Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2009, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Yoğun Sis Uyarısı !! İstanBul & Ankara İlleride DahiL !!

METEOROLOJİK UYARI
Tarih: 20 Kasım 2009 Cuma Saat: 23:40 Uyarı No: 418 Uyarı Kodu: Normal

YOĞUN SİS!

--------------------------------------------------------------------------------
Beklenen Hadise

--------------------------------------------------------------------------------
Beklendiği Yer
Marmara, İç Ege, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile İç Anadolu'nun batı kesimlerinde yer yer yoğun olmak üzere gece ve sabah saatlerinde sis beklendiğinden sürücülerin ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Başlama-Bitiş Zamanı20.11.2009 23:00 21.11.2009 12:00

Hadisenin Şiddeti

Oluşması Muhtemel RisklerBuzlanma

Alınabilir ÖnlemlerDon Tehlikesi ve Korunma Yöntemleri|

Uyarı Yapan MerkezAnaliz ve Tahminler Şube Müdürlüğü
Mesaj20.11.2009, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burda öyle bir sis var ki. Hayatımda ancak Manisa'da Spil dağından inerken görmüştüm bu kadar sis.. O zamanı hiç hatırlamak istemiyorum zaten.Ordan inmemiz bir mucizeydi..Smile
Mesaj21.11.2009, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Burda öyle bir sis var ki. Hayatımda ancak Manisa'da Spil dağından inerken görmüştüm bu kadar sis.. O zamanı hiç hatırlamak istemiyorum zaten.Ordan inmemiz bir mucizeydi..Smile

valla Emincan abi burası 25 derece sıcaklık fıstık gibi hava gez toz eğlen Very Happy