Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.11.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Milyonlarca kez saldırıya uğradı ama

Yayına girdi, bir ay içerisinde 2.3 milyon kez hacker saldırısına uğradı. İşte o web sitesi...

Çin ordusu için açılan ve Ağustos ayından bu yana yayında olan Chinese Military Online isimli websitesi, 2.3 milyon kez hacker'ların saldırı girişimine hedef oldu.

Ağustos ayından bu yana dünya genelinden 1.25 milyar ziyaretçinin ziyaret ettiği Çin ordu sitesi, sadece ziyaretçilerin değil, hacker'ların da ilgi odağı oldu.

İngilizce ve Çince olmak üzere iki farklı dil altında yayınlanan site, başta ABD olmak üzere, İngiltere, Avustralya, Singapur ve Japonya'dan gelen ziyaretçilerin akınına uğrarken, Çin otoritelerinin yayınladığı rapora göre site yayınlandığı ilk ay içerisinde 2.3 milyon kez kırılmaya çalışıldı.

Kaynak: ...

NoT: bu haberi başka sitelerde GÖRENLER OLABİLİR.BU haber birçok sitede yayınlanmış olabilir ben haberi aldığım siteyi kaynak belirtiyorum. Wink

En son bilisimhatti tarafından 23.11.2009 20:17:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.11.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginç :S siteyide verseydinya ...
Mesaj23.11.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç,Sanırım reklama girer diye adresi vermemiş
Mesaj23.11.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Chinese Military Online yazınca ztn cıkıyo Very Happy sitenin uzantısı .htm :S anlamadım valla