Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Call of Duty: Modern Warfare 2 (2010) REKOR KIRDI..!!!!!!!

Call of Duty: Modern Warfare 2, 24 saatte 4.7 milyon satarak rekor kırdı!
Call of Duty: Modern Warfare 2, ABD ile İngiltere'de 24 saatte 4.7 milyon satarak 310 milyon dolarlık bir hasılata imza attı. Modern Warfare 2, açılış haftasında 158.4 milyon dolarlık hasılata imza attı.

Bu bir rekor

Call of Duty: Modern Warfare 2, ABD ile İngiltere'de 24 saatte 4.7 milyon satarak 310 milyon dolarlık bir hasılata imza attı.

Modern Warfare 2, açılış haftasında 158.4 milyon dolarlık hasılata imza atan Batman filmini dahi geride bırakarak eğlence dünyasının tarihinde en kısa sürede en büyük başarıya ulaşan ürün ünvanını kazandı.

Önceki oyunda hikayenin bittiği yerden devam eden oyunda, SAS askerleri “Soap” MacTavish’in yeni maceralarını gözler önüne seriyor. Yeni taşıtlar ve yeni donanım malzemeleri tek oyunculu moda has yeniliklerin arasında dikkat çekiyor. Hem çevrimiçi hem de ekranı bölerek Modern Warfare 1 veya 2’den farklı bölümlerin iki kişiyle oynanabiliyor. İçerdiği şiddet öğeleri nedeniyle ABD ve Avrupa’da 17 yaşının altındakiler tarafından oynanması yasak olan oyunun Türkiye’de 76 TL + KDV fiyatıyla satışa sunulduğu kaydedildi. Oyun Microsoft Xbox 360 ve Sony Playstation3 konsolları ve bilgisayar için versiyonları bulunuyor.
Mesaj17.11.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Call of Duty: Modern Warfare 2 (2010) REKOR KIRDI..!!!!!

legons yazmış:
Call of Duty: Modern Warfare 2, ABD ile İngiltere'de 24 saatte 4.7 milyon satarak 310 milyon dolarlık bir hasılata imza attı.

Vay be ne para ama. Shocked Shocked Shocked
Mesaj17.11.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten mükemmel yapmışlar oyunu .. zaten bekleniyodu böyle bi satış ama hız bu kadar beklenmiyordu tahmini rakam olarak 48 saatte bu gibi fiyat yakalanabilir deniliyordu ama şaşırttı..
Mesaj17.11.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabah bu başLığı ben açayım dedim bir türLü nasip oLMadı..

Oyundan ediniLen kazanç ne öyLe be.. Shocked
Mesaj17.11.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:

Ben böyle oyun yapsam 1 kuruşa bile satamam,zaten alan olmaz.Adamlar işi biliyor. Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bskod yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Ben böyle oyun yapsam 1 kuruşa bile satamam,zaten alan olmaz.Adamlar işi biliyor. Mr. Green

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj18.11.2009, 05:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya beleşçiler bi oyun yapmış para kasıyolar yaa biz oyun yapsak kimsenin ruhu duymaz
Mesaj18.11.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
ya beleşçiler bi oyun yapmış para kasıyolar yaa biz oyun yapsak kimsenin ruhu duymaz

Beleşçiler kimler acaba? Eğer Oyun yapımcılarına diyorsan inan dünyanın en iyi oyunlarını yapan şirketlerden biri + oyun zaten güzel Smile dünyanın en iyi FPS(First Person Shooter) oyunu olarak gösteriliyor.Bu kadar hasılat yapmasıda bence normal Smile .Sende böyle bir oyun yapsan merak etme bütün dünya duyar.O da mümkün değil..
Mesaj18.11.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkent yazmış:
cengizhanayaz yazmış:

Beleşçiler kimler acaba? Eğer Oyun yapımcılarına diyorsan inan dünyanın en iyi oyunlarını yapan şirketlerden biri + oyun zaten güzel Smile dünyanın en iyi FPS(First Person Shooter) oyunu olarak gösteriliyor.Bu kadar hasılat yapmasıda bence normal Smile .Sende böyle bir oyun yapsan merak etme bütün dünya duyar.O da mümkün değil..

tartışma yaratacak cevaplar yazma ben öle bi oyun yapsam dünyanın falanda haberi duymaz Very Happy Wink
Mesaj18.11.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

adamlara bak be üffff...
Mesaj19.11.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
tasarimkent yazmış:
cengizhanayaz yazmış:

tartışma yaratacak cevaplar yazma ben öle bi oyun yapsam dünyanın falanda haberi duymaz Very Happy Wink

Tartışma çıkaracak bir cevap değil yarası olan gocunur Wink yazmak için de sana sormam merak etme Exclamation