Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu: uYGUN OLAMAYAN REKLAMLAR

Öğrencilerimize sınıfımızla ilgili bir eğitim sitesi yaptık.Daha önce dikkatimizi çekmemişti ama biraz önce girdiğimizde "uygun olmayan reklamlara" rastladık. Question Reklamların olmasına bir şey demiyoruz ama hitap ettiğimiz öğrencilerimiz.Sitede bu tür uygunsuz reklamları değiştirmek ya da bunları engellemek için ne yapabiliriz? Rolling Eyes
Yapamazsak mecburiyetten dolayı siteyi kapatmak zorunda kalacağız.
Sayın yönetici arkadaşlarım Yardımcı olursanız çok sevineceğiz.
Saygılar.
Mesaj20.11.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizlere yardımcı olacak bir arkadaşımız yok mu?
Rica ediyorum.
Mesaj20.11.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı şey bendede oluyor bakalım birisi cevap yazarsa çözüm bulunursa çok iyi olur. Twisted Evil
Mesaj25.11.2009, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede oluyor ben bilgi vermek için açtım siteyi uygunsuz içerik var siteme çocuklar bile giriyor bu tür rekamlar kalkarsa iyi olur
Mesaj26.11.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi binbir emekle hazırladık. Sitenin içeriğine aykırı reklamlar yüzünden siteyi kapatmak zorunda kalacağız. Herkes aynı problemi yaşıyor. Bunun için ne yapılabilir? Yöneticilerden cevap yazmalarını rica ediyorum.
Mesaj26.11.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
Yeter artık.
Sürekli bu konuyu açıp aynı cevabı almaktan bıkmadınız mı?
Yada forumda hiç araştırma yapmadan konu açıyorsunuz.
Konuyu açmadan önce aratsanız bununla ilgili onlarca konu göreceksiniz. Ve verilen cevaplardada neler olduğunu görüp bilgilenmiş olacaksınız zaten. Confused
Bu şekilde herkes aynı şeyi yaparsa forum kirliliği değil forum çöplüğü olur.

Sorununuza gelince.
Başta bende kötü yönde düşüncelere sahiptim fakat düşündimki;
Bu siteleri yapıyorsak bi karşılığı olmalı.
Bu siteleri yapıyorsak bize bu yolu veren kişininde bir ek geliri bir kazancı olmalı.
Biz site açıcaz ama hiç bir reklam vs. birşey olmamasını istiyorsanız. Bence hayalini bile kurmayın. Çünkü genellikle bedava site açma yolunu veren kişinin bir kazancı olmak zorunda.

Dediğim gibi sürekli aynı yola çıkıyor bedava-sitem'i istiyorsak reklamlara katlanmak zorundayız.

Gülü seven dikenine katlanır; Hesabı.
Önceki mesajları göster: