Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Uzayda baba olacak

Uluslararası Uzay İstasyonu (UUİ) ile çarşambadan bu yana kenetli Amerikan uzay mekiği Atlantis'in astronotlarından biri, uzayda baba olarak, alışılmadık bir deneyim yaşamaya hazırlanıyor.

Texas eyaletinin Houston kentindeki Johnson uzay merkezinin sözcüsü, eşinin bugün doğum yapması beklenen Randy Bresnik'in uzayda görevli iken baba olarak, uzay programı tarihinin ikinci uzayda baba olan astronotu olacağını belirtti.
Babalık heyecanına karşın görevlerini normal şekilde yerine getiren Bresnik, bugün meslektaşı Michael Foreman ile birlikte uzay yürüyüşü yapacak.

Kaynak: www.bilisimhatti.net

adama nasadan mesaj yollayacaklar nur topu gibi bir topunuz oldu Laughing Laughing

şaka maka farklı ve heyecanlı bir deneyim olsa gerek
Mesaj21.11.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte o şanslı baba adayı

Mesaj21.11.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilisimhatti yazmış:
işte o şanslı baba adayı

Az büyük Gelmis Galiba xD
Mesaj21.11.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum ordan burdan alıp burda kaynak olarak kendi siteni gösteriyorsunda. Başın belaya girer
Mesaj21.11.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Dostum ordan burdan alıp burda kaynak olarak kendi siteni gösteriyorsunda. Başın belaya girer

Laughing Laughing Laughing bir kimin başı belaya giriyor Question

iki internet hukukunu okumanı tavsiye ediyorum çünkü bilmeden gereksiz yere çene yapıyorsun Wink

üç kimin sitesini kimin sitesi sanıyorsun Question

anlamıyorum yaw millet neden böyle birşeylerden TAM emin olmadan nasıl konuşabiliyor Question
Mesaj21.11.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.11.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler
Mesaj21.11.2009, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Laughing Laughing

sen google ye gir google den son bomba die arat bu ülkede sadece veteknoloji yok Wink

biraz ya biraz be kardeşim biraz araştırmacı olun Wink

ben sahibini tanıdığım siteden haber alıyor yada kendim yapıyorum biraz arama kabiliyetiniz olsun hem veteknolojinin o haberi başka sitelerden aldığı ne malum ayrıca özel haber biteliği taşımayan her haber paylaşıma kaynak göstermeden açıktır ama ben alacak olursam ki şu adreste yaptığım gibi

http://bilisimhatti.net/haber_detay.asp?haberID=10

kaynak gösteririm sen kafanı oralara yorma amtör değil uzman araştırmacılık işle girdim bu işe Wink

bu tr.gg deki bir siteden css teması çarpmak gibi değildir Wink
Mesaj21.11.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: