Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Matematikcimm=Yunus Emre Özel | Dersimix=Halit Alim

www.matematikcimm.tr.gg nin dersimix yani yunus emre'ye geçmesi sonucu hakan bey matematikcimmi bana vermeyecek bende emre ile anlaştım dersimixi ben idare edeceğim bu konu burada kapansın 2 site hakkındaki görüşlerinizi alayım bu görüşler doğrultusunda dersimix ve matematikcimm yolalrında devam edecektir.
Mesaj14.11.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizemligercekler yazmış:
www.matematikcimm.tr.gg nin dersimix yani yunus emre'ye geçmesi sonucu hakan bey matematikcimmi bana vermeyecek bende emre ile anlaştım dersimixi ben idare edeceğim bu konu burada kapansın 2 site hakkındaki görüşlerinizi alayım bu görüşler doğrultusunda dersimix ve matematikcimm yolalrında devam edecektir.

Umarım daha sonrada dersimix'i aLmaya kaLkışmaz bu arkadaş.. Wink

Unutmadan,

@gizemligercekLer

Aga dersimix iLe Link takas yapar mısın?Şimdiden söyLüyorum.. Wink
Mesaj14.11.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Matematikcimm i ben kurdum Yani yunus emre özel
Halit arkadaşımızda yine emek vermişş siteye
Bende bunu göz önünde bulundurarak arkadaşımın emeğini boşa çıkarmamak için büyük bir titizlikle hazırlamış olduğum www.dersimix.tr.gg sitesini ona vereceğim.Olayların yatışmasını istiyorum saygılarımla
Mesaj14.11.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi bakalım.
Hallolmuş.
Bir sorun daha çıkmaz umarım.

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj14.11.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın arkadaşlar benim amacım sorun yaratmak değil sorunları halletmektir.Şuan dersimix sitem çok iyi içerikle hazırlandı.Sadece indexi yok bu index işinide Halit arkadaşımı bildiğine göre güzelce yoluna devam eder inşallah
Mesaj14.11.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gizemligercekler

Bu başLığın ve Matematikcimm'in yani (Yunus)un yazdığı mesajın bir resmini çek eLinde buLundur..

Ne oLur ne oLmaz..İnsanLık haLi ya..

Unutmadan bunu yönetici (Hakan Bey)e de biLdir ki matematikcimm adLı sitenin başına geLen oLay dersimix'in başına geLmesin..

Unutmadan o yoLLadığın MaiL'inde resmini çek eLinde buLundur.. Wink
Mesaj14.11.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın arkadaşlar benim amacım sorun yaratmak değil sorunları halletmektir.Şuan dersimix sitem çok iyi içerikle hazırlandı.Sadece indexi yok bu index işinide Halit arkadaşımı bildiğine göre güzelce yoluna devam eder inşallah
Mesaj14.11.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş. iyi olur neyse tmm matematikcimmde bizim bi arkadaşımız sanki o benmişim gibi davranın biz arkadaşız üzülmesini istemem
Mesaj14.11.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi hayırlısı Olaya Pek Bakmamıstım ama iyice Büyümüstü

2 Sitede Güzel

Mesaj14.11.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

okadar forumda adamı aşşağladın , hakan beyi aşşağladın şimdide tekrar bişiler diyorsun buna 2 yüzlülük denir.
Mesaj14.11.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca dersimix sitesi hit canavarından hit sağlıyor .Wink
Mesaj14.11.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

maximum-hile yazmış:
okadar forumda adamı aşşağladın , hakan beyi aşşağladın şimdide tekrar bişiler diyorsun buna 2 yüzlülük denir.

ne yapılabilirdi en iyi olan buydu ben kimseyde kötü olamam bi site içinde öyle helallik durumumuza gelmekte kötüydü bende tatlıya bağlıyalım diye bunu dedim ve oldu
Mesaj14.11.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ortak Oldunuz Değil Mi ?
Mesaj14.11.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
Ortak Oldunuz Değil Mi ?

hayır sadece matematikcimmi alamıyacağımı anlatınca emeğimin karşılığı olarak dersimix sitesini aldım
Önceki mesajları göster: