Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.11.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Ugg

Son zamanlarda moda olan ve 3 kızdan 2sinin ayağında gördüğümüz "UGG"lardan bahsedelim bugün Razz
Kısa sürede Türkiye'de acayip ünlü oldular.Daha gecen gun bır dızıde de bahsı gectı.Facebook'ta ugrunda bırcok grup acılmakta ve eksı sozlukte de konuyla ılgılı bırcok yorum bulunmakta (:
Oncelıkle bakalım efenım,ugg nedır kı ?
Avustralyalı sörfçülerin denizden çıkınca ayaklarını sıcak tutması için giymeleri için tasarlanan yün ve koyun derisinden yapılmış botlardır..Ama su girince bir daha kurumak bilmediği için bahar botları da denebilir (:
Fiyatları ne kadar gız bunun (:
Tam bilmemekle beraber klasik uggların 500,örgü uggların 600dan başladıklarını tahmin ediyorum.Klasık 250 lıra ugglar da var sanıım.Ama bilmiyorum isteeee (:
Facebook,ekşi sözlük ve ugglar.. (:
Facebookta öncelikle ugglara karşı açılmış gruplar var."Bu sıcakta ugg giyenlere kopanlar","Ugg ayı patisine benziyo diyenler","Uggları kızılay dağıttı galibaaa"," Ugg'ların İşçi ßotundan Tek Farkı Ugg 250 tl digeri 10 tl" vs vs..Ayrıca "Ugg giyenlere kopanlara kopanlar !" diye bir başlık da mevcut.Çünkü uggların 30 derece sıcakta bile giyebilecekleri söyleniyor..
Ekşisözlük tamamen uggları düşman edinmiş.Ne kadar kötü olduklarından falan bahsediyor.Aradan birkaç kişi çıkıp uggları savunuyor..

Resim eklemeye çalıştım ama olmadı nedenini bilmiyorum..Merak edenler google görsellere ugg,ugg boots,man ugg,örgü ugg vs yazabilirler..

Pekı bız bu konuyu neden actık ?

Aslında can sıkıntısı da denebilir,fakat modern BS'mizin gelişmeleri yakından takip etmesi ve moda il eilgili olan görüşleri için de açtığımı söyleyebilirim Razz

Tamam o zaman yaptığımız şey su:Herkes ugg hakkındaki görüşlerini,beğenip beğenmediğini söylesin. Razz

Başlıyorum..
Uggların sıcak tutup tutmadığını ne kadar yumuşak olduğunu bilmiyorum..Ama görünüş olarak bence berbatlar ! Ayı patisine benziyolar ve son derece zevksizler.Klasik ugglardan nefret ediyorum.Ama örgü ugglar bence hoşlar.Özellikle mini eteğin altına örgü ugg giyince son derece hoş duruyor.Man ugg ise berbat bence!Bir erkeğe uggı yakıştıramıyorum..Annemin bana aldığı hırkayı okulda 1 kişide görmem nedeniyle okulda bir daha giymemiştim..Şimdi kafamı çevirsem ugg ! Millet herkesin ayağında olmasına rağmen nasıl giyiyo anlamıyorum (: Sıra sizde,bıraz da siz anlatın görüşlerinizi..

Ufak Bir Not:Konuya gereksiz diyenler olabilir,ve aslında gerçekten gereksiz de olabilir.Fakat bunu bu başlıkta yazmak yerine moderatörlere öm atın..Lütfen başlığa "gereksiz" diye bir mesaj atmayın.Rica ediyorum Wink

Mesaj14.11.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevval Bunumu Sölücektin Msnde xD
Mesaj14.11.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

cincocuk yazmış:
Sevval Bunumu Sölücektin Msnde xD

Bunu nesını solıım sana msnde xD Hala hatırlayamadım ne dıyecegımı..
Mesaj14.11.2009, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

xd
Mesaj14.11.2009, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok pahallıymış ya xD Shocked Shocked Mr. Green
Mesaj15.11.2009, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevval banada soylemıstın msnde bende ne diye merak etmiştim.gerçi hiç merak etmeseymşim daha iyiymiş ne fiyatlar onlar Laughing Laughing Laughing
Mesaj15.11.2009, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu alan evde giyer artık Razz Topraa ayak basamaz

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj15.11.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

işçi botundan tek farkı biri 250tl diğeri 10tl Very Happy
Mesaj15.11.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet pahalılar ozellıkle classic cardyler.Arasıtrmayanlar ıcın fıyatı 500'den baslar fakat bunun cok ucuza satıldıgı yerler de var.En mantıklısı yurtdısından getırtmek.Turkıyemız 10 yıl gec farkettı uggları sagolsun Razz Duydugum kadarıyla 10 dolara ugg satan yerler de varmıs.Cıplak ayakla gıyıldıgı zaman pofuduk halıda yuruyor tarzı uyandırıyormus,gıyen bır daha vazgecemıyor dıyolar Razz Gecen gun annem "Sana ugg alalım mı Sevval?" dedı.Hayır dıye cevırdım ama..Sımdı orgulerı ınceledıkce bıraz daha sempatık bakıyorum ugglara.Ya Turkıye'de 2-3 tane kalıtesız cesıtlerı var.Modalar hep chestnut falan..Halbukı bana gore classıc cardy oat meal,cream ve grey şık.Black de her seyın altına gıyılebılır.Mulberry ıse ıdare eder..
Sevgılnıze ugg almayın.Illa alacaksanız Classıc uggları sakın tercıh etmeyın.Fakat classıc cardy ugg alabılırsınız bence Razz Ha bır de,cakmasını almayı denemeyın derım.Icı cok sert oluyor.
Cenk senınle msnde konustugumu hatırlamıyorum Laughing

Mesaj15.11.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

la facebookta işte ne ara unuttun hatta bana kızdın nasıl bilmezsin diye.. Laughing
Mesaj15.11.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj15.11.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulife yazmış:
la facebookta işte ne ara unuttun hatta bana kızdın nasıl bilmezsin diye.. Laughing

İi de ben sana facede sadece bır kere kızmıstım..O da su erkeklerle ılgılı konuyu anlatmadın dıye Razz Hatırlayamadım..Om at ıstersen.. (:
Mesaj15.11.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevval in tek hata xD resim koymaması
Bence okadarda güzel değilki xD:mrgreen: Mr. Green

Mesaj15.11.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bı hatadan dolayı resım koyamadım dedıgımı hatırlıyorum amA Razz

Bebekler ıcın olanları;

[mg]http://img4.imageshack.us/img4/8838/babypink.jpg[/img]
Benım begenmedıgım classıcler;

Yıne begenmedım sundanceler;

Begendıgım cardyler;
Cream :
Black :
Oatmeal :
Grey :
Hıc begenmedıgım man ugglar;

Mesaj15.11.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oncekı mesajda bır yanlıslık var ; olacaktı.

heraradiginburda resım koydugun ıcın tesekkur ederım ama benım resımlerım senınkını ezeer Razz Laughing