin liranını Hayatın hapishanede geçsin...

Acaba Dağdan inen olurmu 5 binlira için Onlarda kazanıyordur sonuçda bişeyler Smile Cok yanlış bir şey olmuş 5 bin liraymış onlara 5 bin lira veririm ama Hepsinide İbret olsun diye medya önünde asarım Irak,iran filan bunlar böyle yapıyor Sonuna kadarda Haklılar Öyle Hapishaneyle İş cözülmez En iyisi asmak lazım...

Bide onlar kendi aralarında ''pkk lı teröriste şehit diyorlar'' Varmı böyle bir şey Yha Yazık bunlara

Hani "eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir" derler ya, bu ondan da beterdir. eşeğe direk aslan demektir. Devlete Yazık Her şeye Yazıkkk 5 bin liraymış alsın onu Yesin Very Happy Başka lafım vardıda cevirdim. neyse