Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu mu sizin İNSANLIĞINIZ LANN

bu laflarıda bana söylettinizya allah sizi bildiği gibi yapsın önceden forumda yüzlerce kez hakan bey e küdürler edildi ben bunlar salak diyodum şimdi hak veriyorum. Dün www.matematikcimm.tr.gg sitesini birine verdi iyi anlaşmışlarki bana geri vermiyo bumu sizin insanlığınız lan allah sizi bildiği gibi yapsın al tüm sitelerimi sil senden korkan senin gibi olsun lan şuana kadar en az 5 sitem bu nedenle birine vermesi endeniyle ya çalındı ya silindi niye vermiyosunuz sitemi dünden beri çocukmu kandırıyorsunuz diyo dersimix e verdi bana geri vermiyolar 2 si çok iyi anlaşmışlar bedava diye herkese yapıyosunuz bunu alın sitenizi başınıza çalın lan biraz para harcarım özgürce yaşarım bsdeki herkesi eritipo çürüttünüz bumu sizin insanlığınız lann
Mesaj14.11.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu mu sizin İNSANLIĞINIZ LANN

gizemligercekler yazmış:
bu laflarıda bana söylettinizya allah sizi bildiği gibi yapsın önceden forumda yüzlerce kez hakan bey e küdürler edildi ben bunlar salak diyodum şimdi hak veriyorum. Dün www.matematikcimm.tr.gg sitesini birine verdi iyi anlaşmışlarki bana geri vermiyo bumu sizin insanlığınız lan allah sizi bildiği gibi yapsın al tüm sitelerimi sil senden korkan senin gibi olsun lan şuana kadar en az 5 sitem bu nedenle birine vermesi endeniyle ya çalındı ya silindi niye vermiyosunuz sitemi dünden beri çocukmu kandırıyorsunuz diyo dersimix e verdi bana geri vermiyolar 2 si çok iyi anlaşmışlar bedava diye herkese yapıyosunuz bunu alın sitenizi başınıza çalın lan biraz para harcarım özgürce yaşarım bsdeki herkesi eritipo çürüttünüz bumu sizin insanlığınız lann

Dersimix Mi Aldı Siteni ?
Mesaj14.11.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece o değil buna bide hakan özdemir yardım etti Evil or Very Mad
Mesaj14.11.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan özdemir miydi neyse ismi işte o
Mesaj14.11.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyi ilk dersimix açmıştı sende yürütmüştün xD
Mesaj14.11.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:

olabilir site bendeydi ebn aldığımda iğrenç bi siteydi tek iyiliği içeriğinde içerik vardı sadece o pr yoktu google index yoktu hit 30-50 ydi bunları ben yaptım onlar emek değilmi
Mesaj14.11.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizemligercekler yazmış:
desingxxkod yazmış:

olabilir site bendeydi ebn aldığımda iğrenç bi siteydi tek iyiliği içeriğinde içerik vardı sadece o pr yoktu google index yoktu hit 30-50 ydi bunları ben yaptım onlar emek değilmi

tamam siteyi googlede düşürelim pr ve indexleri hatta hitinide düşürelim ok mu Wink

öyle kullansın içerik onunmuş Wink
Mesaj14.11.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa bu site en az 6 ay bendeydi 6 ayda neler yaptım ama inş. haklı olan alır siteyi
Mesaj14.11.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benmi yardım ettim?
Mesaj14.11.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Benmi yardım ettim?

bende diyom bi hakan özdemir vardı kimdi yok hakan koçak admin verid şifreyi ana 2 gündür bana vermiyo geri
Mesaj14.11.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç bişi anlamıyorum.Sitenı calmalarında benım ne sucum var?
Mesaj14.11.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan koçak diyom
Mesaj14.11.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-fan yazmış:
Hiç bişi anlamıyorum.Sitenı calmalarında benım ne sucum var?

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj14.11.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bundan sonra siteyi bida alabileceğini sanmıyorum ,

Ayrıca Hakan bey öyle birşey yapmaz yanlışın var Wink

Siteyi ilk o açdığı için şifreyi almısdır.
Mesaj14.11.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar sadece tek bir cevap yazacağım Bu site benim ben kurdum bunu herkes biliyor odev arsivleri arkadaşımız bile Ben sana kaç kere dedim sitemi geri ver ama sen vermedin. Hakan beye söyledim kimlik resmimide yolladım bu site benim ben bu siteye emek harcadım.Bundan sonra kimseylede ortak olmam başka cevap yazmayacağım.