Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: googlede ilk sıraya çıkmak isteyen var mı?

evet duyduk duymadık demeyin yarışmalarımızda dereceye giren yarışmacımıza googlede ilk sıra ilk sayfa garantisi veriyoruz .Hadi durma katıl ve kazan...
Mesaj24.11.2009, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl olacakmıs o
Mesaj24.11.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlım Lütfen Yapamyacağın Şeyler İçin Garanti Verme
googleye tr.gg yazıyorum senin siten bile yoq ilk sayfada allah bilir kaç bininci sıradasındır bizi nasıl ilk sıraya çıkaracan sölede biz öğrenelim yada emin olmamız için kendi siteni çıkar ilk sayfaya

Mesaj24.11.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

arkadaşlar bu siteyi daha dün açtım diğer sitelerimin hepsi 1.sırada ve 1.sayfada bilip bilmeden lütfen konuşmayınız sitenize milyonlarca ziyaretci yolluyorum bunu nasıl yaptığımı anlatamam 1 hafta yapıyorum ve birinci sıraya ulaşılıyor.kazanan kişi 1 . sırada olunca görürsünüz.
Mesaj24.11.2009, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani hiç kimse meslek sırrını vermek istemez......
iyi günler...

Mesaj26.11.2009, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ok

Sana 1 hafta süre www.sinemafia.com u film izle kelimesinde 1. yap sana vereceğim o siteyi. ben 1 yıldır uğraşıyorum yapamdım.